Ksawerów ze srebrnym medalem MMP U15K!
W dniach 29 kwietnia - 3 maja br. w Ksawerowie odbył się turniej finałowy Młodzieżowych Mistrzostw Polski U15.
W dniach 29 kwietnia - 3 maja br. w Ksawerowie odbył się turniej finałowy Młodzieżowych Mistrzostw Polski U15.
W dniach 22 - 26 kwietnia br. odbywa się turniej finałowy Młodzieżowych Mistrzostw Polski U17, który rozgrywany jest w Poznaniu.
W dniach 17 - 19 kwietnia br. w: Leżajsku, Poznaniu, Rybniku i Gdańsku rozegrane zostały turnieje półfinałowe Młodzieżowych Mistrzostw Polski U15. Łódzkie reprezentowała drużyna z Ksawerowa.
W dniach 17 - 19 kwietnia br. odbyły się turnieje ćwierćfinałowe Młodzieżowych Mistrzostw Polski U13.
W dniach 10 - 12 kwietnia br. odbyły się turnieje półfinałowe Młodzieżowych Mistrzostw Polski juniorek.
W dniach 10 - 12 kwietnia br. odbyły się turnieje ćwierćfinałowe Młodzieżowych Mistrzostw Polski U15. Województwo łódzkie reprezentował zespół ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź.
W dniach 10 - 12 kwietnia br. rozegrane zostały turnieje ćwierćfinałowe Młodzieżowych Mistrzostw Polski U13.
Ostatnia z kategorii, rozgrywanych w Łodzi, w ramach Mistrzostw Strefy ŁÓDŹ 3x3, padła łupem kadetek z MKS Ósemki Skierniewice. Jednocześnie wywalczyły one awans do finałów MMP 3x3, a także tytuł Mistrza Województwa Łódzkiego.
Zawodniczki Basket 4EVER Ksawerów wygrały turniej strefowy 3x3 w cyklu U23K, zapewniając sobie tym samym awans do finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski, a także tytuł Mistrza Województwa Łódzkiego.
Wydział Szkolenia Departamentu Sportu Polskiego Związku Koszykówki ogłosił listę zawodniczek powołanych na akcję szkoleniową Młodzieżowej Reprezentacji Polski Kobiet U20.
ŁKS KK Łódź, który w dużej części sezonu otwierał tabelę, najlepszym zespołem rundy zasadniczej 1 Ligi Kobiet. Łodzianki na finiszu podstawowej części rozgrywek zgromadziły tyle samo punków co druga Sparta Ziębice, ale z uwagi na korzystny bilans dwumeczu znalazły się wyżej w tabeli. Przewagę własnego parkietu w pierwszej rundzie play-off będę też miały MKS Pruszków oraz Widzew Łódź. Prawo gry w 1LK w przyszłym sezonie straciły AZS Uniwersytet Gdański oraz Lider Swarzędz.
W dniach 24 - 29 marca br. w ramach strefy ŁÓDŹ czyli województw: łódzkiego i kujawsko-pomorskiego, rozegrany został turniej strefowy w kategorii młodzików.