Array ( [co] => indywidualne [funkcja] => 0 [runda] => 0 [pokaz] => g1 [sortowanie] => avg_Pkt ) U14K - Statystyki
Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty śr. Punkty suma
1. Małgorzata Gratys MKS Ósemka Skierniewice 15 31.87 478
2. Natalia Janitzka Grot II Pabianice 13 22.85 297
3. Wiktoria Ozga UKS Orlik Ujazd 10 17.80 178
4. Olga Ogłuszka UKS Orlik Ujazd 14 16.00 224
5. Wiktoria Maślanka UKS Orlik Ujazd 14 15.86 222
6. Zuzanna Wójciak UKS Orlik Ujazd 14 15.64 219
7. Julia Myszkowska KKS Pro-Basket Sirmax Kutno 16 14.88 238
8. Julia Świech MKS Ósemka Skierniewice 14 14.64 205
9. Daria Kacperska Alles Basket Głowno 15 13.87 208
10. Natalia Pietrzak KKS Pro-Basket Sirmax Kutno 16 13.31 213
11. Adrianna Ambroziak CosinusMED Widzew Łódź 11 13.27 146
12. Klaudia Beze Grot II Pabianice 16 13.19 211
13. Julia Syrewicz Grot I Pabianice 15 13.00 195
14. Wiktoria Warnecka MUKS Bełchatów 14 12.71 178
15. Zuzanna Włodarczyk MKS Ósemka Skierniewice 15 12.27 184
16. Iga Woźniak KKS Pro-Basket Sirmax Kutno 16 12.06 193
17. Aleksandra Grzelak UKS II Basket 17 12.06 205
18. Oliwia Zajda Grot II Pabianice 13 11.77 153
19. Marta Kołodziejczyk Grot II Pabianice 15 11.73 176
20. Marcelina Namiecińska UKS I Basket 14 11.50 161
21. Zuzanna Wielgus CosinusMED Widzew Łódź 10 11.50 115
22. Natalia Pawłowska CosinusMED Widzew Łódź 14 11.14 156
23. Natalia Michalak Alles Basket Głowno 14 11.07 155
24. Joanna Jańczak UKS I Basket 16 11.00 176
25. Zuzanna Mizerska MUKS Bełchatów 15 10.33 155
26. Maja Michalska UKS II Basket 18 10.11 182
27. Justyna Kozarska KKS Pro-Basket Sirmax Kutno 16 10.00 160
28. Pamela Rakoczy MUKS Bełchatów 16 9.94 159
29. Natalia Mazurek UKS Orlik Ujazd 14 9.93 139
30. Oliwia Kot Alles Basket Głowno 15 8.93 134
31. Emilia Bołbot CosinusMED Widzew Łódź 16 8.88 142
32. Nikola Łukiańska CosinusMED Widzew Łódź 16 8.69 139
33. Julia Serednicka Grot II Pabianice 14 8.57 120
34. Karolina Miarka UKS Orlik Ujazd 8 8.50 68
35. Sara Rabenda MUKS Bełchatów 15 8.33 125
36. Alicja Więcek MKS Ósemka Skierniewice 15 8.27 124
37. Magdalena Ressel MUKS Bełchatów 16 8.06 129
38. Maria Grudzień Alles Basket Głowno 15 8.00 120
39. Łucja Gędek MKS Ósemka Skierniewice 15 7.93 119
40. Gabriela Nadolska KKS PRO-BASKET Kutno 16 7.75 124
41. Natalia Kokosińska UKS I Basket 15 7.73 116
42. Milena Budner KKS PRO-BASKET Kutno 17 7.47 127
43. Natalia Gołofit KKS PRO-BASKET Kutno 15 7.47 112
44. Julia Dresler KKS PRO-BASKET Kutno 16 7.44 119
45. Mariola Dzikowska Grot I Pabianice 16 7.19 115
46. Julia Mizerska LUKS Trójka Sieradz 16 7.00 112
47. Kinga Buczyńska UKS II Basket 18 6.89 124
48. Wiktoria Olejnik UKS I Basket 16 6.88 110
49. Martyna Jasińska Grot I Pabianice 15 6.87 103
50. Paulina Poniszewska KKS PRO-BASKET Kutno 18 6.72 121
51. Kinga Stasinowska KKS PRO-BASKET Kutno 13 6.69 87
52. Iga Adach Grot I Pabianice 15 6.47 97
53. Natalia Helbik Grot II Pabianice 14 5.86 82
54. Natalia Kostrzewska Alles Basket Głowno 13 5.54 72
55. Wiktoria Kosiacka CosinusMED Widzew Łódź 14 5.50 77
56. Martyna Kikowska LUKS Trójka Sieradz 15 5.40 81
57. Wiktoria Skowron Alles Basket Głowno 15 5.33 80
58. Julia Zawierucha Grot II Pabianice 16 5.31 85
59. Sara-Paula Kubiak KKS Pro-Basket Sirmax Kutno 15 5.20 78
60. Agata Ziental UKS I Basket 15 5.20 78
61. Wiktoria Mucha TK Basket Stryków 17 5.06 86
62. Roksana Rózga Grot I Pabianice 16 4.94 79
63. Julia Tobiasz LUKS Trójka Sieradz 13 4.92 64
64. Wiktoria Halicka UKS I Basket 15 4.87 73
65. Maja Skowrońska LUKS Trójka Sieradz 16 4.69 75
66. Alicja Waszczykowska Grot II Pabianice 16 4.56 73
67. Patrycja Kowalczyk UKS II Basket 18 4.50 81
68. Natalia Żak UKS I Basket 16 4.44 71
69. Julita Ambroziak KKS Pro-Basket Sirmax Kutno 16 4.38 70
70. Łucja Michalak MKS Ósemka Skierniewice 14 4.36 61
71. Aleksandra Reszka UKS Orlik Ujazd 10 4.30 43
72. Oliwia Trzmielak TK Basket Stryków 17 4.24 72
73. Małgorzata Chojnacka CosinusMED Widzew Łódź 16 4.13 66
74. Maja Sikorska UKS II Basket 18 4.06 73
75. Angelika Mańkowska LUKS Trójka Sieradz 13 4.00 52
76. Marta Szcześniak Alles Basket Głowno 14 3.93 55
77. Karolina Cisak Alles Basket Głowno 15 3.87 58
78. Julia Czajka MKS Ósemka Skierniewice 15 3.87 58
79. Weronika Zalewska KKS PRO-BASKET Kutno 13 3.85 50
80. Zuzanna Majchrzak Grot I Pabianice 15 3.67 55
81. Julia Brewińska KKS Pro-Basket Sirmax Kutno 13 3.62 47
82. Julia Chodobińska UKS Orlik Ujazd 12 3.58 43
83. Aleksandra Kowalska TK Basket Stryków 16 3.44 55
84. Oliwia Oleszko Grot I Pabianice 14 3.43 48
85. Zuzanna Parol Alles Basket Głowno 12 3.42 41
86. Dorota Ferensztajn KKS Pro-Basket Sirmax Kutno 16 3.38 54
87. Wiktoria Woźniacka UKS I Basket 12 3.33 40
88. Kaja Struszczak Alles Basket Głowno 12 3.33 40
89. Zuzanna Sikorska KKS Pro-Basket Sirmax Kutno 16 3.31 53
90. Wiktoria Stasiak Grot II Pabianice 13 3.31 43
91. Zuzanna Zaborowska Grot I Pabianice 12 3.25 39
92. Aleksandra Krajewska UKS Orlik Ujazd 12 3.25 39
93. Katarzyna Kwaśkiewicz UKS Orlik Ujazd 9 3.22 29
94. Zuzanna Janczak KKS Pro-Basket Sirmax Kutno 16 3.19 51
95. Weronika Kirsz Grot I Pabianice 16 3.19 51
96. Kamila Hutnik LUKS Trójka Sieradz 14 3.14 44
97. Maria Budner MUKS Bełchatów 16 3.06 49
98. Kalina Gorzkiewicz Grot II Pabianice 11 3.00 33
99. Justyna Andziak KKS PRO-BASKET Kutno 15 2.93 44
100. Roksana Bućko UKS II Basket 15 2.93 44
101. Julia Piłacik KKS PRO-BASKET Kutno 13 2.85 37
102. Natalia Olejczyk UKS I Basket 10 2.80 28
103. Nadia Kruk UKS II Basket 18 2.78 50
104. Natalia Adamus UKS Orlik Ujazd 9 2.67 24
105. Natalia Wilczyńska Grot II Pabianice 11 2.55 28
106. Angelika Szałek UKS II Basket 11 2.45 27
107. Wiktoria Wojtczak KKS PRO-BASKET Kutno 9 2.44 22
108. Gabriela Czerepińska UKS I Basket 14 2.43 34
109. Zuzanna Muszyńska LUKS Trójka Sieradz 10 2.40 24
110. Wiktoria Dębska TK Basket Stryków 16 2.38 38
111. Martyna Goszczyńska TK Basket Stryków 16 2.38 38
112. Julia Ufnalska LUKS Trójka Sieradz 12 2.25 27
113. Gabriela Stasiak LUKS Trójka Sieradz 14 2.21 31
114. Justyna Dubicka UKS I Basket 13 2.08 27
115. Patrycja Cieślak MUKS Bełchatów 15 2.00 30
116. Tatiana Nowicka MUKS Bełchatów 16 2.00 32
117. Agata Broniecka Grot I Pabianice 15 1.93 29
118. Zuzanna Topolska MKS Ósemka Skierniewice 10 1.90 19
119. Natalia Strupińska MUKS Bełchatów 16 1.88 30
120. Natalia Makrocka UKS I Basket 12 1.83 22
121. Martyna Dzięgielewska UKS I Basket 11 1.82 20
122. Izabella Moder Grot I Pabianice 14 1.79 25
123. Julia Zdanowicz Grot II Pabianice 11 1.73 19
124. Angelika Kopeć CosinusMED Widzew Łódź 16 1.69 27
125. Małgorzata Jabłońska KKS Pro-Basket Sirmax Kutno 13 1.62 21
126. Magdalena Olszyńska UKS Orlik Ujazd 10 1.60 16
127. Klaudia Klimczak UKS II Basket 15 1.60 24
128. Karolina Żygadło TK Basket Stryków 17 1.53 26
129. Paulina Krawczyk KKS PRO-BASKET Kutno 12 1.50 18
130. Nikola Tomasik KKS PRO-BASKET Kutno 14 1.50 21
131. Aleksandra Majtyka Grot I Pabianice 10 1.40 14
132. Sandra Wiśniewska MKS Ósemka Skierniewice 13 1.38 18
133. Olga Wilanowska UKS Orlik Ujazd 13 1.38 18
134. Wiktoria Paszkowska CosinusMED Widzew Łódź 16 1.25 20
135. Martyna Kaczmarek TK Basket Stryków 13 1.23 16
136. Aleksandra Mikuta Grot II Pabianice 9 1.22 11
137. Aleksandra Niedośpiał CosinusMED Widzew Łódź 16 1.19 19
138. Gabriela Jagoda MKS Ósemka Skierniewice 15 1.13 17
139. Agnieszka Trzesińska Alles Basket Głowno 10 1.10 11
140. Zuzanna Jarosińska KKS PRO-BASKET Kutno 9 1.00 9
141. Martyna Dziewulska TK Basket Stryków 17 1.00 17
142. Zuzanna Lipińska TK Basket Stryków 13 0.92 12
143. Julianna Dziedzińska Alles Basket Głowno 12 0.92 11
144. Michalina Wujkowska KKS PRO-BASKET Kutno 15 0.87 13
145. Natalia Beton Grot II Pabianice 12 0.83 10
146. Hanna Kaczuba UKS Orlik Ujazd 11 0.82 9
147. Natalia Nowakowska MUKS Bełchatów 14 0.79 11
148. Lidia Letka LUKS Trójka Sieradz 13 0.77 10
149. Wiktoria Łyś MKS Ósemka Skierniewice 15 0.73 11
150. Gabriela Staniszewska CosinusMED Widzew Łódź 12 0.67 8
151. Zuzanna Walak TK Basket Stryków 11 0.64 7
152. Julia Stuleblak CosinusMED Widzew Łódź 16 0.63 10
153. Zuzanna Jachimiak LUKS Trójka Sieradz 16 0.56 9
154. Lidia Piestrzeniewicz TK Basket Stryków 9 0.56 5
155. Edyta Sieczka KKS PRO-BASKET Kutno 13 0.54 7
156. Liliana Domańska MKS Ósemka Skierniewice 10 0.50 5
157. Kinga Lenart UKS II Basket 16 0.50 8
158. Maja Trafalska UKS II Basket 16 0.50 8
159. Weronika Krukowska UKS Orlik Ujazd 13 0.46 6
160. Izabela Patos TK Basket Stryków 13 0.46 6
161. Julia Leśniewska UKS II Basket 17 0.41 7
162. Julia Kowalska MUKS Bełchatów 15 0.40 6
163. Julia Poszepczyńska MUKS Bełchatów 16 0.38 6

Sponsorzy

KEEZA Zet Kreska Platin Studio Tabaco Hotel Selgros

Sponsorzy 3x3

Lotto Fundacja Lotto WSRM Manu

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi Urząd Miasta Pabianice PZkosz