Array ( [co] => indywidualne [funkcja] => 0 [runda] => 0 [pokaz] => g1 [sortowanie] => avg_Pkt ) U13K - Statystyki
Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty śr. Punkty suma
1. Wiktoria Wacławek Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 2 13.00 26
2. Amelia Canert ŁKS KK Łódź 3 6.00 18
3. Gabriela Hilchen Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 2 6.00 12
4. Zuzanna Dobroszek ŁKS KK Łódź 3 5.33 16
5. Maria Duczek ŁKS KK Łódź 3 4.67 14
6. Nikola Gajdzicka ŁKS KK Łódź 3 4.00 12
7. Oliwia Mąkolska Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 3 3.67 11
8. Oliwia Król Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 3 3.33 10
9. Patrycja Flaszka ŁKS KK Łódź 3 3.33 10
10. Julia Bińkowska ŁKS KK Łódź 3 3.33 10
11. Lena Nalbach Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 3 3.00 9
12. Aleksandra Wojtczak ŁKS KK Łódź 2 3.00 6
13. Justyna Klatd Widzew Łódź 9 2.33 21
14. Lena Rogużyńska Widzew Łódź 9 2.11 19
15. Gabriela Zacharska ŁKS KK Łódź 2 2.00 4
16. Julia Mrozińska Widzew Łódź 5 1.80 9
17. Nikola Pawlak KKS Pro-Basket Kutno 6 1.50 9
18. Lena Pietrzak KKS Pro-Basket Kutno 6 1.50 9
19. Joanna Pokorska Widzew Łódź 9 1.33 12
20. Julia Gospoś KKS Pro-Basket Kutno 6 1.33 8
21. Maria Kudanowska ŁKS KK Łódź 3 1.33 4
22. Marta Byczkiewicz ŁKS KK Łódź 2 1.00 2
23. Daria Koszewska KKS Pro-Basket Kutno 6 1.00 6
24. Wiktoria Nawrocka Widzew Łódź 6 1.00 6
25. Natalia Głodowska ŁKS KK Łódź 2 1.00 2
26. Antonina Orłowska KKS Pro-Basket Kutno 6 0.67 4
27. Oliwia Pastuszka AKS SMS SP 38 Łódź 6 0.67 4
28. Magdalena Nawrocka Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 3 0.67 2
29. Blanka Kocęba Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 3 0.67 2
30. Alicja Mieszkowska KKS Pro-Basket Kutno 4 0.50 2
31. Wiktoria Kaczorowska AKS SMS SP 189 Łódź 4 0.50 2
32. Małgorzata Wawrzyniak AKS SMS SP 38 Łódź 9 0.44 4
33. Zuzanna Kuraszewska AKS SMS SP 38 Łódź 9 0.33 3
34. Julia Michalska KKS Pro-Basket Kutno 6 0.33 2
35. Julia Lewandowska KKS Pro-Basket Kutno 6 0.33 2
36. Andżelika Materka Widzew Łódź 9 0.22 2
37. Jowita Binkowska Widzew Łódź 9 0.22 2
38. Katarzyna Kauc Widzew Łódź 5 0.20 1
39. Patrycja Miller AKS SMS SP 38 Łódź 8 0.13 1
40. Wiktoria Wilczek PTK CIS Multis Multum Pabianice 3 0.00 0
41. Patrycja Krzeszewska Basket 4Ever Ksawerów 3 0.00 0
42. Aleksandra Kubińska Basket 4Ever Ksawerów 4 0.00 0
43. Natalia Kosior Basket 4Ever Ksawerów 3 0.00 0
44. Kaja Serednicka Basket 4Ever Ksawerów 4 0.00 0
45. Julia Rakowska Basket 4Ever Ksawerów 3 0.00 0
46. Nicola Piątczak UKS Basket Aleksandrów Łódzki 3 0.00 0
47. Weronika Lisiecka UKS Basket Aleksandrów Łódzki 3 0.00 0
48. Tatiana Redłowska UKS Basket Aleksandrów Łódzki, PTK CIS Multis Multum Pabianice 3 0.00 0
49. Amelia Kowalska PTK CIS Multis Multum Pabianice 3 0.00 0
50. Martyna Stępińska PTK CIS Multis Multum Pabianice 3 0.00 0
51. Wiktoria Uławska PTK CIS Multis Multum Pabianice 3 0.00 0
52. Julia Koryzna Basket 4Ever Ksawerów 3 0.00 0
53. Amelia Papuga Basket 4Ever Ksawerów, PTK CIS Multis Multum Pabianice 3 0.00 0
54. Zofia Śmigiel Basket 4Ever Ksawerów 4 0.00 0
55. Klaudia Banasiak Basket 4Ever Ksawerów 2 0.00 0
56. Julia Drożdżowska PTK CIS Multis Multum Pabianice 3 0.00 0
57. Antonina Kuleta UMKS Księżak Łowicz 1 0.00 0
58. Aleksandra Wróbel UMKS Księżak Łowicz 2 0.00 0
59. Natalia Dobrosz PTK CIS Multis Multum Pabianice 3 0.00 0
60. Jagoda Jurga Basket 4Ever Ksawerów 3 0.00 0
61. Karolina Jarmakowska Basket 4Ever Ksawerów 3 0.00 0
62. Wiktoria Polakowska PTK CIS Multis Multum Pabianice 2 0.00 0
63. Zuzanna Majchrzak PTK CIS Multis Multum Pabianice 2 0.00 0
64. Wiktoria Matyjaszczyk Basket 4Ever Ksawerów, PTK CIS Multis Multum Pabianice 4 0.00 0
65. Milena Gawrońska PTK CIS Multis Multum Pabianice 2 0.00 0
66. Weronika Nowakowska PTK CIS Multis Multum Pabianice 3 0.00 0
67. Amelia Gągolewska KKS Pro-Basket Kutno 4 0.00 0
68. Marta Menkarska UKS Basket Aleksandrów Łódzki 3 0.00 0
69. Maja Choińska Basket 4Ever Ksawerów 4 0.00 0
70. Zuzanna Wiercioch UMKS Księżak Łowicz 2 0.00 0
71. Wiktoria Szkopik Widzew Łódź 9 0.00 0
72. Ewa Klepczarek Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 3 0.00 0
73. Amelia Mekke Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 2 0.00 0
74. Weronika Ozimek PTK CIS Multis Multum Pabianice 3 0.00 0
75. Maja Ziółkowska UMKS Księżak Łowicz 1 0.00 0
76. Natalia Strugińska UMKS Księżak Łowicz 2 0.00 0
77. Lena Grabowicz Basket 4Ever Ksawerów 4 0.00 0
78. Oliwia Gleń UKS Basket Aleksandrów Łódzki 3 0.00 0
79. Julia Dzieciuch UKS Basket Aleksandrów Łódzki 3 0.00 0
80. Elwira Białas UMKS Księżak Łowicz 2 0.00 0
81. Snieżana Wyszyńska UMKS Księżak Łowicz 2 0.00 0
82. Nikola Bajon UMKS Księżak Łowicz 1 0.00 0
83. Wiktoria Zych KKS Pro-Basket Kutno 5 0.00 0
84. Hanna Matusiak KKS Pro-Basket Kutno 3 0.00 0
85. Zuzanna Błaszczyk KKS Pro-Basket Kutno 3 0.00 0
86. Julia Jakubczyk AKS SMS SP 38 Łódź 5 0.00 0
87. Natalia Puchalska AKS SMS Łódź 5 0.00 0
88. Sonia Marczyk AKS SMS Łódź 3 0.00 0
89. Amelia Krasoń AKS SMS Łódź 5 0.00 0
90. Julia Ołubek AKS SMS Łódź 5 0.00 0
91. Klaudia Olczyk AKS SMS Łódź 3 0.00 0
92. Wiktoria Rydlińska AKS SMS Łódź 5 0.00 0
93. Martyna Sobczak AKS SMS Łódź 4 0.00 0
94. Aleksandra Matusiak AKS SMS Łódź 6 0.00 0
95. Jadwiga Trześniewska AKS SMS Łódź 6 0.00 0
96. Oliwia Podkoń AKS SMS Łódź 6 0.00 0
97. Wanesa Frankowska KKS Pro-Basket Kutno 4 0.00 0
98. Oliwia Madejska Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 3 0.00 0
99. Nadia Przygoda Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 2 0.00 0
100. Kinga Suliga AKS SMS SP 38 Łódź 8 0.00 0
101. Julia Rataj AKS SMS SP 38 Łódź 8 0.00 0
102. Marta Mazur AKS SMS Łódź 5 0.00 0
103. Klaudia Stasiak AKS SMS Łódź 6 0.00 0
104. Oktawia Wolska AKS SMS Łódź 3 0.00 0
105. Blanka Pawlak UMKS Księżak Łowicz 2 0.00 0
106. Nel Tomczyk IUKS Lider Tomaszów Mazowiecki 2 0.00 0
107. Hanna Tazbir IUKS Lider Tomaszów Mazowiecki 2 0.00 0
108. Aleksandra Szewczyk IUKS Lider Tomaszów Mazowiecki 2 0.00 0
109. Aleksandra Olejnik IUKS Lider Tomaszów Mazowiecki 1 0.00 0
110. Nadia Kubaszewska IUKS Lider Tomaszów Mazowiecki 2 0.00 0
111. Aleksandra Duła IUKS Lider Tomaszów Mazowiecki 2 0.00 0
112. Natalia Dembowska IUKS Lider Tomaszów Mazowiecki 2 0.00 0
113. Kinga Dąbrowska IUKS Lider Tomaszów Mazowiecki 1 0.00 0
114. Ida Zdonek IUKS Lider Tomaszów Mazowiecki 1 0.00 0
115. Adrianna Konewka IUKS Lider Tomaszów Mazowiecki 2 0.00 0
116. Karita Czyż IUKS Lider Tomaszów Mazowiecki 2 0.00 0
117. Hanna Bartyzel IUKS Lider Tomaszów Mazowiecki 2 0.00 0
118. Natalia Skupio UKS Basket Aleksandrów Łódzki 2 0.00 0
119. Magdalena Ryl UKS Basket Aleksandrów Łódzki 3 0.00 0
120. Lena Musiał UKS Basket Aleksandrów Łódzki 2 0.00 0
121. Jagoda Topolska AKS SMS SP 189 Łódź 3 0.00 0
122. Paulina Pytlik AKS SMS SP 189 Łódź 2 0.00 0
123. Kamila Pawlak AKS SMS SP 189 Łódź 3 0.00 0
124. Martyna Orlicka AKS SMS SP 189 Łódź 3 0.00 0
125. Natalia Olaszek AKS SMS SP 189 Łódź 4 0.00 0
126. Julia Królik AKS SMS SP 189 Łódź 2 0.00 0
127. Magdalena Kołczyńska AKS SMS SP 189 Łódź 3 0.00 0
128. Violetta Kłucjasz AKS SMS SP 189 Łódź 3 0.00 0
129. Alicja Kacprzak AKS SMS SP 189 Łódź 3 0.00 0
130. Maja Justyńska AKS SMS SP 189 Łódź 4 0.00 0
131. Maria Gierszewska AKS SMS SP 189 Łódź 4 0.00 0
132. Kinga Bigoszewska AKS SMS SP 189 Łódź 3 0.00 0
133. Paulina Mirowska UKS Basket Aleksandrów Łódzki 2 0.00 0
134. Aleksandra Szczepanik UMKS Księżak Łowicz 2 0.00 0
135. Weronika Wilk Widzew Łódź 5 0.00 0
136. Patrycja Pierzchała UMKS Księżak Łowicz 1 0.00 0
137. Antonina Tomaszewska Widzew Łódź 9 0.00 0

Sponsorzy

KEEZA Zet Kreska Platin Studio Tabaco Hotel Selgros

Sponsorzy 3x3

Lotto Fundacja Lotto WSRM Manu

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi Urząd Miasta Pabianice PZkosz