Array ( [co] => indywidualne [funkcja] => 0 [runda] => 0 [pokaz] => g1 [sortowanie] => avg_Pkt ) U20M - Statystyki
Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty śr. Punkty suma
1. Alan Nowakowicz AZS PWSZ Skierniewice 6 19.50 117
2. Jan Komorowski PIOTRCOVIA Piotrków 6 16.83 101
3. Artur Kucharski JUNAK Radomsko 3 15.33 46
4. Tomasz Wielec AZS PWSZ Skierniewice 7 14.29 100
5. Patryk Wal ŁKS SMS MG13 Łódź 7 13.71 96
6. Jakub Jarosz PIOTRCOVIA Piotrków 4 13.25 53
7. Michał Krawczyk PIOTRCOVIA Piotrków 6 12.50 75
8. Adam Bartkiewicz ŁKS SMS MG13 Łódź 7 11.43 80
9. Damian Nowak ŁKS SMS MG13 Łódź 6 10.67 64
10. Piotr Barańczyk AZS PWSZ Skierniewice 7 9.71 68
11. Marcin Rojek PIOTRCOVIA Piotrków 3 9.33 28
12. Bartłomiej Frątczak ŁKS SMS MG13 Łódź 4 9.25 37
13. Wojciech Piera ŁKS SMS MG13 Łódź 7 9.00 63
14. Bartosz Galik JUNAK Radomsko 6 8.33 50
15. Mateusz Białek JUNAK Radomsko 6 8.33 50
16. Hubert Alama PIOTRCOVIA Piotrków 4 7.25 29
17. Mateusz Grabowski ŁKS SMS MG13 Łódź 6 7.17 43
18. Daniel Sędłak ŁKS SMS MG13 Łódź 6 6.50 39
19. Szymon Kuśmierz AZS PWSZ Skierniewice 5 6.20 31
20. Filip Tyczyński JUNAK Radomsko 6 6.00 36
21. Jakub Jeńć PIOTRCOVIA Piotrków 6 5.50 33
22. Michał Glabuś ŁKS SMS MG13 Łódź 7 5.43 38
23. Przemysław Wośko JUNAK Radomsko 3 5.00 15
24. Dominik Janus AZS PWSZ Skierniewice 6 5.00 30
25. Jacek Jaguścik JUNAK Radomsko 5 4.40 22
26. Bartosz Rochmiński AZS PWSZ Skierniewice 6 4.17 25
27. Paweł Tomczak ŁKS SMS MG13 Łódź 7 4.00 28
28. Kamil Dziegleć JUNAK Radomsko 6 4.00 24
29. Adrian Nowak PIOTRCOVIA Piotrków 4 3.75 15
30. Patryk Purta ŁKS SMS MG13 Łódź 7 3.71 26
31. Maciej Kochaniak ŁKS SMS MG13 Łódź 6 3.50 21
32. Sławomir Kuziemski AZS PWSZ Skierniewice 7 3.14 22
33. Marcin Jaworski JUNAK Radomsko 4 2.50 10
34. Piotr Majdecki JUNAK Radomsko 5 2.20 11
35. Paweł Olejnik PIOTRCOVIA Piotrków 3 2.00 6
36. Bartosz Koźbiał AZS PWSZ Skierniewice 4 1.75 7
37. Mateusz Krocz AZS PWSZ Skierniewice 7 1.71 12
38. Szymon Rojek PIOTRCOVIA Piotrków 6 1.17 7
39. Jan Wrona PIOTRCOVIA Piotrków 3 0.67 2
40. Bartosz Brandys PIOTRCOVIA Piotrków 6 0.67 4
41. Piotr Szczypiński PIOTRCOVIA Piotrków 3 0.67 2
42. Artur Chybowski JUNAK Radomsko 4 0.50 2
43. Jakub Kukulski JUNAK Radomsko 4 0.50 2
44. Przemysław Bednarek AZS PWSZ Skierniewice 7 0.43 3
45. Adrian Kowalczyk PIOTRCOVIA Piotrków 3 0.00 0

Sponsorzy

KEEZA Zet Kreska Platin Studio Tabaco Hotel Selgros

Sponsorzy 3x3

Lotto Fundacja Lotto WSRM Manu

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi Urząd Miasta Pabianice PZkosz