Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik

Kolejka I Gospodarz: PTK Cocomore Pabianice

23.11.2019 09:15 PTK Cocomore Pabianice - Basket 4EVER Ksawerów 28:45
23.11.2019 10:45 Basket 4EVER Ksawerów - Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 37:19
23.11.2019 12:15 Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków - PTK Cocomore Pabianice 31:11

Kolejka II Gospodarz: SuperDrob Widzew Łódź

23.11.2019 14:30 SuperDrob Widzew Łódź - PTK Grot Pabianice 38:30
23.11.2019 15:45 PTK Grot Pabianice - ŁKS KK Łódź 44:34
23.11.2019 17:00 ŁKS KK Łódź - SuperDrob Widzew Łódź 32:38

Kolejka V Gospodarz: AKS SMS Łódź

07.12.2019 12:00 AKS SMS Łódź - PTK Cocomore Pabianice 1:51
07.12.2019 14:00 PTK Cocomore Pabianice - SuperDrob Widzew Łódź 23:19
07.12.2019 16:00 SuperDrob Widzew Łódź - AKS SMS Łódź 55:13

Kolejka IV Gospodarz: Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków

14.12.2019 13:45 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 10:49
14.12.2019 15:00 PTK Grot Pabianice - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 54:4
14.12.2019 16:15 Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków - PTK Grot Pabianice 37:33

Kolejka VI Gospodarz: Basket 4EVER Ksawerów

21.12.2019 11:30 Basket 4EVER Ksawerów - ŁKS KK Łódź 44:48
21.12.2019 13:00 ŁKS KK Łódź - BASKET 4EVER DŁUTÓW 56:6
21.12.2019 14:30 BASKET 4EVER DŁUTÓW - Basket 4EVER Ksawerów 10:60

Kolejka VIII Gospodarz: ŁKS KK Łódź

04.01.2020 10:30 PTK Cocomore Pabianice - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 39:46
04.01.2020 12:00 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - ŁKS KK Łódź 18:69
04.01.2020 9:00 ŁKS KK Łódź - PTK Cocomore Pabianice 67:30

Kolejka IX Gospodarz: PTK Grot Pabianice

04.01.2020 10:30 Basket 4EVER Ksawerów - AKS SMS Łódź 56:17
04.01.2020 12:00 AKS SMS Łódź - PTK Grot Pabianice 14:65
04.01.2020 9:00 PTK Grot Pabianice - Basket 4EVER Ksawerów 31:32

Kolejka VII Gospodarz: BASKET 4EVER DŁUTÓW

04.01.2020 11:00 BASKET 4EVER DŁUTÓW - Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 0:50
04.01.2020 12:30 Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków - SuperDrob Widzew Łódź 41:24
04.01.2020 14:00 SuperDrob Widzew Łódź - BASKET 4EVER DŁUTÓW 51:0

Kolejka X Gospodarz: Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków

01.02.2020 10:00 Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków - ŁKS KK Łódź 39:23
01.02.2020 11:30 ŁKS KK Łódź - AKS SMS Łódź 62:12
01.02.2020 13:00 AKS SMS Łódź - Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 10:48

Kolejka XI Gospodarz: PTK Cocomore Pabianice

01.02.2020 13:30 BASKET 4EVER DŁUTÓW - PTK Cocomore Pabianice 3:53
01.02.2020 15:00 PTK Grot Pabianice - BASKET 4EVER DŁUTÓW 50:0
01.02.2020 16:30 PTK Cocomore Pabianice - PTK Grot Pabianice 21:72

Kolejka XII Gospodarz: SuperDrob Widzew Łódź

01.02.2020 14:00 SuperDrob Widzew Łódź - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 46:12
01.02.2020 15:30 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - Basket 4EVER Ksawerów 2:52
01.02.2020 17:00 Basket 4EVER Ksawerów - SuperDrob Widzew Łódź 39:29

Kolejka XVI Gospodarz: PTK Grot Pabianice

29.02.2020 PTK Grot Pabianice - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 20:0
29.02.2020 10:30 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 0:20
29.02.2020 12:00 Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków - PTK Grot Pabianice 21:62

Kolejka XVIII Gospodarz: BASKET 4EVER DŁUTÓW

29.02.2020 11:30 BASKET 4EVER DŁUTÓW - Basket 4EVER Ksawerów 2:53
29.02.2020 13:00 Basket 4EVER Ksawerów - ŁKS KK Łódź 61:11
29.02.2020 14:30 ŁKS KK Łódź - BASKET 4EVER DŁUTÓW 53:3

Kolejka XVII Gospodarz: SuperDrob Widzew Łódź

29.02.2020 12:00 SuperDrob Widzew Łódź - PTK Cocomore Pabianice 35:15
29.02.2020 13:30 PTK Cocomore Pabianice - AKS SMS Łódź 20:0
29.02.2020 15:00 AKS SMS Łódź - SuperDrob Widzew Łódź 0:20

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz