Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
news

06.03.2021

Rozgrywki

Odsłon: 1319

Piotr Ciesielski

Turniej strefowy U17K - terminarz

Aż 6 dni potrwa turniej decydujący w kategorii juniorek (U17K). Weźmie w nim bowiem udział aż 6 zespołów.

W rywalizacji o awans do rozgrywek szczebla centralnego udział wezmą aż 4 drużyny z naszego województwa - Widzew i ŁKS Koszykówka Kobiet, które okazały się najlepsze w Lidze Juniorek (U17K), a także UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki i Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice , które mają swoje zawodniczki w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Łomiankach i udział w turnieju decydującym mają zapewniony "z urzędu". Stawkę uzupełniają dwie najlepsze ekipy z województwa kujawsko-pomorskiego - Basket 25 Bydgoszcz i MUKS Supravis Bydgoszcz.

Każda z drużyn w ciągu 6 dni rozegra aż 5 meczów, zatem szykuje się potężna dawka koszykarskich emocji. A jest o co walczyć - zwycięzca turnieju awansuje bezpośrednio do półfinałów Mistrzostw Polski, a drużyny z miejsc 2-4 będą miały prawo startu w ćwierćfinałach MP.

Oficjalnie organizatorem turnieju jest Mistrz Województwa Kujawsko-Pomorskiego, ale z uwagi na wielkość turnieju (15 meczów), w każdym przypadku mecz odbędzie się w hali drużyny, wymienionej w terminarzu jako pierwsza, a zatem 6 spotkań rozegranych zostanie na terenie ŁZKosz.

wtorek (9.03)

15:00 MUKS WSG Supravis Bydgoszcz - Basket 25 Bydgoszcz
16:00 ŁKS Koszykówka Kobiet Łódź - UKS SMS Basket Aleksandrów Łódzki
16:30 Widzew Łódź - Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice

środa (10.03)

16:00 ŁKS Koszykówka Kobiet Łódź - Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice
17:00 Widzew Łódź - UKS SMS Basket Aleksandrów Łódzki

czwartek (11.03)

15:30 Basket 25 Bydgoszcz - UKS SMS Basket Aleksandrów Łódzki
16:00 MUKS WSG Supravis Bydgoszcz - Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice
17:30 Widzew Łódź - ŁKS Koszykówka Kobiet Łódź

piątek (12.03)

15:30 Basket 25 Bydgoszcz - Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice
16:00 MUKS WSG Supravis Bydgoszcz - UKS SMS Basket Aleksandrów Łódzki

sobota (13.03)

13:00 MUKS WSG Supravis Bydgoszcz - ŁKS Koszykówka Kobiet Łódź
13:00 Basket 25 Bydgoszcz - Widzew Łódź

niedziela (14.03)

12:00 UKS SMS Basket Aleksandrów Łódzki - Basket 4EVER Liceum Sportowe Pabianice
13:00 MUKS WSG Suprawvis Bydgoszcz - Widzew Łódź
13:00 Basket 25 Bydgoszcz - ŁKS Koszykówka Kobiet Łódź

 Wyniki rpzegranych już  meczów, można sprawdzić TUTAJ

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Platin Studio SandBus Manufaktura MAKiS Vera Sport

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi PZkosz