Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
news

22.05.2019

Rozgrywki

Odsłon: 506

Piotr Ciesielski

Przed nami ostatnie finały w tym sezonie

Wydział Rozgrywek ŁZKosz informuje, że w w dniach 25-26 maja br. odbędą się ostatnie turnieje finałowe w obecnym sezonie.

Ostatnimi niewiadomymi w rozgrywkach ŁZKosz w sezonie 2018/2019 pozostały końcowe rozstrzygnięcia w kategoriach U12M i U12K oraz w zaległym finale U11M. Wszystkie te turnieje rozegrane zostaną w najbliższy weekend. 

W sobotę 25 maja br. odbędą się turnieje w kategorii żaków (U12M). Rywalizacja o medale toczyć się będzie w Hali Parkowej przy ul. Małachowskiego w Łodzi. W meczach półfinałowych zagra ŁKS Miniliga Szkoła Gortata z Piotrcovią, a AZS PWSZ Ósemka Skierniewice zmierzy się z KKS Pro-Basket Kutno. Tuż po półfinałach, potyczki o medale.

Identyczny system obowiązywać będzie w niedzielę 26 maja br. w Pabianicach, gdzie zagrają dziewczęta (U12K). Tam para finałowa zostanie wyłoniona ze zwycięzców meczów: PTK Cocomore Pabianice - KKS Pro-Basket Kuno i Basket 4EVER Ksawerów - UKS Basket Aleksandrów Łódzki.

Trzy drużyny podzielą między siebie medale w Skierniewicach, gdzie w niedzielę odbędzie się zaległy finał skrzatów (U11M). Systemem "każdy z każdym" zagrają: ŁKS oraz oba skierniewickie kluby.

Komunikat Wydziału Rozgrywek - TUTAJ

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz