Array ( [co] => indywidualne [funkcja] => 0 [runda] => 0 [pokaz] => g1 [sortowanie] => avg_Pkt ) U18K - Statystyki
Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty śr. Punkty suma
1. Wiktoria Stępień CosinusMED Widzew Łódź 12 19.58 235
2. Julia Myszkowska KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno 9 16.56 149
3. Gaja Włodarczyk PTK CIS Multis Multum Pabianice 11 13.82 152
4. Martyna Dolewa PTK CIS Multis Multum Pabianice 12 13.58 163
5. Iga Woźniak KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno 7 13.43 94
6. Katarzyna Pęcina PTK CIS Multis Multum Pabianice 10 12.90 129
7. Wiktoria Kośla UKS Basket SMS I Aleksandrów Łódzki 11 12.64 139
8. Jessica Solak UKS Basket SMS I Aleksandrów Łódzki 11 12.45 137
9. Weronika Dolewa PTK CIS Multis Multum Pabianice 11 11.55 127
10. Katarzyna Owczarek CosinusMED Widzew Łódź 12 11.42 137
11. Patrycja Borawska UKS Basket SMS I Aleksandrów Łódzki 12 11.17 134
12. Hanna Baran AKS SMS Łódź 12 11.00 132
13. Justyna Rudzka PTK CIS Multis Multum Pabianice 8 10.50 84
14. Katarzyna Szpera UKS BASKET SMS II Aleksandrów Ł. 11 10.45 115
15. Milena Sobczyk ŁKS KK Szkoła Gortata 11 10.45 115
16. Marcelina Namiecińska UKS BASKET SMS II Aleksandrów Ł. 8 10.38 83
17. Martyna Janusz UKS Basket SMS I Aleksandrów Łódzki 12 10.17 122
18. Bianka Bałwas UKS Basket SMS I Aleksandrów Łódzki 7 10.14 71
19. Natalia Głaz UKS BASKET SMS II Aleksandrów Ł. 11 9.91 109
20. Ewa Kielar PTK CIS Multis Multum Pabianice 12 9.75 117
21. Wiktoria Jarosz CosinusMED Widzew Łódź 8 9.75 78
22. Julia Syrewicz PTK CIS Multis Multum Pabianice 10 9.70 97
23. Małgorzata Siatkowska KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno 11 9.55 105
24. Klaudia Trochonowicz AKS SMS Łódź 10 9.30 93
25. Maria Wybraniec CosinusMED Widzew Łódź 12 9.25 111
26. Julia Piestrzyńska PTK CIS Multis Multum Pabianice 9 9.22 83
27. Emilia Bołbot CosinusMED Widzew Łódź 6 9.00 54
28. Anna Charytoniuk UKS Basket SMS I Aleksandrów Łódzki 7 8.71 61
29. Klaudia Kozłowska UKS Basket SMS I Aleksandrów Łódzki 10 8.60 86
30. Julia Stankiewicz CosinusMED Widzew Łódź 9 8.56 77
31. Zofia Łapińska UKS BASKET SMS II Aleksandrów Ł. 9 8.22 74
32. Paulina Dominiak UKS Basket SMS I Aleksandrów Łódzki 10 8.20 82
33. Wiktoria Rzeźnik CosinusMED Widzew Łódź 11 8.18 90
34. Sara Kacprzak ŁKS KK Szkoła Gortata 11 8.09 89
35. Kinga Stasinowska KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno 11 7.91 87
36. Martyna Marczak ŁKS KK Szkoła Gortata 11 7.91 87
37. Roksana Rózga PTK CIS Multis Multum Pabianice 7 7.71 54
38. Oliwia Szczepanik CosinusMED Widzew Łódź 10 7.50 75
39. Natalia Kokosińska UKS BASKET SMS II Aleksandrów Ł. 6 7.33 44
40. Justyna Samulak UKS Basket SMS I Aleksandrów Łódzki 8 7.13 57
41. Natalia Grzelak AKS SMS Łódź 12 7.08 85
42. Wiktoria Olejnik UKS BASKET SMS II Aleksandrów Ł. 11 6.82 75
43. Katarzyna Kopycka ŁKS KK Szkoła Gortata 10 6.60 66
44. Aleksandra Kozłowska UKS Basket SMS I Aleksandrów Łódzki 9 6.44 58
45. Izabela Witkowska CosinusMED Widzew Łódź 7 6.43 45
46. Wiktoria Bogusz UKS BASKET SMS II Aleksandrów Ł. 8 6.25 50
47. Julia Brewińska KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno 7 4.57 32
48. Justyna Kozarska KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno 11 4.55 50
49. Bogusława Ołubek UKS Basket SMS I Aleksandrów Łódzki 7 4.43 31
50. Natalia Gozdek CosinusMED Widzew Łódź 10 4.40 44
51. Katarzyna Charczenko ŁKS KK Szkoła Gortata 10 4.40 44
52. Gabriela Nadolska KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno 10 4.20 42
53. Patrycja Przerwa UKS BASKET SMS II Aleksandrów Ł. 8 3.88 31
54. Magda Rapucha ŁKS KK Szkoła Gortata 11 3.82 42
55. Wiktoria Ozga CosinusMED Widzew Łódź 8 3.50 28
56. Zuzanna Sikorska KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno 8 3.13 25
57. Iga Adach PTK CIS Multis Multum Pabianice 6 3.00 18
58. Barbara Dębska AKS SMS Łódź 11 2.55 28
59. Agata Czuba ŁKS KK Szkoła Gortata 10 2.50 25
60. Aleksandra Grzelak UKS BASKET SMS II Aleksandrów Ł. 6 1.83 11
61. Julia Szadkowska AKS SMS Łódź 12 1.75 21
62. Agata Ziental UKS BASKET SMS II Aleksandrów Ł. 9 1.67 15
63. Melanie Korandji AKS SMS Łódź 12 1.67 20
64. Maja Michalska UKS BASKET SMS II Aleksandrów Ł. 6 1.67 10
65. Oliwia Morawska ŁKS KK Szkoła Gortata 8 1.50 12
66. Anna Konaszewska UKS BASKET SMS II Aleksandrów Ł. 8 1.38 11
67. Natalia Żak AKS SMS Łódź 12 1.33 16
68. Edyta Mitelewska ŁKS KK Szkoła Gortata 6 1.17 7
69. Estera Pierzak ŁKS KK Szkoła Gortata 10 0.90 9
70. Natalia Gołofit KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno 7 0.86 6
71. Lena Miżejewska UKS BASKET SMS II Aleksandrów Ł. 9 0.67 6
72. Zuzanna Olasik ŁKS KK Szkoła Gortata 10 0.60 6
73. Martyna Dzięgielewska AKS SMS Łódź 11 0.55 6
74. Joanna Waingertner ŁKS KK Szkoła Gortata 9 0.22 2
75. Nikola Baltyn AKS SMS Łódź 6 0.17 1

Sponsorzy

KEEZA Zet Kreska Platin Studio Tabaco Hotel Selgros

Sponsorzy 3x3

Lotto Fundacja Lotto WSRM Manu

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi Urząd Miasta Pabianice PZkosz