Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik

Kolejka I Gospodarz: Alles Basket Głowno

19.01.2019 09:00 Alles Basket Głowno - TK Basket Stryków 46:0
19.01.2019 10:15 TK Basket Stryków - PTK Cocomore Pabianice 0:51
19.01.2019 11:30 PTK Cocomore Pabianice - Alles Basket Głowno 57:6

Kolejka IV

19.01.2019 12:00 Basket 4EVER Ksawerów - Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 40:26

Kolejka III

19.01.2019 12:30 PTK Suwary Pabianice - SuperDrob Widzew Łódź 62:12

Kolejka II Gospodarz: AKS SMS SP 110 Łódź

19.01.2019 13:00 AKS SMS SP 110 Łódź - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 34:8
19.01.2019 14:30 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno 0:20
19.01.2019 16:00 KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno - AKS SMS SP 110 Łódź 46:12

Kolejka V Gospodarz: UKS Basket Aleksandrów Łódzki

27.01.2019 10:00 PTK Suwary Pabianice - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 50:0
27.01.2019 12:00 Alles Basket Głowno - PTK Suwary Pabianice 25:71
27.01.2019 14:00 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - Alles Basket Głowno 17:49

Kolejka VI

31.01.2019 16:30 PTK Cocomore Pabianice - Basket 4EVER Ksawerów 52:31

Kolejka VII Gospodarz: TK Basket Stryków

02.02.2019 12:30 TK Basket Stryków - ŁKS KK Łódź 3:54
02.02.2019 13:45 ŁKS KK Łódź - AKS SMS SP 110 Łódź 62:11
02.02.2019 15:00 AKS SMS SP 110 Łódź - TK Basket Stryków 57:16

Kolejka IX

02.03.2019 KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno - Alles Basket Głowno --:--

Kolejka VIII Gospodarz: ŁKS KK Łódź

02.03.2019 10:30 Basket 4EVER Ksawerów - PTK Suwary Pabianice --:--
02.03.2019 12:00 PTK Suwary Pabianice - ŁKS KK Łódź --:--
02.03.2019 9:00 ŁKS KK Łódź - Basket 4EVER Ksawerów --:--

Kolejka XII Gospodarz: Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata

09.03.2019 Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata - ŁKS KK Łódź --:--
09.03.2019 Alles Basket Głowno - Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata --:--
09.03.2019 10:00 ŁKS KK Łódź - Alles Basket Głowno --:--

Kolejka X

09.03.2019 11:00 PTK Suwary Pabianice - TK Basket Stryków --:--

Kolejka XI Gospodarz: SuperDrob Widzew Łódź

09.03.2019 12:00 SuperDrob Widzew Łódź - UKS Basket Aleksandrów Łódzki --:--
09.03.2019 13:45 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - PTK Cocomore Pabianice --:--
09.03.2019 15:30 PTK Cocomore Pabianice - SuperDrob Widzew Łódź --:--

Kolejka XIII Gospodarz: AKS SMS SP 110 Łódź

16.03.2019 AKS SMS SP 110 Łódź - PTK Cocomore Pabianice --:--
16.03.2019 PTK Cocomore Pabianice - PTK Suwary Pabianice --:--
16.03.2019 PTK Suwary Pabianice - AKS SMS SP 110 Łódź --:--

Kolejka XIV

16.03.2019 Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata - KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno --:--

Kolejka XV Gospodarz: Alles Basket Głowno

16.03.2019 Alles Basket Głowno - Basket 4EVER Ksawerów --:--
16.03.2019 Basket 4EVER Ksawerów - SuperDrob Widzew Łódź --:--
16.03.2019 SuperDrob Widzew Łódź - Alles Basket Głowno --:--

Kolejka XVII Gospodarz: TK Basket Stryków

30.03.2019 TK Basket Stryków - KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno --:--
30.03.2019 KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno - Basket 4EVER Ksawerów --:--
30.03.2019 Basket 4EVER Ksawerów - TK Basket Stryków --:--

Kolejka XXV Gospodarz: SuperDrob Widzew Łódź

30.03.2019 SuperDrob Widzew Łódź - Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata --:--
30.03.2019 Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata - AKS SMS SP 110 Łódź --:--
30.03.2019 AKS SMS SP 110 Łódź - SuperDrob Widzew Łódź --:--

Kolejka XVI

30.03.2019 10:00 ŁKS KK Łódź - PTK Cocomore Pabianice --:--

Kolejka XVIII

06.04.2019 10:00 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - ŁKS KK Łódź --:--

Kolejka XIX Gospodarz: KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno

13.04.2019 KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno - SuperDrob Widzew Łódź --:--
13.04.2019 SuperDrob Widzew Łódź - ŁKS KK Łódź --:--
13.04.2019 10:00 ŁKS KK Łódź - KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno --:--

Kolejka XX

13.04.2019 Alles Basket Głowno - AKS SMS SP 110 Łódź --:--

Kolejka XXI Gospodarz: UKS Basket Aleksandrów Łódzki

13.04.2019 TK Basket Stryków - Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata --:--
13.04.2019 Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata - UKS Basket Aleksandrów Łódzki --:--
13.04.2019 10:00 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - TK Basket Stryków --:--

Kolejka XXII Gospodarz: PTK Cocomore Pabianice

11.05.2019 PTK Cocomore Pabianice - KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno --:--
11.05.2019 KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno - PTK Suwary Pabianice --:--
11.05.2019 PTK Suwary Pabianice - Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata --:--
11.05.2019 Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata - PTK Cocomore Pabianice --:--

Kolejka XXIII

11.05.2019 TK Basket Stryków - SuperDrob Widzew Łódź --:--

Kolejka XXIV

11.05.2019 Basket 4EVER Ksawerów - AKS SMS SP 110 Łódź --:--
11.05.2019 Basket 4EVER Ksawerów - UKS Basket Aleksandrów Łódzki --:--

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz