Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik

Kolejka I

10.10.2020 09:30 Widzew Łódź - PTK Pabianice 66:41
10.10.2020 11:00 Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice - Basket 4EVER Ksawerów II 89:35
10.10.2020 11:35 AKS SMS Geocover Łódź - Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków 54:76
11.10.2020 14:30 ŁKS KK Łódź - KS APP Intenso Kutno 88:37

Kolejka II

21.10.2020 17:00 Basket 4EVER Ksawerów II - Widzew Łódź --:--
04.11.2020 18:15 PTK Pabianice - Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków --:--
22.11.2020 14:00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice --:--
06.01.2021 11:00 AKS SMS Geocover Łódź - ŁKS KK Łódź --:--

Kolejka III

21.10.2020 16:00 ŁKS KK Łódź - PTK Pabianice --:--
24.10.2020 11:00 KS APP Intenso Kutno - AKS SMS Geocover Łódź --:--
24.10.2020 11:00 Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków - Basket 4EVER Ksawerów II --:--
03.01.2021 12:00 Widzew Łódź - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki --:--

Kolejka IV

24.10.2020 11:00 Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice - Widzew Łódź --:--
31.10.2020 11:00 PTK Pabianice - KS APP Intenso Kutno --:--
31.10.2020 14:00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków --:--
04.11.2020 17:00 Basket 4EVER Ksawerów II - ŁKS KK Łódź --:--

Kolejka V

07.11.2020 KS APP Intenso Kutno - Basket 4EVER Ksawerów II --:--
07.11.2020 Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków - Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice --:--
07.11.2020 12:00 AKS SMS Geocover Łódź - PTK Pabianice --:--
13.12.2020 14:00 ŁKS KK Łódź - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki --:--

Kolejka VI

14.11.2020 10:30 Widzew Łódź - Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków --:--
14.11.2020 11:00 Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice - ŁKS KK Łódź --:--
14.11.2020 11:45 Basket 4EVER Ksawerów II - AKS SMS Geocover Łódź --:--
14.11.2020 14:00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - KS APP Intenso Kutno --:--

Kolejka VII

21.11.2020 KS APP Intenso Kutno - Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice --:--
21.11.2020 ŁKS KK Łódź - Widzew Łódź --:--
21.11.2020 10:00 AKS SMS Geocover Łódź - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki --:--
21.11.2020 15:30 PTK Pabianice - Basket 4EVER Ksawerów II --:--

Kolejka VIII

28.11.2020 Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków - ŁKS KK Łódź --:--
28.11.2020 10:30 Widzew Łódź - KS APP Intenso Kutno --:--
28.11.2020 11:00 Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice - AKS SMS Geocover Łódź --:--
28.11.2020 14:00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - PTK Pabianice --:--

Kolejka IX

05.12.2020 KS APP Intenso Kutno - Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków --:--
05.12.2020 10:00 PTK Pabianice - Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice --:--
05.12.2020 11:45 Basket 4EVER Ksawerów II - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki --:--
05.12.2020 14:00 AKS SMS Geocover Łódź - Widzew Łódź --:--

Kolejka X

12.12.2020 KS APP Intenso Kutno - ŁKS KK Łódź --:--
12.12.2020 Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków - AKS SMS Geocover Łódź --:--
12.12.2020 11:45 Basket 4EVER Ksawerów II - Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice --:--
12.12.2020 15:30 PTK Pabianice - Widzew Łódź --:--

Kolejka XI

19.12.2020 Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków - PTK Pabianice --:--
19.12.2020 ŁKS KK Łódź - AKS SMS Geocover Łódź --:--
19.12.2020 11:00 Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki --:--
19.12.2020 13:30 Widzew Łódź - Basket 4EVER Ksawerów II --:--

Kolejka XII

09.01.2021 10:00 AKS SMS Geocover Łódź - KS APP Intenso Kutno --:--
09.01.2021 10:00 PTK Pabianice - ŁKS KK Łódź --:--
09.01.2021 11:45 Basket 4EVER Ksawerów II - Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków --:--
09.01.2021 14:00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Widzew Łódź --:--

Kolejka XIII

16.01.2021 Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki --:--
16.01.2021 ŁKS KK Łódź - Basket 4EVER Ksawerów II --:--
16.01.2021 KS APP Intenso Kutno - PTK Pabianice --:--
16.01.2021 10:30 Widzew Łódź - Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice --:--

Kolejka XIV

23.01.2021 10:00 PTK Pabianice - AKS SMS Geocover Łódź --:--
23.01.2021 11:00 Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice - Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków --:--
23.01.2021 11:45 Basket 4EVER Ksawerów II - KS APP Intenso Kutno --:--
24.01.2021 14:00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - ŁKS KK Łódź --:--

Kolejka XV

30.01.2021 Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków - Widzew Łódź --:--
30.01.2021 ŁKS KK Łódź - Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice --:--
30.01.2021 KS APP Intenso Kutno - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki --:--
30.01.2021 10:00 AKS SMS Geocover Łódź - Basket 4EVER Ksawerów II --:--

Kolejka XVI

20.02.2021 10:30 Widzew Łódź - ŁKS KK Łódź --:--
20.02.2021 11:00 Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice - KS APP Intenso Kutno --:--
20.02.2021 11:45 Basket 4EVER Ksawerów II - PTK Pabianice --:--
20.02.2021 14:00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - AKS SMS Geocover Łódź --:--

Kolejka XVII

27.02.2021 ŁKS KK Łódź - Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków --:--
27.02.2021 KS APP Intenso Kutno - Widzew Łódź --:--
27.02.2021 10:00 AKS SMS Geocover Łódź - Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice --:--
27.02.2021 10:00 PTK Pabianice - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki --:--

Kolejka XVIII

06.03.2021 Towarzystwo Koszykówki Basket Stryków - KS APP Intenso Kutno --:--
06.03.2021 10:30 Widzew Łódź - AKS SMS Geocover Łódź --:--
06.03.2021 11:00 Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice - PTK Pabianice --:--
06.03.2021 14:00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Basket 4EVER Ksawerów II --:--

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz