Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik

Kolejka III Gospodarz: UKS Orlik Ujazd

21.11.2021 10:00 UKS Orlik Ujazd - PTK Compact Project Pabianice 29:63
21.11.2021 11:15 PTK Compact Project Pabianice - SuperDrob Widzew Łódź 67:17
21.11.2021 12:30 SuperDrob Widzew Łódź - UKS Orlik Ujazd 7:53

Kolejka I Gospodarz: Basket 4Ever Ksawerów

21.11.2021 10:45 Basket 4Ever Ksawerów - ŁKS KK Łódź 58:48
21.11.2021 12:30 ŁKS KK Łódź - Basket Stryków 53:36
21.11.2021 14:15 Basket Stryków - Basket 4Ever Ksawerów 23:47

Kolejka II Gospodarz: ŁKS KK Łódź

05.12.2021 10:30 PTK Cocomore Pabianice - UKS Orlik Ujazd 64:14
05.12.2021 11:45 UKS Orlik Ujazd - ŁKS KK Łódź 17:68
05.12.2021 9:15 ŁKS KK Łódź - PTK Cocomore Pabianice 30:58

Kolejka I Gospodarz: UKS Basket Aleksandrów Łódzki

14.01.2022 16:00 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - SuperDrob Widzew Łódź 54:30
14.01.2022 17:15 SuperDrob Widzew Łódź - Basket 4Ever Ksawerów 2:52
14.01.2022 18:30 Basket 4Ever Ksawerów - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 53:2

Kolejka IV Gospodarz: PTK Compact Project Pabianice

19.12.2021 10:15 Basket 4Ever Ksawerów - ŁKS KK Łódź 69:52
19.12.2021 11:30 ŁKS KK Łódź - PTK Compact Project Pabianice 75:41
19.12.2021 9:00 PTK Compact Project Pabianice - Basket 4Ever Ksawerów 0:50

Kolejka III Gospodarz: SuperDrob Widzew Łódź

11.02.2022 16:00 SuperDrob Widzew Łódź - Basket Stryków 13:50
11.02.2022 17:00 Basket Stryków - UMKS Księżak Łowicz 24:41
11.02.2022 18:00 UMKS Księżak Łowicz - SuperDrob Widzew Łódź 36:12

Kolejka V Gospodarz: Basket Stryków

09.01.2022 10:00 Basket Stryków - KS Kutno 90:39
09.01.2022 11:30 KS Kutno - SuperDrob Widzew Łódź 61:21
09.01.2022 13:00 SuperDrob Widzew Łódź - Basket Stryków 8:58

Kolejka VI Gospodarz: UMKS Księżak Łowicz

09.01.2022 10:30 ŁKS KK Łódź - UKS Orlik Ujazd 68:18
09.01.2022 12:00 UKS Orlik Ujazd - UMKS Księżak Łowicz 0:51
09.01.2022 9:00 UMKS Księżak Łowicz - ŁKS KK Łódź 68:18

Kolejka VII Gospodarz: UKS Basket Aleksandrów Łódzki

09.01.2022 11:00 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - PTK Compact Project Pabianice 64:34
09.01.2022 12:15 PTK Compact Project Pabianice - PTK Cocomore Pabianice 23:61
09.01.2022 13:30 PTK Cocomore Pabianice - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 48:41

Kolejka X Gospodarz: PTK Cocomore Pabianice

12.02.2022 09:30 PTK Cocomore Pabianice - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 36:44
12.02.2022 11:00 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - UMKS Księżak Łowicz 30:53
12.02.2022 12:30 UMKS Księżak Łowicz - PTK Cocomore Pabianice 55:23

Kolejka IX Gospodarz: KS Kutno

20.03.2022 10:00 KS Kutno - SuperDrob Widzew Łódź 58:33
20.03.2022 11:30 SuperDrob Widzew Łódź - PTK Compact Project Pabianice 24:45
20.03.2022 13:00 PTK Compact Project Pabianice - KS Kutno 41:42

Kolejka VIII Gospodarz: UKS Orlik Ujazd

20.03.2022 10:00 UKS Orlik Ujazd - Basket 4Ever Ksawerów 4:55
20.03.2022 11:15 Basket 4Ever Ksawerów - Basket Stryków 42:32
20.03.2022 12:30 Basket Stryków - UKS Orlik Ujazd 58:8

Kolejka XIII Gospodarz: ŁKS KK Łódź

06.02.2022 09:00 ŁKS KK Łódź - PTK Compact Project Pabianice 65:14
06.02.2022 10:30 PTK Compact Project Pabianice - KS Kutno 33:53
06.02.2022 12:00 KS Kutno - ŁKS KK Łódź 35:76

Kolejka XI Gospodarz: Basket Stryków

06.02.2022 10:00 Basket Stryków - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 44:26
06.02.2022 11:30 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - UKS Orlik Ujazd 66:22
06.02.2022 13:00 UKS Orlik Ujazd - Basket Stryków 7:58

Kolejka XII Gospodarz: UMKS Księżak Łowicz

06.02.2022 10:00 PTK Cocomore Pabianice - UMKS Księżak Łowicz 14:51
06.02.2022 11:30 Basket 4Ever Ksawerów - PTK Cocomore Pabianice 60:10
06.02.2022 13:00 UMKS Księżak Łowicz - Basket 4Ever Ksawerów 40:35

Kolejka XIV Gospodarz: UMKS Księżak Łowicz

06.03.2022 09:00 UMKS Księżak Łowicz - KS Kutno 63:12
06.03.2022 10:30 KS Kutno - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 33:46
06.03.2022 12:00 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - UMKS Księżak Łowicz 9:60

Kolejka XV Gospodarz: ŁKS KK Łódź

13.03.2022 09:00 ŁKS KK Łódź - SuperDrob Widzew Łódź 54:24
13.03.2022 10:15 SuperDrob Widzew Łódź - UMKS Księżak Łowicz 19:58
13.03.2022 11:30 UMKS Księżak Łowicz - ŁKS KK Łódź 62:70

Kolejka XVII Gospodarz: UKS Orlik Ujazd

13.03.2022 10:00 UKS Orlik Ujazd - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 24:40
13.03.2022 11:15 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - KS Kutno 30:40
13.03.2022 12:30 KS Kutno - UKS Orlik Ujazd 80:29

Kolejka XVI Gospodarz: Basket 4Ever Ksawerów

13.03.2022 11:00 Basket 4Ever Ksawerów - PTK Compact Project Pabianice 63:13
13.03.2022 12:30 PTK Compact Project Pabianice - PTK Cocomore Pabianice 46:33
13.03.2022 14:00 PTK Cocomore Pabianice - Basket 4Ever Ksawerów 13:64

Kolejka XVIII Gospodarz: PTK Compact Project Pabianice

12.05.2022 19:00 PTK Cocomore Pabianice - Basket Stryków 10:42
22.05.2022 10:00 PTK Cocomore Pabianice - KS Kutno 38:32
22.05.2022 11:30 ŁKS KK Łódź - KS Kutno 50:36
22.05.2022 13:00 ŁKS KK Łódź - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 39:35
22.05.2022 14:30 PTK Compact Project Pabianice - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 65:36
22.05.2022 16:00 PTK Compact Project Pabianice - Basket Stryków 27:58

Kolejka XX Gospodarz: KS Kutno

03.04.2022 10:00 KS Kutno - Basket 4Ever Ksawerów 15:65
03.04.2022 11:30 Basket 4Ever Ksawerów - UKS Orlik Ujazd 58:8
03.04.2022 13:00 UKS Orlik Ujazd - KS Kutno 6:57

Kolejka XXI Gospodarz: Basket Stryków

10.04.2022 10:00 Basket Stryków - UMKS Księżak Łowicz 39:58
10.04.2022 11:30 UMKS Księżak Łowicz - PTK Compact Project Pabianice 51:29
10.04.2022 13:00 PTK Compact Project Pabianice - Basket Stryków 39:69

Kolejka XIX Gospodarz: SuperDrob Widzew Łódź

10.04.2022 10:30 ŁKS KK Łódź - PTK Cocomore Pabianice 64:28
10.04.2022 11:45 PTK Cocomore Pabianice - SuperDrob Widzew Łódź 40:33
10.04.2022 9:15 SuperDrob Widzew Łódź - ŁKS KK Łódź 32:65

Kolejka XXII Gospodarz: PTK Cocomore Pabianice

27.04.2022 15:00 UKS Orlik Ujazd - PTK Cocomore Pabianice 18:55
27.04.2022 16:30 SuperDrob Widzew Łódź - UKS Orlik Ujazd 31:32
27.04.2022 18:00 PTK Cocomore Pabianice - SuperDrob Widzew Łódź 44:36

Kolejka XXIII Gospodarz: UKS Basket Aleksandrów Łódzki

28.04.2022 16:00 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - ŁKS KK Łódź 17:56
28.04.2022 17:30 ŁKS KK Łódź - Basket Stryków 62:53
28.04.2022 19:00 Basket Stryków - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 54:41

Kolejka XXIV Gospodarz: Basket 4Ever Ksawerów

15.05.2022 10:45 Basket 4Ever Ksawerów - KS Kutno 64:13
15.05.2022 12:30 KS Kutno - UMKS Księżak Łowicz 14:65
15.05.2022 14:15 UMKS Księżak Łowicz - Basket 4Ever Ksawerów 33:56

Kolejka XXVI

08.05.2022 10:00 KS Kutno - Basket Stryków 41:44
12.05.2022 18:00 Basket Stryków - PTK Cocomore Pabianice 63:12
17.05.2022 17:45 KS Kutno - PTK Cocomore Pabianice 24:30

Kolejka XXVII Gospodarz: UKS Orlik Ujazd

08.05.2022 10:00 PTK Compact Project Pabianice - UKS Orlik Ujazd 61:10
08.05.2022 11:30 UMKS Księżak Łowicz - PTK Compact Project Pabianice 43:19
08.05.2022 12:45 UKS Orlik Ujazd - UMKS Księżak Łowicz 22:46

Kolejka XXV Gospodarz: SuperDrob Widzew Łódź

08.05.2022 10:30 Basket 4Ever Ksawerów - UKS Basket Aleksandrów Łódzki 51:23
08.05.2022 11:45 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - SuperDrob Widzew Łódź 49:27
08.05.2022 9:15 SuperDrob Widzew Łódź - Basket 4Ever Ksawerów 10:60

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Platin Studio SandBus Tabaco Hotel Manufaktura MAKiS Vera Sport Gremium

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi PZkosz