Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

1 kolejka - Grupa A Gospodarz: PTK Szmigiel Znaki Pabianice

20.10.2018 11:30 Alles Basket Głowno - KKS Pro-Basket Kutno 73:54
20.10.2018 13:30 KKS Pro-Basket Kutno - PTK Szmigiel Znaki Pabianice 20:105
20.10.2018 9:30 PTK Szmigiel Znaki Pabianice - Alles Basket Głowno 86:19

1 kolejka - Grupa B

20.10.2018 13:00 Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 72:43
28.10.2018 12:00 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - MUKS Bełchatów 39:59
10.11.2018 10:00 MUKS Bełchatów - Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 52:86

2 kolejka - Grupa A Gospodarz: KKS Pro-Basket Kutno

27.10.2018 10:00 KKS Pro-Basket Kutno - MKS OSEMKA Skierniewice 40:50
27.10.2018 11:45 MKS OSEMKA Skierniewice - AKS SMS Łódź 109:14
27.10.2018 13:30 AKS SMS Łódź - KKS Pro-Basket Kutno 20:96

2 kolejka - Grupa B Gospodarz: Basket 4EVER Ksawerów

27.10.2018 11:00 Basket 4EVER Ksawerów - Widzew Łódź 44:19
27.10.2018 12:45 Widzew Łódź - Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata 32:45
27.10.2018 14:30 Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata - Basket 4EVER Ksawerów 33:54

3 kolejka - Grupa A Gospodarz: AKS SMS Łódź

10.11.2018 10:00 AKS SMS Łódź - UMKS Księżak Łowicz 36:63
10.11.2018 11:45 UMKS Księżak Łowicz - PTK Szmigiel Znaki Pabianice 11:112
10.11.2018 13:30 PTK Szmigiel Znaki Pabianice - AKS SMS Łódź 100:4

3 kolejka - Grupa B Gospodarz: PTK Suwary Pabianice

10.11.2018 10:00 PTK Suwary Pabianice - Basket 4EVER Ksawerów 52:61
10.11.2018 12:00 Basket 4EVER Ksawerów - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 80:38
10.11.2018 14:00 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - PTK Suwary Pabianice 34:63

4 kolejka - Grupa A Gospodarz: UMKS Księżak Łowicz

17.11.2018 10:00 UMKS Księżak Łowicz - Alles Basket Głowno 73:72
17.11.2018 12:00 Alles Basket Głowno - MKS OSEMKA Skierniewice 22:79
17.11.2018 14:00 MKS OSEMKA Skierniewice - UMKS Księżak Łowicz 92:37

4 kolejka - Grupa B Gospodarz: Widzew Łódź

24.11.2018 10:00 Widzew Łódź - MUKS Bełchatów 51:36
24.11.2018 12:00 MUKS Bełchatów - PTK Suwary Pabianice 56:51
24.11.2018 14:00 PTK Suwary Pabianice - Widzew Łódź 43:49

6 kolejka - Grupa A

01.12.2018 10:00 AKS SMS Łódź - Alles Basket Głowno 39:51

7 kolejka - Grupa B

01.12.2018 10:00 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - Widzew Łódź 25:48

5 kolejka - Grupa A

01.12.2018 11:30 MKS OSEMKA Skierniewice - PTK Szmigiel Znaki Pabianice 43:75

5 kolejka - Grupa B

01.12.2018 14:00 Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata - PTK Suwary Pabianice 53:51

6 kolejka - Grupa B

07.12.2018 18:00 MUKS Bełchatów - Basket 4EVER Ksawerów 37:85

7 kolejka - Grupa A

12.01.2019 10:00 KKS Pro-Basket Kutno - UMKS Księżak Łowicz --:--

8 kolejka - Grupa B

12.12.2018 18:00 Widzew Łódź - UKS Basket Aleksandrów Łódzki --:--

9 kolejka - Grupa A

15.12.2018 Alles Basket Głowno - AKS SMS Łódź --:--

8 kolejka - Grupa A

15.12.2018 11:00 PTK Szmigiel Znaki Pabianice - MKS OSEMKA Skierniewice --:--

9 kolejka - Grupa B

15.12.2018 12:00 Basket 4EVER Ksawerów - MUKS Bełchatów --:--

10 kolejka - Grupa B

15.12.2018 16:00 PTK Suwary Pabianice - Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata --:--

10 kolejka - Grupa A

16.12.2018 11:00 UMKS Księżak Łowicz - KKS Pro-Basket Kutno --:--

11 kolejka - Grupa A Gospodarz: KKS Pro-Basket Kutno

12.01.2019 KKS Pro-Basket Kutno - Alles Basket Głowno --:--
12.01.2019 Alles Basket Głowno - PTK Szmigiel Znaki Pabianice --:--
12.01.2019 PTK Szmigiel Znaki Pabianice - KKS Pro-Basket Kutno --:--

11 kolejka - Grupa B Gospodarz: MUKS Bełchatów

12.01.2019 MUKS Bełchatów - Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata --:--
12.01.2019 Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata - UKS Basket Aleksandrów Łódzki --:--
12.01.2019 10:00 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - MUKS Bełchatów --:--

12 kolejka - Grupa A Gospodarz: MKS OSEMKA Skierniewice

19.01.2019 MKS OSEMKA Skierniewice - AKS SMS Łódź --:--
19.01.2019 AKS SMS Łódź - KKS Pro-Basket Kutno --:--
19.01.2019 KKS Pro-Basket Kutno - MKS OSEMKA Skierniewice --:--

12 kolejka - Grupa B Gospodarz: Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata

19.01.2019 Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata - Widzew Łódź --:--
19.01.2019 Widzew Łódź - Basket 4EVER Ksawerów --:--
19.01.2019 Basket 4EVER Ksawerów - Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Gortata --:--

13 kolejka - Grupa A Gospodarz: UMKS Księżak Łowicz

02.02.2019 UMKS Księżak Łowicz - AKS SMS Łódź --:--
02.02.2019 AKS SMS Łódź - PTK Szmigiel Znaki Pabianice --:--
02.02.2019 PTK Szmigiel Znaki Pabianice - UMKS Księżak Łowicz --:--

13 kolejka - Grupa B Gospodarz: Basket 4EVER Ksawerów

02.02.2019 Basket 4EVER Ksawerów - PTK Suwary Pabianice --:--
02.02.2019 PTK Suwary Pabianice - UKS Basket Aleksandrów Łódzki --:--
02.02.2019 10:00 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - Basket 4EVER Ksawerów --:--

14 kolejka - Grupa A Gospodarz: Alles Basket Głowno

09.02.2019 Alles Basket Głowno - MKS OSEMKA Skierniewice --:--
09.02.2019 MKS OSEMKA Skierniewice - UMKS Księżak Łowicz --:--
09.02.2019 UMKS Księżak Łowicz - Alles Basket Głowno --:--

14 kolejka - Grupa B Gospodarz: MUKS Bełchatów

09.02.2019 MUKS Bełchatów - Widzew Łódź --:--
09.02.2019 Widzew Łódź - PTK Suwary Pabianice --:--
09.02.2019 PTK Suwary Pabianice - MUKS Bełchatów --:--

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz