Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
news

16.09.2021

Turnieje

Odsłon: 3079

Bartłomiej Wojdak

Łódzkie turniejami stoi! - terminarze

Wrzesień to ostatni moment na przygotowanie do sezonu i sprawdzenie formy przed rozpoczynającymi się w kraju i regionie rozgrywkami sezonu 2021/22.

Łódeczka Cup (U17M),
3-5 września 2021 r.
Zatoka Sportu (Łódź, al. Politechniki 10)

Piątek, 03.09.2021

10.30 Hutnik Energa Warszawa - ŁKS Szkoła Gortata
12.15 TKM Włocławek - Basket Junior Poznań
14.30 Oknoplast Korona Szkoła Gortata Kraków - MOSM Bytom
16.15 Hutnik Energa Warszawa - TKM Włocławek
18.00 Basket Junior Poznań - MOSM Bytom
19.45 ŁKS Szkoła Gortata - Oknoplast Korona Szkoła Gortata Kraków

Sobota, 04.09.2021

09.30 Basket Junior Poznań - Oknoplast Korona Szkoła Gortata Kraków
11.15 Hutnik Energa Warszawa - MOSM Bytom
13.00 ŁKS Szkoła Gortata - TKM Włocławek
14.45 Hutnik Energa Warszawa - Basket Junior Poznań
16.30 ŁKS Szkoła Gortata - MOSM Bytom
18.15 TKM Włocławek - Oknoplast Korona Szkoła Gortata Kraków

Niedziela, 05.09.2021

09.30 TKM Włocławek - MOSM Bytom
11.15 Oknoplast Korona Szkoła Gortata Kraków - Hutnik Energa Warszawa
13.00 ŁKS Szkoła Gortata - Basket Junior Poznań

Basket Kids Cup 2021 (U14)
10-12 września 2021 r.
Hali OSiR (Skierniewice, ul. Pomologiczna 8)

Piątek 10.09.2021

18:00 Łódzkie - MKS Pruszków
20:00 Kujawsko-Pomorskie - MKS Ósemka Skierniewice

Sobota 11.09.2021

10:00 MKS Ósemka Skierniewice - MKS Pruszków
12:00 Lubelskie - Łódzkie
14:00 MKS Pruszków - Kujawsko-Pomorskie
16:00 Lubelskie - MKS Ósemka Skierniewice
18:00 Kujawsko-Pomorskie - Łódzkie

Niedziela 12.09.2021

10:00 Lubelskie - MKS Pruszków
12:00 MKS Ósemka Skierniewice - Łódzkie
14:00 Lubelskie - Kujawsko-Pomorskie

O Puchar Burmistrza Miasta Łowicza (1 LM),
10-11 września 2021 r.
Hala OSiR nr 1 (Łowicz, ul. Jana Pawła II nr 3)

Piątek, 10.09.2021

17.00 ŁKS Szkoła Gortata - KKS Polonia Warszawa
19.00 Księżak Łowicz - Dziki Warszawa

Sobota, 11.09.2021

13.00 ŁKS Szkoła Gortata - Dziki Warszawa
15.00 Księżak Łowicz - KKS Polonia Warszawa

Festiwal Koszykówki Dziewcząt Gortat Cup (U17K),
11-12 września 2021 r.
Hala OSiR Angelica (Łódź, ul. Rzgowska 17)

Sobota, 11.09.2021

10.30 UKS Szkoła Gortata – KS Play Kraszewice
12.30 ŁKS Koszykówka Kobiet – SKM Zastal Zielona Góra
16.30 KS Play Kraszewice – SKM Zastal Zielona Góra
18.30 UKS Szkoła Gortata ŁKS Koszykówka Kobiet

Niedziela, 12.09.2021

10.30 ŁKS Koszykówka Kobiet – KS Play Kraszewice
12.30 SKM Zastal Zielona Góra – UKS Szkoła Gortata
14.00 Zakończenie Turnieju

Festiwal Koszykówki Dziewcząt Gortat Cup (U14K),
11-12 września 2021 r.
Hala MOSiR (Łódź, ul. Karpacka 61)

Sobota, 11.09.2021

10.30 UKS Szkoła GortataPTK Pabianice
12.30 KUSY Łomianki - KS Play Kraszewice
16.30 PTK Pabianice - KUSY Łomianki
18.30 UKS Szkoła Gortata - KS Play Kraszewice

Niedziela, 12.09.2021

10.30 KUSY Łomianki - UKS Szkoła Gortata
12.30 KS Play Kraszewice - PTK Pabianice
14.00 Zakończenie Turnieju

XXVI Turniej na wózkach o puchar Prezydenta Miasta Łodzi
11-12 września
Hala MOSiR (Łódź, ul. Małachowskiego 5/7)

Sobota, 11.09.2021

10.00 Łódź - Warszawa
11.45 Wałbrzych - Poznań
13.30 Kraków - Łódź
15.15 Białystok - Wałbrzych
17.00 Warszawa - Kraków
18.45 Poznań - Białystok

Niedziela, 12.09.2021

10.00 Mecz o V miejsce
11.45 Mecz o III miejsce
13.30 Mecz o I miejsce

Ziuna Cup (U19K),
17-19 września 2021 r.
Sport Arena im. J. "Ziuny" Żylińskiego (Łódź, al. Unii 2)

Piątek, 17.09.2021

9.00 ŁKS KK Łódź - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
11.00 UKS Trójka Żyrardów - MUKS Poznań
13.00 MUKS Piaseczno - AZS UMCS Lublin
15.00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - MUKS Poznań
17.00 MUKS Piaseczno - UKS Trójka Żyrardów
19.00 AZS UMCS Lublin - ŁKS KK Łódź

Sobota, 18.09.2021

9.00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - MUKS Piaseczno
11.00 UKS Trójka Żyrardów - AZS UMCS Lublin
13.00 MUKS Poznań - ŁKS KK Łódź
15.00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - UKS Trójka Żyrardów
17.00 AZS UMCS Lublin - MUKS Poznań
19.00 ŁKS KK Łódź - MUKS Piaseczno

Niedziela, 19.09.2021

10.00 UKS Basket Aleksandrów Łódzki - AZS UMCS Lublin
12.00 MUKS Poznań - MUKS Piaseczno
14.00 ŁKS KK Łódź - UKS Trójka Żyrardów

Sirmax Cup 2021 (U14K),
17-19 września 2021 r.
Hala SP 9 (Kutno, ul. Jagiełły 6)

Piątek 17.09.2021 r.

11.00 KS SIRMAX KutnoUKS BASKET Aleksandrów Łódzki
12.45 MMKS KATARZYNKI Toruń – UKS TRÓJKA Żyrardów
14.30 UKS KUSY Szczecin – KS SIRMAX Kutno
16.15 UKS BASKET Aleksandrów Łódzki – UKS TRÓJKA Żyrardów
18.00 UKS KUSY Szczecin – MMKS KATARZYNKI Toruń

Sobota 18.09.2021 r.

10.00 UKS KUSY Szczecin -- UKS TRÓJKA Żyradów
11.45 MMKS KATARZYNKI Toruń -- UKS BASKET Aleksandrów Łódzki
13.30 KS SIRMAX Kutno -- UKS TRÓJKA Żyrardów
15.15 UKS BASKET Aleksandrów Łódzki - UKS KUSY Szczecin
17.00 MMKS KATARZYNKI Toruń - KS SIRMAX Kutno

Niedziela 19.09.2021 r.

10.00 O 3 miejsce
11.45 O 1 miejsce

Turniej młodziczek (U13K),
18-19 września 2021 r.
Hala ZS-P (Dłutów, ul. Główna 9)

                                                                                           Sobota, 18.09.2021 r.

12.30 MUKS Piaseczno - PTK Pabianice
14.00 Basket 4EVER Ksawerów - Basketball Warszawa
15.30 Muks Basket Ostrołęka - PTK Pabianice
17.00 Basket 4EVER Ksawerów - MUKS Piaseczno
18.30 Basketball Warszawa - MUKS Basket Ostrołęka

                                                                                         Niedziela, 19.09.2021 r.

8.30 MUKS Basket Ostrołęka - MUKS Piaseczno
10.00 PTK Pabianice - Basketball Warszawa
11.30 MUKS Basket Ostrołęka - Basket 4EVER Ksawerów
13.30 Basketball Warsawa - MUKS Piaseczno
15.00 PTK Pabianice - Basket 4EVER Ksawerów

Sędziejowicki Dzień Koszykówki - II Turniej 3x3
19 września 2021 r.
Stadion Gminy Sędziejowice

Turniej juniorek (U17K),
24-26 września 2021 r.
Hala MOSIR (Łódź, ul. Małachowskiego 5/7)

                                                                                            Piątek 24.09.2021 r.
18.45 Wisła Kraków - UKS Szkoła Gortata Łódź       

                                                                                            Sobota, 25.09.2021 r.
10.00 Wisła Kraków -- Widzew Łódź
12.15 Widzew Łódź -- UKS Szkoła Gortata Łódź
14.30 Wisła Kraków -- Młode Lwice Gdańsk

                                                                                            Niedziela. 26.09.2021 r.
10.00 Młode Lwice Gdańsk -- Widzew Łódź
13.00 Młode Lwice Gdańsk -- UKS Szkoła Gortata Łódź              

Turniej kadetek (U15K),
25-26 września 2021 r.
Hala Gimnazjum (Ksawerów, ul. Zachodnia 33)

                                                                                           Sobota, 25.09.2021 r. 
Hala Ksawerów
11.00 PTK Pabianice --  Basket Suchy Las
12.30 Basket 4EVER Ksawerów -- UKS VICTORIA Plewiska
14.00 PTK Pabianice -- ISWJ Wisła 
15.30 Basket 4EVER Ksawerów -- Basket Suchy Las
17.00 UKS VICTORIA Plewiska -- ISWJ Wisła


                                                                                             Niedziela, 26.09.2021 r.
Hala Ksawerów
09.30 Basket Suchy Las -- ISWJ Wisła
11.00 PTK Pabianice -- UKS VICTORIA Plewiska
12.30 Basket 4EVER Ksawerów -- ISWJ Wisła
14.00 UKS Victoria Plewiska -- Basket Suchy Las
15.30 Basket 4EVER Ksawerów -- PTK Pabianice

Wawrzek 2021 (U15K),
1-3 października 2021 r.
Bełchatów, Czapliniecka 96

Piątek, 01.10.2021 r.

12.00 KWŁ -- ENEA AZS Poznań
13.30 PTK Pabianice -- RMKS Rybnik
15.00 KWŁ -- UKS Batory Ostrów Wielkopolski
16.30 ENEA AZS Poznań -- KK "Młode Lwice" Gdańsk
18.00 UKS Batory Ostrów Wielkopolski -- RMKS Rybnik
19.30 KK "Młode Lwice Gdańsk -- PTK Pabianice

Sobota, 02.10.2021 r.

10.00 KWŁ -- RMKS Rybnik
11.30 PTK Pabianice -- UKS Batory Ostrów Wielkopolski
13.00 RMKS Rybnik -- ENEA AZS Poznań
14.30 KWŁ -- KK "Młode Lwice" Gdańsk
16.00 ENEA AZS Poznań -- PTK Pabianice
17.30 KK "Młode Lwice" Gdańsk -- UKS Batory Ostrów Wielkopolski

Niedziela, 03.10.2021 r.

10.00 KK "Młode Lwice" Gdańsk -- RMKS Rybnik
11.30 ENEA AZS Poznań -- UKS Batory Ostrów Wielkopolski
13.00 PTK Pabianice -- KWŁ

 

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Platin Studio SandBus Tabaco Hotel Manufaktura MAKiS Vera Sport Gremium

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi PZkosz