Array ( [co] => indywidualne [funkcja] => 0 [runda] => 0 [pokaz] => g1 [sortowanie] => avg_Pkt ) U14K - Statystyki
Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty śr. Punkty suma
1. Łucja Gędek MKS ÓSEMKA Skierniewice 18 26.28 473
2. Julia Świech MKS ÓSEMKA Skierniewice 18 22.94 413
3. Gabriela Stasiak LUKS TRÓJKA Sieradz 14 22.36 313
4. Wiktoria Warnecka MUKS Bełchatów 17 20.76 353
5. Magdalena Ressel MUKS Bełchatów 17 18.94 322
6. Emilia Bołbot WIDZEW Intermarche Łódź 17 17.24 293
7. Edyta Mitelewska UKS Szkoła Gortata 12 16.83 202
8. Julia Ufnalska LUKS TRÓJKA Sieradz 15 16.40 246
9. Julia Serednicka PTK OrtoMedSport Pabianice 18 16.22 292
10. Weronika Kirsz PTK Grot Pabianice 15 15.80 237
11. Gabriela Nadolska KKS PRO-BASKET Kutno 16 13.25 212
12. Natalia Wilczyńska PTK OrtoMedSport Pabianice 18 13.00 234
13. Oliwia Kot Alles Basket Głowno 17 12.71 216
14. Tatiana Redłowska UKS BASKET II Aleksandrów Ł. 15 12.47 187
15. Małgorzata Chojnacka WIDZEW Intermarche Łódź 18 11.72 211
16. Maja Skowrońska LUKS TRÓJKA Sieradz 15 11.40 171
17. Julia Dresler KKS PRO-BASKET Kutno 17 11.12 189
18. Julia Łękawska UKS BASKET II Aleksandrów Ł. 14 11.00 154
19. Oliwia Zajda PTK OrtoMedSport Pabianice 11 10.64 117
20. Nadia Pomykała UKS ATLAS Ksawerów 14 10.50 147
21. Julia Kowalska MUKS Bełchatów 17 10.41 177
22. Marta Kołodziejczyk PTK OrtoMedSport Pabianice 16 10.38 166
23. Maja Michalska UKS BASKET I Aleksandrów Ł. 16 10.31 165
24. Zuzanna Parol Alles Basket Głowno 15 10.13 152
25. Kinga Buczyńska UKS BASKET I Aleksandrów Ł. 18 9.72 175
26. Tatiana Nowicka MUKS Bełchatów 14 9.50 133
27. Anna Kamieniak PTK Grot Pabianice 16 9.44 151
28. Julia Czajka MKS ÓSEMKA Skierniewice 18 9.33 168
29. Maria Grudzień Alles Basket Głowno 17 9.24 157
30. Wiktoria Woźniacka UKS BASKET I Aleksandrów Ł. 11 9.00 99
31. Paulina Poniszewska KKS PRO-BASKET Kutno 17 9.00 153
32. Weronika Puchacz UKS BASKET II Aleksandrów Ł. 15 9.00 135
33. Aleksandra Grzelak UKS BASKET I Aleksandrów Ł. 18 8.78 158
34. Natalia Michalak Alles Basket Głowno 17 8.47 144
35. Alicja Waszczykowska PTK OrtoMedSport Pabianice 18 8.39 151
36. Kinga Bińkowska ŁKS SMS Łódź 17 8.29 141
37. Klaudia Klimczak UKS BASKET II Aleksandrów Ł. 11 8.27 91
38. Lidia Letka LUKS TRÓJKA Sieradz 15 7.80 117
39. Wiktoria Stasiak PTK OrtoMedSport Pabianice 14 7.71 108
40. Milena Budner KKS PRO-BASKET Kutno 12 7.42 89
41. Weronika Zalewska KKS PRO-BASKET Kutno 17 6.88 117
42. Wiktoria Mucha TK Basket Stryków 13 6.69 87
43. Wiktoria Kacperska KKS PRO-BASKET Kutno 14 6.50 91
44. Maja Woźniak ŁKS SMS Łódź 16 6.44 103
45. Julia Stuleblak WIDZEW Intermarche Łódź 18 6.33 114
46. Karolina Cisak Alles Basket Głowno 17 6.24 106
47. Kalina Gorzkiewicz PTK OrtoMedSport Pabianice 17 6.24 106
48. Oliwia Trzmielak TK Basket Stryków 17 6.24 106
49. Natalia Kostrzewska Alles Basket Głowno 17 6.12 104
50. Sandra Jarmakowska PTK Grot Pabianice 15 6.00 90
51. Oliwia Książek ŁKS SMS Łódź 18 6.00 108
52. Aleksandra Dzięciołowska ŁKS SMS Łódź 18 5.94 107
53. Otylia Pawlak WIDZEW Intermarche Łódź 17 5.88 100
54. Oliwia Kosior UKS ATLAS Ksawerów 13 5.77 75
55. Roksana Bućko UKS BASKET I Aleksandrów Ł. 17 5.71 97
56. Natalia Nowak ŁKS SMS Łódź 9 5.56 50
57. Zuzanna Korejwo UMKS Księżak Łowicz 13 5.54 72
58. Maja Małecka LUKS TRÓJKA Sieradz 9 5.44 49
59. Laura Banaszczyk PTK Grot Pabianice 16 5.38 86
60. Patrycja Makówka UKS ATLAS Ksawerów 13 5.31 69
61. Karolina Karlińska UKS Szkoła Gortata 11 5.09 56
62. Aleksandra Kowalska TK Basket Stryków 17 5.06 86
63. Kaja Niewiadomska UKS ATLAS Ksawerów 12 4.83 58
64. Nikola Tomasik KKS PRO-BASKET Kutno 16 4.69 75
65. Nadia Kruk UKS BASKET I Aleksandrów Ł. 15 4.67 70
66. Dominika Wołek UMKS Księżak Łowicz 15 4.47 67
67. Julia Zawierucha PTK OrtoMedSport Pabianice 18 4.39 79
68. Angelika Szałek UKS BASKET I Aleksandrów Ł. 17 4.35 74
69. Zuzanna Lipińska TK Basket Stryków 17 4.35 74
70. Natalia Gołofit KKS PRO-BASKET Kutno 15 4.27 64
71. Martyna Kaźmierska WIDZEW Intermarche Łódź 13 4.15 54
72. Gabriela Staniszewska WIDZEW Intermarche Łódź 16 4.13 66
73. Liliana Domańska MKS ÓSEMKA Skierniewice 18 4.11 74
74. Marta Szcześniak Alles Basket Głowno 16 4.00 64
75. Inga Jaśniewska UMKS Księżak Łowicz 14 4.00 56
76. Julia Tomczak ŁKS SMS Łódź 15 4.00 60
77. Estera Pierzak UKS Szkoła Gortata 13 4.00 52
78. Wiktoria Łyś MKS ÓSEMKA Skierniewice 18 3.94 71
79. Kornelia Łapińska ŁKS SMS Łódź 11 3.91 43
80. Martyna Wilczek WIDZEW Intermarche Łódź 18 3.83 69
81. Patrycja Cieślak MUKS Bełchatów 16 3.81 61
82. Julia Poszepczyńska MUKS Bełchatów 17 3.76 64
83. Martyna Goszczyńska TK Basket Stryków 17 3.76 64
84. Justyna Andziak KKS PRO-BASKET Kutno 10 3.70 37
85. Anna Kołacińska UKS BASKET II Aleksandrów Ł. 13 3.69 48
86. Anna Szatanik LUKS TRÓJKA Sieradz 15 3.67 55
87. Amelia Kołodziej UKS ATLAS Ksawerów 15 3.67 55
88. Antonina Janicka PTK Grot Pabianice 11 3.55 39
89. Patrycja Ćwiczyńska ŁKS SMS Łódź 17 3.53 60
90. Karolina Holka UKS Szkoła Gortata 11 3.45 38
91. Zuzanna Szremska Alles Basket Głowno 17 3.41 58
92. Maja Sikorska UKS BASKET I Aleksandrów Ł. 18 3.39 61
93. Zofia Lisiecka PTK Grot Pabianice 14 3.29 46
94. Karolina Żygadło TK Basket Stryków 15 3.20 48
95. Izabela Żak ŁKS SMS Łódź 18 3.17 57
96. Wiktoria Dębska TK Basket Stryków 17 3.12 53
97. Amelia Kuper Alles Basket Głowno 16 3.06 49
98. Martyna Kaczmarek TK Basket Stryków 17 3.00 51
99. Weronika Plewa ŁKS SMS Łódź 16 2.94 47
100. Lena Kozłowska UKS ATLAS Ksawerów 14 2.93 41
101. Aleksandra Mikuta PTK OrtoMedSport Pabianice 17 2.88 49
102. Natalia Placek PTK Grot Pabianice 15 2.87 43
103. Julia Błażejewska PTK Grot Pabianice 12 2.83 34
104. Izabela Wódka WIDZEW Intermarche Łódź 18 2.67 48
105. Marcelina Błoch PTK OrtoMedSport Pabianice 18 2.67 48
106. Paulina Krawczyk KKS PRO-BASKET Kutno 17 2.65 45
107. Wiktoria Wojtczak KKS PRO-BASKET Kutno 11 2.64 29
108. Natalia Bednarek PTK Grot Pabianice 14 2.57 36
109. Patrycja Kowalczyk UKS BASKET I Aleksandrów Ł. 18 2.50 45
110. Patrycja Olszewska PTK Grot Pabianice 11 2.45 27
111. Natalia Markus WIDZEW Intermarche Łódź 16 2.44 39
112. Iga Nalberczyńska Alles Basket Głowno 17 2.29 39
113. Weronika Czupreta UKS ATLAS Ksawerów 15 2.27 34
114. Agata Stachlewska MKS ÓSEMKA Skierniewice 17 2.24 38
115. Hanna Berner PTK Grot Pabianice 13 2.23 29
116. Zuzanna Prochuń PTK OrtoMedSport Pabianice 17 2.18 37
117. Martyna Grzelak UKS BASKET II Aleksandrów Ł. 14 2.07 29
118. Marta Krukowska ŁKS SMS Łódź 12 2.00 24
119. Natalia Nowakowska MUKS Bełchatów 17 1.94 33
120. Patrycja Tomaszkiewicz UMKS Księżak Łowicz 9 1.89 17
121. Joanna Juszczyk WIDZEW Intermarche Łódź 12 1.83 22
122. Edyta Sieczka KKS PRO-BASKET Kutno 15 1.73 26
123. Nikola Kacprzyk - Rosiak UKS BASKET II Aleksandrów Ł. 15 1.73 26
124. Julia Głaszcz UKS ATLAS Ksawerów 11 1.73 19
125. Kinga Lenart UKS BASKET I Aleksandrów Ł. 18 1.72 31
126. Hanna Michalska UKS BASKET II Aleksandrów Ł. 12 1.67 20
127. Małgorzata Bartniak UKS BASKET II Aleksandrów Ł. 13 1.62 21
128. Larysa Matelska UKS Szkoła Gortata 13 1.62 21
129. Zuzanna Kuśmierowska PTK Grot Pabianice 9 1.56 14
130. Wiktoria Kurlikowska MKS ÓSEMKA Skierniewice 16 1.50 24
131. Anna Lewińska LUKS TRÓJKA Sieradz 15 1.47 22
132. Wiktoria Kurzawska UKS Szkoła Gortata 11 1.45 16
133. Karina Balkiewicz MKS ÓSEMKA Skierniewice 16 1.44 23
134. Nikola Heleniak WIDZEW Intermarche Łódź 18 1.39 25
135. Julita Sadowska ŁKS SMS Łódź 16 1.38 22
136. Wiktoria Kunka UKS ATLAS Ksawerów 12 1.33 16
137. Kinga Pietrasiak UKS ATLAS Ksawerów 13 1.31 17
138. Maja Ciołek LUKS TRÓJKA Sieradz 12 1.25 15
139. Michalina Janicka WIDZEW Intermarche Łódź 13 1.23 16
140. Izabela Patos TK Basket Stryków 14 1.14 16
141. Maria Błoch PTK OrtoMedSport Pabianice 12 1.00 12
142. Lidia Piestrzeniewicz TK Basket Stryków 17 1.00 17
143. Oliwia Matulska MKS ÓSEMKA Skierniewice 10 1.00 10
144. Anna Chwalbińska UKS Szkoła Gortata 7 1.00 7
145. Weronika Kowalska UKS BASKET II Aleksandrów Ł. 8 1.00 8
146. Natalia Wróblewska UMKS Księżak Łowicz 9 1.00 9
147. Natalia Michalak UMKS Księżak Łowicz 16 0.94 15
148. Marta Fiks UKS ATLAS Ksawerów 11 0.91 10
149. Julia Jaszczak KKS PRO-BASKET Kutno 9 0.89 8
150. Zuzanna Zagawa UMKS Księżak Łowicz 16 0.88 14
151. Nikola Strumińska LUKS TRÓJKA Sieradz 14 0.86 12
152. Aleksandra Telążka MUKS Bełchatów 17 0.82 14
153. Klaudia Banasiak UKS Szkoła Gortata 10 0.80 8
154. Anna Iwanus MUKS Bełchatów 17 0.71 12
155. Izabela Wiertelak LUKS TRÓJKA Sieradz 10 0.70 7
156. Weronika Dziśnieńska ŁKS SMS Łódź 9 0.67 6
157. Alicja Kulesza MUKS Bełchatów 9 0.67 6
158. Julia Desput UKS Szkoła Gortata 12 0.67 8
159. Kinga Kacprowska UMKS Księżak Łowicz 14 0.64 9
160. Daria Witkowska PTK OrtoMedSport Pabianice 11 0.64 7
161. Łucja Zagawa UMKS Księżak Łowicz 11 0.64 7
162. Laura Kubik MUKS Bełchatów 13 0.62 8
163. Maria Płuciennik TK Basket Stryków 10 0.60 6
164. Wiktoria Tomasik UKS Szkoła Gortata 10 0.60 6
165. Maja Madej MUKS Bełchatów 15 0.53 8
166. Maja Trafalska UKS BASKET I Aleksandrów Ł. 17 0.35 6
167. Lidia Miller UKS BASKET I Aleksandrów Ł. 12 0.33 4
168. Wiktoria Przybylak LUKS TRÓJKA Sieradz 15 0.27 4
169. Karolina Wójcik UKS ATLAS Ksawerów 9 0.22 2
170. Michalina Tomaszkiewicz UMKS Księżak Łowicz 9 0.22 2
171. Józefina Grzanek UKS BASKET II Aleksandrów Ł. 10 0.20 2
172. Natalia Florek UKS Szkoła Gortata 13 0.15 2
173. Maria Sadowska TK Basket Stryków 14 0.14 2
174. Sandra Wilk UMKS Księżak Łowicz 16 0.13 2
175. Aleksandra Śpiewak UKS ATLAS Ksawerów 12 0.08 1
176. Klaudia Gładka MKS ÓSEMKA Skierniewice 14 0.00 0
177. Maja Szewc MKS ÓSEMKA Skierniewice 9 0.00 0
178. Zuzanna Kopka UKS BASKET II Aleksandrów Ł. 10 0.00 0
179. Marta Kołodziejczyk UKS ATLAS Ksawerów 8 0.00 0

Sponsorzy

KEEZA Zet Kreska Platin Studio Tabaco Hotel Selgros

Sponsorzy 3x3

Lotto Fundacja Lotto WSRM Manu

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi Urząd Miasta Pabianice PZkosz