Array ( [co] => indywidualne [funkcja] => 0 [runda] => 0 [pokaz] => g1 [sortowanie] => avg_Pkt ) 1 Liga Kobiet - Statystyki
Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty śr. Punkty suma
1. Natalia Korczyc MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 21 21.48 451
2. Joanna Pawlukiewicz MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 22 18.14 399
3. Joanna Chełchowska KKS Olsztyn 22 16.32 359
4. Weronika Telenga UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 21 16.24 341
5. Ksenia Woźniak KKS Olsztyn 22 16.05 353
6. Żaneta Durak Pomarańczarnia MUKS Poznań 28 16.00 448
7. Agata Majka ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 17 15.82 269
8. Anna Makurat SMS PZKosz Łomianki 28 15.71 440
9. Martyna Stasiuk ŁKS SMS Łódź 22 15.64 344
10. Magdalena Wojdalska X-Demon Tęcza Leszno 23 14.09 324
11. Julia Berezowska 1KS Ślęza II Wrocław 22 14.00 308
12. Daria Marciniak Enea AZS II Poznań 23 13.78 317
13. Jowita Ossowska AZS Uniwersytet Warszawski 23 13.48 310
14. Joanna Sobota ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 23 13.48 310
15. Wiktoria Keller Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 16 13.44 215
16. Agnieszka Kret MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 22 13.27 292
17. Martyna Pyka Politechnika Gdańska 21 13.24 278
18. Martyna Myśków MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 21 12.95 272
19. Paulina Kuras AZS UG 31 12.90 400
20. Kinga Demczur Enea AZS II Poznań 23 12.78 294
21. Marlena Pilarczyk MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 22 12.77 281
22. Aleksandra Janiak ŁKS SMS Łódź 25 12.64 316
23. Karina Szczurewska AZS UG 31 12.48 387
24. Martyna Leszczyńska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 17 12.35 210
25. Agata Chaliburda Mon-Pol Płock 20 12.05 241
26. Adriana Kopciuch Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 12 11.75 141
27. Małgorzata Zuchora 1KS Ślęza II Wrocław 19 11.74 223
28. Aleksandra Szymańska MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 21 11.67 245
29. Joanna Czarnecka MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 22 11.59 255
30. Patrycja Jaworska 1KS Ślęza II Wrocław 22 11.55 254
31. Alicja Wawrzyniak Panattoni Europe Lider Pruszków 24 11.50 276
32. Jastina Kosalewicz AZS UG 31 11.48 356
33. Agnieszka Krzywoń AZS Politechnika Korona Kraków 29 11.45 332
34. Anna Pawłowska AZS Uniwersytet Warszawski 25 11.44 286
35. Iwona Winnicka MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 22 11.41 251
36. Magdalena Grzelak Grot F&F Automatyka Pabianice 22 11.23 247
37. Iwona Szarzyńska Pomarańczarnia MUKS Poznań 27 11.22 303
38. Marzena Marciniak Panattoni Europe Lider Pruszków 23 11.22 258
39. Agnieszka Makowska ŁKS SMS Łódź 21 11.19 235
40. Agata Ostrowska Panattoni Europe Lider Pruszków 14 11.14 156
41. Anna Obidowska Grot F&F Automatyka Pabianice 21 10.95 230
42. Katarzyna Bednarczyk Pomarańczarnia MUKS Poznań 26 10.92 284
43. Weronika Papiernik MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 21 10.81 227
44. Barbara Miśkiewicz Pomarańczarnia MUKS Poznań 24 10.71 257
45. Aleksandra Lewoń-Sczansny ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 22 10.64 234
46. Agnieszka Wierzbicka Politechnika Gdańska 22 10.32 227
47. Agata Rafałowicz AZS Politechnika Korona Kraków 28 10.18 285
48. Alicja Grabska AZS Politechnika Korona Kraków 29 10.03 291
49. Weronika Dąbrowska X-Demon Tęcza Leszno 23 9.78 225
50. Katarzyna Sobczyńska Mon-Pol Płock 20 9.65 193
51. Natalia Danych UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 21 9.57 201
52. Weronika Nowakowska SMS PZKosz Łomianki 30 9.50 285
53. Aneta Burandt KKS Olsztyn 21 9.48 199
54. Marta Wdowiuk 1KS Ślęza II Wrocław 21 9.43 198
55. Aleksandra Parzeńska SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 15 9.33 140
56. Natalia Klimek SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 21 9.29 195
57. Agnieszka Misiek Mon-Pol Płock 18 9.22 166
58. Natalia Gwizdała SMS PZKosz Łomianki 29 9.07 263
59. Justyna Pytlarczyk Mon-Pol Płock 20 9.05 181
60. Katarzyna Szyller Panattoni Europe Lider Pruszków 23 9.04 208
61. Kamila Ciężadło AZS Politechnika Korona Kraków 27 9.04 244
62. Justyna Hołtyn-Gorynia X-Demon Tęcza Leszno 23 9.00 207
63. Magdalena Szkop MPKK OSiR Sokołów S.A. Sokołów Podl. 22 8.95 197
64. Aleksandra Iwaniuk MPKK OSiR Sokołów S.A. Sokołów Podl. 22 8.91 196
65. Liliana Banaszak SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 21 8.90 187
66. Milena Krzyżaniak AZS Uniwersytet Warszawski 25 8.84 221
67. Agnieszka Haryńska Politechnika Gdańska 22 8.82 194
68. Aleksandra Kaja AZS Uniwersytet Warszawski 22 8.82 194
69. Patrycja Jastrzębska ŁKS SMS Łódź 23 8.61 198
70. Julia Niełacna SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 32 8.53 273
71. Kaciaryna Pratasewicz AZS Politechnika Korona Kraków 30 8.47 254
72. Pola Dmochewicz AZS Uniwersytet Warszawski 23 8.43 194
73. Karolina Formella AZS UG 31 8.42 261
74. Kinga Dzierbicka Grot F&F Automatyka Pabianice 21 8.33 175
75. Martyna Jasiulewicz ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 17 8.24 140
76. Patrycja Klatt Pomarańczarnia MUKS Poznań 26 8.23 214
77. Katarzyna Szymańska Grot F&F Automatyka Pabianice 22 8.14 179
78. Jolanta Wichłacz KKS Olsztyn 22 8.05 177
79. Agata Nowacka ŁKS SMS Łódź 23 8.00 184
80. Żaneta Szczęśniak AZS UG 30 7.93 238
81. Aleksandra Kędzierska MPKK OSiR Sokołów S.A. Sokołów Podl. 11 7.91 87
82. Alicja Szloser Enea AZS II Poznań 24 7.79 187
83. Katarzyna Homoncik AZS Politechnika Korona Kraków 29 7.76 225
84. Sylwia Siemienas 1KS Ślęza II Wrocław 20 7.75 155
85. Jagoda Szczęsna Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 17 7.59 129
86. Angelika Kuras AZS UG 31 7.55 234
87. Edyta Faleńczyk Politechnika Gdańska 21 7.48 157
88. Agnieszka Myślak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 21 7.43 156
89. Aleksandra Dul Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 17 7.35 125
90. Monika Bieniek Panattoni Europe Lider Pruszków 23 7.35 169
91. Elżbieta Giedrojć Enea AZS II Poznań, ŁKS SMS Łódź 22 7.32 161
92. Anna Wińkowska SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 31 7.23 224
93. Ewa Canert UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 22 7.05 155
94. Katarzyna Mach MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 22 6.95 153
95. Karolina Szydłowska SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 36 6.83 246
96. Karolina Olszewska Pomarańczarnia MUKS Poznań 28 6.75 189
97. Paula Duchnowska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 17 6.71 114
98. Anna Kudelska Grot F&F Automatyka Pabianice 13 6.69 87
99. Katarzyna Klimowska ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 12 6.67 80
100. Karolina Stefańczyk Enea AZS II Poznań 23 6.52 150
101. Marta Cieślicka AZS UG 26 6.42 167
102. Karolina Matkowska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 15 6.40 96
103. Natalia Sobotka KKS Olsztyn 21 6.38 134
104. Magdalena Ratajczak Grot F&F Automatyka Pabianice 21 6.33 133
105. Zuzanna Gadkowska X-Demon Tęcza Leszno 23 6.30 145
106. Marianna Duszkiewicz Politechnika Gdańska 22 6.23 137
107. Anna Krawiec AZS Politechnika Korona Kraków 29 6.21 180
108. Beata Jurczyńska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 16 6.19 99
109. Justyna Fura MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 14 6.00 84
110. Karolina Brzozowska Politechnika Gdańska 21 6.00 126
111. Monika Skrzecz Panattoni Europe Lider Pruszków, Basket 25 Bydgoszcz 22 5.86 129
112. Anita Szemraj Pomarańczarnia MUKS Poznań 18 5.83 105
113. Daria Walczak MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 20 5.80 116
114. Agata Maciejewska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 16 5.75 92
115. Gabriela Piech AZS Uniwersytet Warszawski 25 5.72 143
116. Natalia Ryng SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 34 5.68 193
117. Kinga Banach Enea AZS II Poznań 24 5.58 134
118. Magdalena Kowalewska Pomarańczarnia MUKS Poznań 15 5.53 83
119. Olga Trzeciak Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 15 5.53 83
120. Martyna Batóg MPKK OSiR Sokołów S.A. Sokołów Podl. 22 5.50 121
121. Natalia Błaszczak MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 22 5.36 118
122. Justyna Wróbel Politechnika Gdańska 22 5.36 118
123. Karolina Budeń Enea AZS II Poznań, X-Demon Tęcza Leszno 25 5.32 133
124. Weronika Oskwarek ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 22 5.23 115
125. Klaudia Teluk MPKK OSiR Sokołów S.A. Sokołów Podl. 15 5.07 76
126. Joanna Twardowska Grot F&F Automatyka Pabianice 19 4.95 94
127. Patrycja Rucińska Mon-Pol Płock 12 4.92 59
128. Paulina Kutycka Mon-Pol Płock 20 4.85 97
129. Aleksandra Pietraszek Enea AZS II Poznań 25 4.76 119
130. Kinga Bączek AZS UG 29 4.66 135
131. Natalia Malaga AZS Politechnika Korona Kraków 17 4.65 79
132. Marta Kulak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 22 4.64 102
133. Natalia Łopińska ŁKS SMS Łódź 22 4.45 98
134. Marta Dymała Enea AZS II Poznań 25 4.44 111
135. Weronika Woźniak X-Demon Tęcza Leszno 20 4.40 88
136. Julia Niemojewska SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 30 4.40 132
137. Justyna Ogrodowska ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 19 4.32 82
138. Kinga Kominek Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 16 4.31 69
139. Anita Plucińska Enea AZS II Poznań 24 4.17 100
140. Jagoda Bandoch MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 22 4.14 91
141. Dominika Poleszak MPKK OSiR Sokołów S.A. Sokołów Podl. 15 4.07 61
142. Natalia Tyczkowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 19 3.95 75
143. Ewa Bacik SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 16 3.88 62
144. Martyna Kotula Enea AZS II Poznań 23 3.87 89
145. Patrycja Szubrowska MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 22 3.86 85
146. Karolina Zieniewska MPKK OSiR Sokołów S.A. Sokołów Podl. 20 3.70 74
147. Iwona Płóciennik AZS Uniwersytet Warszawski 20 3.60 72
148. Zuzanna Wrzesień Panattoni Europe Lider Pruszków 23 3.52 81
149. Sonia Młynarczyk MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 12 3.50 42
150. Katarzyna Krajewska X-Demon Tęcza Leszno 15 3.47 52
151. Bożena Puter SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 23 3.22 74
152. Karolina Podkańska SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 28 3.21 90
153. Karolina Filipczak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 17 3.18 54
154. Martyna Borowiecka ŁKS SMS Łódź 18 3.11 56
155. Roksana Płonka Mon-Pol Płock 10 3.10 31
156. Alicja Falkowska SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 27 3.04 82
157. Barbara Zieniewska SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 25 3.00 75
158. Marta Tomczuk MPKK OSiR Sokołów S.A. Sokołów Podl. 18 3.00 54
159. Magdalena Lasocka Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 13 2.85 37
160. Aleksandra Witkowska AZS Politechnika Korona Kraków 19 2.74 52
161. Karolina Walocha ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 18 2.67 48
162. Karina Gzinka SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 15 2.67 40
163. Agata Opolska AZS Uniwersytet Warszawski 25 2.64 66
164. Justyna Rudzka Grot F&F Automatyka Pabianice 13 2.62 34
165. Wioletta Wiśniewska Enea AZS II Poznań 20 2.60 52
166. Kamila Płatek MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 22 2.59 57
167. Magdalena Ruta AZS Politechnika Korona Kraków 19 2.58 49
168. Łucja Grzenkowicz SMS PZKosz Łomianki, SMS PZKosz II Łomianki 19 2.58 49
169. Paulina Pilichowska Pomarańczarnia MUKS Poznań 23 2.57 59
170. Adrianna Kalinowska KKS Olsztyn 15 2.53 38
171. Kamila Kowalska Panattoni Europe Lider Pruszków 12 2.50 30
172. Daria Doga Panattoni Europe Lider Pruszków 22 2.36 52
173. Wiktoria Kośla UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 11 2.36 26
174. Oliwia Radoń Politechnika Gdańska 11 2.36 26
175. Aleksandra Brambor X-Demon Tęcza Leszno 13 2.31 30
176. Magdalena Błysz MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 17 2.29 39
177. Gabriela Świętochowska MPKK OSiR Sokołów S.A. Sokołów Podl. 15 2.13 32
178. Katarzyna Pasek AZS Politechnika Korona Kraków 28 2.00 56
179. Klaudia Kucharska MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 17 1.94 33
180. Eliza Miaśkiewicz Mon-Pol Płock 12 1.92 23
181. Aleksandra Mońko KKS Olsztyn 11 1.91 21
182. Weronika Karpiszuk UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 19 1.89 36
183. Sara Wyczałkowska MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 18 1.83 33
184. Agnieszka Spangenberg AZS Uniwersytet Warszawski 16 1.75 28
185. Natalia Wiaderkiewicz ŁKS SMS Łódź 17 1.65 28
186. Pola Lubińska X-Demon Tęcza Leszno 14 1.57 22
187. Natalia Bury Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 12 1.50 18
188. Martyna Policha Pomarańczarnia MUKS Poznań 23 1.48 34
189. Bibiana Puzdrowska MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 19 1.47 28
190. Katarzyna Chodkowska AZS Uniwersytet Warszawski 16 1.38 22
191. Anna Karasek Panattoni Europe Lider Pruszków 20 1.35 27
192. Weronika Jaworska MPKK OSiR Sokołów S.A. Sokołów Podl. 16 1.31 21
193. Kamila Szmytkowska AZS UG 22 1.18 26
194. Weronika Woźna 1KS Ślęza II Wrocław 15 1.13 17
195. Aleksandra Magdziarz 1KS Ślęza II Wrocław 17 1.12 19
196. Sandra Ludwiniak MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 18 1.11 20
197. Aneta Rola MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 12 1.08 13
198. Wiktoria Skuzińska AZS Uniwersytet Warszawski 15 1.07 16
199. Natalia Fundeła MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 20 1.00 20
200. Klaudia Łapińska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 16 1.00 16
201. Celina Kwietoń MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 13 0.92 12
202. Aleksandra Krajewska Mon-Pol Płock 10 0.90 9
203. Wiktoria Bałdyga KKS Olsztyn 16 0.88 14
204. Justyna Michalak KKS Olsztyn 20 0.75 15
205. Agata Jamrozik Panattoni Europe Lider Pruszków 15 0.60 9
206. Weronika Bernaś MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 12 0.58 7
207. Martyna Mączka 1KS Ślęza II Wrocław 19 0.47 9
208. Maja Michniewicz MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 14 0.43 6
209. Anna Górska Politechnika Gdańska 12 0.42 5
210. Zuzanna Boduch MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 17 0.41 7
211. Monika Barczuk MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 14 0.36 5
212. Wioletta Walocha ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 13 0.31 4
213. Dagmara Czaplińska KKS Olsztyn 14 0.14 2
214. Kamila Żukowska KKS Olsztyn 18 0.11 2

Sponsorzy

KEEZA Zet Kreska Platin Studio Tabaco Hotel Selgros

Sponsorzy 3x3

Lotto Fundacja Lotto WSRM Manu

Partnerzy

PZkosz Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi