Array ( [co] => indywidualne [funkcja] => 0 [runda] => 0 [pokaz] => g1 [sortowanie] => avg_Pkt ) 1 Liga Kobiet - Statystyki
Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty śr. Punkty suma
1. Martyna Stasiuk Wisła Orlen Południe Kraków 23 20.65 475
2. Klaudia Keller RMKS Xbest Rybnik 24 19.21 461
3. Magdalena Szkop ŁKS KK Łódź 23 18.74 431
4. Natalia Danych Grot F&F Automatyka Pabianice 22 18.45 406
5. Alicja Szloser MUKS Poznań 25 17.76 444
6. Katarzyna Joks KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. 22 17.59 387
7. Weronika Woźniak AZS Politechnika Korona Kraków 24 17.29 415
8. Anna Krawiec Contimax MOSiR Bochnia 25 16.56 414
9. Jastina Kosalewicz MPKK Sokołów SA Sokołów Podl. 24 15.88 381
10. Karolina Ułan GTK VBW Gdynia 23 15.87 365
11. Magdalena Kloska AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 20 15.65 313
12. Martyna Koc Isands Wichoś Jelenia Góra 21 15.62 328
13. Weronika Piechowiak Enea AZS II Poznań 14 15.50 217
14. Patrycja Kaczor Mon-Pol Płock 24 15.42 370
15. Angelika Kowalska ŁKS KK Łódź 22 14.91 328
16. Kinga Dzierbicka MPKK Sokołów SA Sokołów Podl. 24 14.50 348
17. Marta Wdowiuk AZS Politechnika Korona Kraków 23 14.17 326
18. Karolina Dżochowska KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. 16 14.13 226
19. Maja Kusiak SMS PZKosz Łomianki 24 13.92 334
20. Aleksandra Łata PZU Ślęza II MOS Wrocław 21 13.90 292
21. Joanna Kobylińska Mon-Pol Płock 25 13.88 347
22. Maria Burliga SMS PZKosz Łomianki 24 13.79 331
23. Natalia Rutkowska AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 25 13.44 336
24. Anna Kudelska Widzew Łódź 24 13.29 319
25. Klaudia Walkowska AZS Uniwersytet Gdański 22 13.18 290
26. Magdalena Wojdalska Lider Swarzędz 22 12.91 284
27. Marta Dymała MUKS Poznań 25 12.84 321
28. Magdalena Grzelak Grot F&F Automatyka Pabianice 20 12.70 254
29. Magdalena Ratajczak Lider Swarzędz 22 12.68 279
30. Natalia Bucyk AZS Uniwersytet Warszawski 20 12.65 253
31. Aleksandra Burzyńska MUKS Poznań 25 12.52 313
32. Agata Gilmajster GTK VBW Gdynia 24 12.50 300
33. Viyaleta Kiuliak MPKK Sokołów SA Sokołów Podl. 23 12.43 286
34. Agata Stępień MPKK Sokołów SA Sokołów Podl. 24 12.38 297
35. Kornelia Bukowczan Contimax MOSiR Bochnia 25 12.28 307
36. Beata Jurczyńska RMKS Xbest Rybnik 18 12.28 221
37. Patrycja Daliga Grot F&F Automatyka Pabianice 13 12.15 158
38. Ewelina Jackowska UKS Trójka Żyrardów 13 12.15 158
39. Natalia Łopińska Grot F&F Automatyka Pabianice 17 12.12 206
40. Julia Jeziorna Bogdanka AZS UMCS II Lublin 16 11.81 189
41. Kinga Potraca Mon-Pol Płock 25 11.72 293
42. Małgorzata Zuchora Contimax MOSiR Bochnia 24 11.58 278
43. Wiktoria Haegenbarth Enea AZS II Poznań 20 11.50 230
44. Dominika Bednarek RMKS Xbest Rybnik 24 11.21 269
45. Małgorzata Pawlak AZS Uniwersytet Warszawski 18 11.06 199
46. Zuzanna Wrzesień AZS Uniwersytet Warszawski 20 11.05 221
47. Dominika Paczóska MPKK Sokołów SA Sokołów Podl. 24 11.04 265
48. Oliwia Janicka Widzew Łódź 24 10.96 263
49. Anna Adamczyk AZS Uniwersytet Gdański 22 10.86 239
50. Anita Plucińska ŁKS KK Łódź 23 10.78 248
51. Anna Jasińska Isands Wichoś Jelenia Góra 22 10.77 237
52. Maryna Petrzhyk Mon-Pol Płock 24 10.71 257
53. Katarzyna Kocaj Contimax MOSiR Bochnia 25 10.44 261
54. Marta Urbaniak Lider Swarzędz 25 10.32 258
55. Michella Nassisi Bogdanka AZS UMCS II Lublin 20 10.25 205
56. Zuzanna Roszczyk UKS PWiK Huragan Wołomin 22 10.18 224
57. Paulina Kuczyńska Wisła Orlen Południe Kraków 24 10.17 244
58. Patrycja Lipniacka Isands Wichoś Jelenia Góra 21 10.14 213
59. Paulina Majda AZS Politechnika Korona Kraków 24 10.13 243
60. Natalia Popiół AZS Politechnika Korona Kraków 23 9.87 227
61. Alicja Płotka AZS Uniwersytet Gdański 15 9.67 145
62. Wiktoria Kaczmarek UKS Trójka Żyrardów 22 9.59 211
63. Agnieszka Haryńska Isands Wichoś Jelenia Góra 20 9.50 190
64. Łucja Grządziela AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 22 9.27 204
65. Wiktoria Stasiak GTK VBW Gdynia 24 9.21 221
66. Weronika Mazur AZS Politechnika Korona Kraków 24 9.21 221
67. Eliza Łakoma MUKS Poznań 25 9.16 229
68. Malina Piasecka Enea AZS II Poznań 15 9.13 137
69. Justyna Kowalska AZS Uniwersytet Warszawski 20 9.05 181
70. Daria Zach UKS PWiK Huragan Wołomin 20 8.95 179
71. Natalia Gzinka Widzew Łódź 24 8.79 211
72. Weronika Steblecka Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 13 8.77 114
73. Nikola Tomasik GTK VBW Gdynia 19 8.68 165
74. Nicola Lubecka SMS PZKosz Łomianki 21 8.67 182
75. Lena Brzustowska Enea AZS II Poznań 20 8.55 171
76. Żaneta Szczęśniak MPKK Sokołów SA Sokołów Podl. 24 8.54 205
77. Weronika Karpiszuk AZS Uniwersytet Warszawski 22 8.50 187
78. Martyna Goszczyńska Bogdanka AZS UMCS II Lublin 22 8.45 186
79. Milena Jarkiewicz UKS Trójka Żyrardów 22 8.45 186
80. Wiktoria Piotrowska MUKS Poznań 25 8.44 211
81. Dominika Duraj AZS Uniwersytet Gdański 13 8.38 109
82. Karolina Wilk Wisła Orlen Południe Kraków 21 8.33 175
83. Julia Latos Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 15 8.33 125
84. Agnieszka Skowron PZU Ślęza II MOS Wrocław 19 8.32 158
85. Natalia Bajerska UKS PWiK Huragan Wołomin 21 8.24 173
86. Alicja Rogozińska Enea AZS II Poznań 14 8.21 115
87. Kinga Dekert KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. 18 8.06 145
88. Karolina Maj GTK VBW Gdynia 23 7.96 183
89. Amelia Kuper Bogdanka AZS UMCS II Lublin 15 7.93 119
90. Justyna Rudzka GTK VBW Gdynia 22 7.91 174
91. Julia Wilbik AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 24 7.88 189
92. Julia Rakowska Enea AZS II Poznań 19 7.79 148
93. Alicja Żytkowska GTK VBW Gdynia 13 7.77 101
94. Justyna Adamczuk Bogdanka AZS UMCS II Lublin 19 7.74 147
95. Aleksandra Iwaniuk MPKK Sokołów SA Sokołów Podl. 23 7.70 177
96. Natalia Rosińska Grot F&F Automatyka Pabianice 24 7.67 184
97. Maja Maćkowiak Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 12 7.67 92
98. Kaja Grygiel Grot F&F Automatyka Pabianice 25 7.48 187
99. Wiktoria Wiklak AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 21 7.33 154
100. Patrycja Rogalska RMKS Xbest Rybnik 23 7.26 167
101. Iga Gejcyg UKS Trójka Żyrardów 22 7.14 157
102. Maria Wybraniec KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. 22 7.09 156
103. Daria Ryzińska AZS Uniwersytet Gdański 18 7.06 127
104. Anna Banaszek UKS PWiK Huragan Wołomin 22 7.05 155
105. Maria Grudzień Widzew Łódź 24 6.96 167
106. Karolina Strzelczyk AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 22 6.91 152
107. Martyna Główczak Enea AZS II Poznań 14 6.79 95
108. Klaudia Gołębiewska UKS PWiK Huragan Wołomin 22 6.73 148
109. Paulina Pilichowska Mon-Pol Płock 21 6.62 139
110. Oliwia Węglarz RMKS Xbest Rybnik 24 6.50 156
111. Angelika Kuras AZS Politechnika Korona Kraków 19 6.42 122
112. Alicja Kopiec AZS Politechnika Korona Kraków 24 6.33 152
113. Paula Duchnowska Wisła Orlen Południe Kraków 24 6.33 152
114. Maja Zajączkowska Widzew Łódź 24 6.33 152
115. Wiktoria Duchnowska Contimax MOSiR Bochnia 25 6.32 158
116. Aleksandra Szuba Lider Swarzędz 25 6.24 156
117. Blanka Warsińska Isands Wichoś Jelenia Góra 21 6.24 131
118. Agnieszka Krzywoń Wisła Orlen Południe Kraków 24 6.21 149
119. Anastazja Owczarzak Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 16 6.19 99
120. Zofia Przybylska UKS Trójka Żyrardów 20 6.15 123
121. Weronika Gbiorczyk SMS PZKosz Łomianki 17 6.12 104
122. Martyna Kozik SMS PZKosz Łomianki 16 6.06 97
123. Dominika Mielczarek PZU Ślęza II MOS Wrocław 19 6.05 115
124. Konstancja Karaś Isands Wichoś Jelenia Góra 20 6.05 121
125. Kamila Rogulska Lider Swarzędz 25 5.96 149
126. Gabriela Rak Contimax MOSiR Bochnia 25 5.92 148
127. Zuzanna Marczyńska SMS PZKosz Łomianki 21 5.90 124
128. Ewelina Kitkowska AZS Uniwersytet Gdański 20 5.90 118
129. Łucja Grzenkowicz Wisła Orlen Południe Kraków 23 5.87 135
130. Joanna Byczkowska Mon-Pol Płock 22 5.82 128
131. Patrycja Tomaszkiewicz Enea AZS II Poznań 22 5.68 125
132. Julia Jeleńczak Mon-Pol Płock 25 5.68 142
133. Sara Pająk PZU Ślęza II MOS Wrocław 14 5.64 79
134. Julia Koryzna Enea AZS II Poznań 14 5.64 79
135. Karolina Zuziak Wisła Orlen Południe Kraków 23 5.57 128
136. Marta Suwała PZU Ślęza II MOS Wrocław 15 5.53 83
137. Weronika Puchacz ŁKS KK Łódź 23 5.52 127
138. Helena Danielewicz AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 16 5.50 88
139. Sylwia Wojtylas AZS Politechnika Korona Kraków 23 5.48 126
140. Anna Klonowska AZS Uniwersytet Gdański 19 5.42 103
141. Martyna Kupczyk Lider Swarzędz 17 5.41 92
142. Nikola Pogorzelska Bogdanka AZS UMCS II Lublin 22 5.41 119
143. Klaudia Banasiak SMS PZKosz Łomianki 15 5.33 80
144. Natalia Chałupka SMS PZKosz Łomianki 23 5.30 122
145. Magdalena Szulc GTK VBW Gdynia 12 5.25 63
146. Marta Groth SMS PZKosz Łomianki 20 5.15 103
147. Zuzanna Wołowiec PZU Ślęza II MOS Wrocław 17 5.12 87
148. Zuzanna Mitura Bogdanka AZS UMCS II Lublin 22 5.09 112
149. Marta Kawczyńska ŁKS KK Łódź 19 5.00 95
150. Julia Zaremba KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. 22 4.95 109
151. Aida Miazek UKS Trójka Żyrardów 21 4.90 103
152. Aleksandra Dzięciołowska ŁKS KK Łódź 24 4.88 117
153. Agata Siwińska Lider Swarzędz 22 4.86 107
154. Iga Lewandowska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 13 4.85 63
155. Julia Murat PZU Ślęza II MOS Wrocław 18 4.78 86
156. Julia Bęczkowska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 17 4.76 81
157. Bianka Napierała Enea AZS II Poznań 23 4.74 109
158. Antonina Maj Lider Swarzędz 19 4.74 90
159. Anita Kuniewicz Bogdanka AZS UMCS II Lublin 19 4.74 90
160. Martyna Stępińska Grot F&F Automatyka Pabianice 18 4.72 85
161. Julia Kobiella GTK VBW Gdynia 21 4.71 99
162. Agnieszka Bartczak Lider Swarzędz 25 4.68 117
163. Aleksandra Mitrowska Wisła Orlen Południe Kraków 22 4.59 101
164. Aleksandra Ster KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. 14 4.57 64
165. Daria Gebert AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 25 4.56 114
166. Wiktoria Zając Contimax MOSiR Bochnia 25 4.56 114
167. Julia Wysocka GTK VBW Gdynia 20 4.55 91
168. Martyna Pająk KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. 19 4.47 85
169. Joanna Szeklicka Widzew Łódź 23 4.43 102
170. Natalia Adamus AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 25 4.16 104
171. Wiktoria Szych KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. 22 4.09 90
172. Weronika Jarecka Enea AZS II Poznań 16 4.06 65
173. Dominika Poleszak Grot F&F Automatyka Pabianice 19 4.05 77
174. Sara Dolenc AZS Politechnika Korona Kraków 19 4.00 76
175. Natalia Kwiecień Wisła Orlen Południe Kraków 14 4.00 56
176. Maria Wojas AZS Uniwersytet Warszawski 17 3.94 67
177. Wiktoria Skuzińska UKS PWiK Huragan Wołomin 22 3.91 86
178. Weronika Zalewska GTK VBW Gdynia 23 3.87 89
179. Tetiana Kara Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 13 3.85 50
180. Maja Majerska Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 16 3.81 61
181. Jagoda Bandoch Widzew Łódź 21 3.81 80
182. Zuzanna Piwkowska RMKS Xbest Rybnik 24 3.75 90
183. Oliwia Keller RMKS Xbest Rybnik 19 3.74 71
184. Martyna Kuriata GTK VBW Gdynia 17 3.53 60
185. Karolina Zieniewska MPKK Sokołów SA Sokołów Podl. 16 3.50 56
186. Alicja Głąbikowska AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 22 3.50 77
187. Pola Kaźmierczak Wisła Orlen Południe Kraków 23 3.43 79
188. Michalina Walczak UKS Trójka Żyrardów 18 3.33 60
189. Zuzanna Winkel MUKS Poznań 18 3.33 60
190. Kornelia Sobańska MUKS Poznań 25 3.32 83
191. Marta Jurczak AZS Uniwersytet Warszawski 22 3.18 70
192. Maja Troszka SMS PZKosz Łomianki 22 3.18 70
193. Marcelina Harasimowicz Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 13 3.15 41
194. Emilia Bołbot Widzew Łódź 20 3.15 63
195. Julia Kunicka KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. 21 3.10 65
196. Kaja Flaszyńska PZU Ślęza II MOS Wrocław 12 3.00 36
197. Nikola Więcek Contimax MOSiR Bochnia 23 3.00 69
198. Aleksandra Woźniak Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 17 2.94 50
199. Patrycja Kirsz Grot F&F Automatyka Pabianice 25 2.80 70
200. Amelia Canert ŁKS KK Łódź 21 2.76 58
201. Aleksandra Rok Widzew Łódź 24 2.75 66
202. Joanna Rudenko AZS Uniwersytet Warszawski 20 2.70 54
203. Zuzanna Gortat Widzew Łódź 18 2.67 48
204. Katsiaryna Lagutkowa SMS PZKosz Łomianki 25 2.64 66
205. Julia Łotarewicz Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 11 2.55 28
206. Nikola Littwin Lider Swarzędz 14 2.43 34
207. Aleksandra Mirosław Bogdanka AZS UMCS II Lublin 18 2.39 43
208. Kaja Niewiadomska SMS PZKosz Łomianki 22 2.32 51
209. Oliwia Zawadka UKS PWiK Huragan Wołomin 16 2.31 37
210. Iga Woźna Enea AZS II Poznań 19 2.26 43
211. Anastasiia Lavrinets AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 22 2.23 49
212. Makhbuba Yunisova ŁKS KK Łódź 14 2.14 30
213. Nikola Pałasz Mon-Pol Płock 22 2.09 46
214. Maja Strugarek ŁKS KK Łódź 16 2.06 33
215. Martyna Wowra PZU Ślęza II MOS Wrocław 16 2.06 33
216. Kinga Sierakowska Widzew Łódź 23 2.04 47
217. Wiktoria Dyś Bogdanka AZS UMCS II Lublin 18 2.00 36
218. Oleksandra Hopkalo RMKS Xbest Rybnik 19 2.00 38
219. Wiktoria Mucha ŁKS KK Łódź 23 1.96 45
220. Aleksandra Prokop Isands Wichoś Jelenia Góra 22 1.95 43
221. Martyna Fabianowska AZS Uniwersytet Gdański 19 1.89 36
222. Aleksandra Proc AZS Uniwersytet Warszawski 12 1.83 22
223. Kinga Stasinowska Mon-Pol Płock 24 1.58 38
224. Aleksandra Marczyk KS Basket Ostrovia Ostrów Wlkp. 21 1.57 33
225. Julia Miler-Kuciapa AZS Uniwersytet Gdański 11 1.45 16
226. Julia Mochól Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. 11 1.45 16
227. Patrycja Pendziałek RMKS Xbest Rybnik 14 1.43 20
228. Natalia Rudzińska RMKS Xbest Rybnik 19 1.37 26
229. Laura Poleszak Bogdanka AZS UMCS II Lublin 14 1.36 19
230. Cyntia Formela AZS Uniwersytet Warszawski 14 1.29 18
231. Klaudia Matusiewicz UKS PWiK Huragan Wołomin 13 1.23 16
232. Wiktoria Barańska AZS Uniwersytet Warszawski 18 1.17 21
233. Julia Gorzelnik AZS Uniwersytet Gdański 21 1.10 23
234. Izabela Birkos AZS Uniwersytet Gdański 11 1.09 12
235. Zofia Skoneczna ŁKS KK Łódź 12 1.08 13
236. Kornelia Kasztelan MUKS Poznań 17 1.06 18
237. Zofia Kosicka AZS Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 18 1.06 19
238. Paulina Szymańska MUKS Poznań 19 1.05 20
239. Weronika Bladocha MUKS Poznań 24 1.04 25
240. Katarzyna Chodkowska UKS PWiK Huragan Wołomin 14 1.00 14
241. Weronika Węglarz AZS Politechnika Korona Kraków 20 0.90 18
242. Aleksandra Piasecka Enea AZS II Poznań 16 0.88 14
243. Marcela Rybkiewicz Isands Wichoś Jelenia Góra 15 0.80 12
244. Jagoda Bielecka Isands Wichoś Jelenia Góra 13 0.77 10
245. Weronika Kobza ŁKS KK Łódź 20 0.45 9

Sponsorzy

KEEZA Zet Kreska Platin Studio Tabaco Hotel Selgros

Sponsorzy 3x3

Lotto Fundacja Lotto WSRM Manu

Partnerzy

PZkosz Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi