Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik

Kolejka I Gospodarz: GTK GŁOWNO

26.01.2019 11:30 GTK GŁOWNO - AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 17:67
26.01.2019 12:40 AZS PWSZ Ósemka Skierniewice - KKS Pro-Basket Kutno 20:0
26.01.2019 13:50 KKS Pro-Basket Kutno - GTK GŁOWNO 0:20

Kolejka II Gospodarz: MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice

26.01.2019 10:45 UMKS Księżak Łowicz - ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 18:69
26.01.2019 12:00 ŁKS Miniliga Szkoła Gortata - MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 62:12
26.01.2019 9:30 MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice - UMKS Księżak Łowicz 30:51

Kolejka III

26.01.2019 16:00 UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. - Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 63:13

Kolejka IV Gospodarz: ŁKS Miniliga Szkoła Gortata

02.02.2019 10:00 ŁKS Miniliga Szkoła Gortata - Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 59:8
02.02.2019 11:30 Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko - KKS Pro-Basket Kutno 0:51
02.02.2019 13:00 KKS Pro-Basket Kutno - ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 10:61

Kolejka V Gospodarz: UMKS Księżak Łowicz

03.02.2019 11:00 UMKS Księżak Łowicz - AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 32:63
03.02.2019 12:30 AZS PWSZ Ósemka Skierniewice - UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 102:51
03.02.2019 14:00 UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. - UMKS Księżak Łowicz 37:81

Kolejka VI

02.02.2019 10:00 GTK GŁOWNO - MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 37:33

Kolejka VII Gospodarz: Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko

02.03.2019 10:00 Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko - MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 18:34
02.03.2019 11:30 MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice - AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 2:53
02.03.2019 13:00 AZS PWSZ Ósemka Skierniewice - Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 51:0

Kolejka VIII Gospodarz: UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb.

27.04.2019 10:00 UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. - GTK GŁOWNO 62:37
27.04.2019 11:30 GTK GŁOWNO - ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 5:56
27.04.2019 13:00 ŁKS Miniliga Szkoła Gortata - UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 70:38

Kolejka IX

02.03.2019 14:00 UMKS Księżak Łowicz - KKS Pro-Basket Kutno 39:69

Kolejka X Gospodarz: GTK GŁOWNO

09.03.2019 10:00 UMKS Księżak Łowicz - GTK GŁOWNO 48:55
09.03.2019 11:30 Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko - UMKS Księżak Łowicz 21:54
09.03.2019 13:00 GTK GŁOWNO - Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 62:15

Kolejka XI Gospodarz: KKS Pro-Basket Kutno

09.03.2019 10:30 MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice - UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 32:60
09.03.2019 12:00 UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. - KKS Pro-Basket Kutno 21:72
09.03.2019 9:00 KKS Pro-Basket Kutno - MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 64:14

Kolejka XII

17.03.2019 14:00:00 ŁKS Miniliga Szkoła Gortata - AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 65:49

Kolejka XIII Gospodarz: AZS PWSZ Ósemka Skierniewice

23.03.2019 12:00 AZS PWSZ Ósemka Skierniewice - GTK GŁOWNO 64:14
23.03.2019 13:30 GTK GŁOWNO - KKS Pro-Basket Kutno 44:52
23.03.2019 15:00 KKS Pro-Basket Kutno - AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 38:85

Kolejka XIV Gospodarz: UMKS Księżak Łowicz

23.03.2019 11:30 UMKS Księżak Łowicz - ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 47:74
23.03.2019 13:00 ŁKS Miniliga Szkoła Gortata - MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 76:27
23.03.2019 14:30 MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice - UMKS Księżak Łowicz 37:34

Kolejka XV

30.03.2019 10:00 Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko - UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 13:64

Kolejka XVI Gospodarz: KKS Pro-Basket Kutno

06.04.2019 10:00 KKS Pro-Basket Kutno - Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 56:6
06.04.2019 11:30 Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko - ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 2:52
06.04.2019 13:00 ŁKS Miniliga Szkoła Gortata - KKS Pro-Basket Kutno 68:48

Kolejka XVII Gospodarz: UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb.

06.04.2019 10:00 UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. - UMKS Księżak Łowicz 52:24
06.04.2019 11:30 UMKS Księżak Łowicz - AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 15:65
06.04.2019 13:00 AZS PWSZ Ósemka Skierniewice - UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 56:20

Kolejka XVIII

06.04.2019 10:00 MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice - GTK GŁOWNO 41:39

Kolejka XIX Gospodarz: ŁKS Miniliga Szkoła Gortata

13.04.2019 10:45 UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. - GTK GŁOWNO 39:23
13.04.2019 12:00 GTK GŁOWNO - ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 24:74
13.04.2019 9:30 ŁKS Miniliga Szkoła Gortata - UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 71:21

Kolejka XX Gospodarz: AZS PWSZ Ósemka Skierniewice

13.04.2019 10:00 MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice - AZS PWSZ Ósemka Skierniewice 19:70
13.04.2019 11:30 Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko - MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 13:63
13.04.2019 13:00 AZS PWSZ Ósemka Skierniewice - Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 55:4

Kolejka XXI

26.04.2019 17:00 KKS Pro-Basket Kutno - UMKS Księżak Łowicz 76:25

Kolejka XXII

11.05.2019 13:30 AZS PWSZ Ósemka Skierniewice - ŁKS Miniliga Szkoła Gortata 48:61

Kolejka XXIII Gospodarz: Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko

11.05.2019 10:00 Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko - UMKS Księżak Łowicz 13:33
11.05.2019 11:30 UMKS Księżak Łowicz - GTK GŁOWNO 28:43
11.05.2019 13:00 GTK GŁOWNO - Uczniowski Koszykarski Klub Sportowy Radomsko 63:17

Kolejka XXIV Gospodarz: MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice

11.05.2019 09:30 MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice - UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. 38:40
11.05.2019 10:45 UMKS PIOTRCOVIA Piotrków Tryb. - KKS Pro-Basket Kutno 13:63
11.05.2019 12:00 KKS Pro-Basket Kutno - MKS ÓSEMKA AZS PWSZ Skierniewice 83:33

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz