Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik

Kolejka I

09.10.2021 10:00 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 37:133
09.10.2021 12:00 MKS Ósemka Skierniewice - Basket Stryków 139:45
09.10.2021 13:45 PKK 99 Pabianice - UMKS Piotrcovia 85:82
10.10.2021 12:00 UKS Siódemka Trans Michor Kutno - UMKS Księżak Łowicz 69:68

Kolejka II

16.10.2021 10:30 UMKS Księżak Łowicz - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 86:83
16.10.2021 11:00 UMKS Piotrcovia - UKS Siódemka Trans Michor Kutno 88:40
16.10.2021 12:00 Basket Stryków - PKK 99 Pabianice 66:82
16.10.2021 12:00 AZS PWSZ Skierniewice - MKS Ósemka Skierniewice 56:93

Kolejka III

23.10.2021 10:00 UKS Siódemka Trans Michor Kutno - Basket Stryków 64:65
23.10.2021 11:45 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - UMKS Piotrcovia 63:93
23.10.2021 13:30 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - UMKS Księżak Łowicz 107:51
29.11.2021 18:30 PKK 99 Pabianice - AZS PWSZ Skierniewice 74:75

Kolejka IV

30.10.2021 10:00 AZS PWSZ Skierniewice - UKS Siódemka Trans Michor Kutno 56:55
30.10.2021 11:00 UMKS Piotrcovia - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 51:74
30.10.2021 12:30 Basket Stryków - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 95:71
30.10.2021 14:00 MKS Ósemka Skierniewice - PKK 99 Pabianice 84:61

Kolejka V

06.11.2021 10:00 UKS Siódemka Trans Michor Kutno - MKS Ósemka Skierniewice 44:76
06.11.2021 12:45 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - Basket Stryków 125:36
07.11.2021 11:00 UMKS Księżak Łowicz - UMKS Piotrcovia 69:81
11.02.2022 16:45 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - AZS PWSZ Skierniewice 73:91

Kolejka VI

20.11.2021 10:00 Basket Stryków - UMKS Księżak Łowicz 57:41
25.11.2021 19:30 PKK 99 Pabianice - UKS Siódemka Trans Michor Kutno 74:61
15.12.2021 18:30 MKS Ósemka Skierniewice - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 121:43
21.12.2021 17:00 AZS PWSZ Skierniewice - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 69:116

Kolejka VII

27.11.2021 15:00 UMKS Księżak Łowicz - AZS PWSZ Skierniewice 52:68
27.11.2021 17:00 UMKS Piotrcovia - Basket Stryków 86:61
28.11.2021 13:30 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - PKK 99 Pabianice 69:93
07.12.2021 18:30 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - MKS Ósemka Skierniewice 61:40

Kolejka VIII

04.12.2021 10:00 UKS Siódemka Trans Michor Kutno - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 83:49
04.12.2021 10:00 PKK 99 Pabianice - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 79:97
16.12.2021 17:00 AZS PWSZ Skierniewice - UMKS Piotrcovia 59:97
12.01.2022 18:00 MKS Ósemka Skierniewice - UMKS Księżak Łowicz 111:59

Kolejka IX

11.12.2021 10:00 Basket Stryków - AZS PWSZ Skierniewice 71:96
11.12.2021 15:00 UMKS Piotrcovia - MKS Ósemka Skierniewice 76:43
16.12.2021 16:30 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - UKS Siódemka Trans Michor Kutno 171:45
16.01.2022 11:00 UMKS Księżak Łowicz - PKK 99 Pabianice 68:89

Kolejka X

17.12.2021 17:00 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 146:50
18.12.2021 12:30 Basket Stryków - MKS Ósemka Skierniewice 41:117
18.12.2021 12:30 UMKS Księżak Łowicz - UKS Siódemka Trans Michor Kutno 44:75
18.12.2021 15:00 UMKS Piotrcovia - PKK 99 Pabianice 62:79

Kolejka XI

08.01.2022 10:00 UKS Siódemka Trans Michor Kutno - UMKS Piotrcovia 55:108
08.01.2022 11:00 PKK 99 Pabianice - Basket Stryków 114:52
08.01.2022 11:30 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - UMKS Księżak Łowicz 55:97
23.03.2022 16:15 MKS Ósemka Skierniewice - AZS PWSZ Skierniewice 131:63

Kolejka XII

15.01.2022 10:00 Basket Stryków - UKS Siódemka Trans Michor Kutno 71:62
15.01.2022 10:00 UMKS Księżak Łowicz - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 43:122
15.01.2022 12:00 AZS PWSZ Skierniewice - PKK 99 Pabianice 76:104
15.01.2022 15:00 UMKS Piotrcovia - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 129:54

Kolejka XIII

22.01.2022 13:00 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - UMKS Piotrcovia 88:68
22.01.2022 13:00 UKS Siódemka Trans Michor Kutno - AZS PWSZ Skierniewice 54:67
22.01.2022 14:30 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - Basket Stryków 59:78
22.01.2022 9:30 PKK 99 Pabianice - MKS Ósemka Skierniewice 87:83

Kolejka XIV

29.01.2022 12:00 MKS Ósemka Skierniewice - UKS Siódemka Trans Michor Kutno 113:70
29.01.2022 14:00 Basket Stryków - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 62:103
02.03.2022 18:30 UMKS Piotrcovia - UMKS Księżak Łowicz 110:63
13.03.2022 10:15 AZS PWSZ Skierniewice - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 107:46

Kolejka XV

04.02.2022 18:00 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - MKS Ósemka Skierniewice 50:151
05.02.2022 09:15 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - AZS PWSZ Skierniewice 107:41
05.02.2022 10:00 UKS Siódemka Trans Michor Kutno - PKK 99 Pabianice 43:78
05.02.2022 14:00 UMKS Księżak Łowicz - Basket Stryków 75:85

Kolejka XVI

05.03.2022 09:00 PKK 99 Pabianice - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 119:52
05.03.2022 10:00 AZS PWSZ Skierniewice - UMKS Księżak Łowicz 58:53
05.03.2022 12:00 MKS Ósemka Skierniewice - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 90:104
05.03.2022 13:30 Basket Stryków - UMKS Piotrcovia 53:92

Kolejka XVII

19.03.2022 10:00 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - PKK 99 Pabianice 90:67
19.03.2022 11:30 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - UKS Siódemka Trans Michor Kutno 58:71
19.03.2022 12:15 UMKS Księżak Łowicz - MKS Ósemka Skierniewice 52:80
19.03.2022 17:00 UMKS Piotrcovia - AZS PWSZ Skierniewice 82:64

Kolejka XVIII

26.03.2022 10:00 UKS Siódemka Trans Michor Kutno - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 74:97
26.03.2022 10:00 PKK 99 Pabianice - UMKS Księżak Łowicz 114:67
26.03.2022 10:00 AZS PWSZ Skierniewice - Basket Stryków 94:56
26.03.2022 12:00 MKS Ósemka Skierniewice - UMKS Piotrcovia 90:59

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Platin Studio SandBus Tabaco Hotel Manufaktura MAKiS Vera Sport Gremium

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi PZkosz