Array ( [co] => indywidualne [funkcja] => 0 [runda] => 0 [pokaz] => g1 [sortowanie] => avg_Pkt ) 2 Liga Kobiet W - Statystyki
Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty śr. Punkty suma
1. Marta Nitkiewicz Grodziski Klub Koszykarski 15 24.20 363
2. Katarzyna Szyszko UKS 4 Ursus Warszawa 11 16.18 178
3. Weronika Gbiorczyk SMS PZKosz II Łomianki 12 15.08 181
4. Karolina Żyła MUKS Piaseczno 11 14.27 157
5. Natalia Bajerska UKS Huragan Wołomin 10 13.50 135
6. Karolina Cimoch UKS Huragan Wołomin 7 13.29 93
7. Zofia Dąbrowska UKS Dwójka Nidzica 10 12.60 126
8. Julia Hyjek MUKS Piaseczno 16 12.50 200
9. Marta Groth SMS PZKosz II Łomianki 16 12.50 200
10. Martyna Sabatowska Grodziski Klub Koszykarski 15 12.47 187
11. Maria Burliga SMS PZKosz II Łomianki 10 12.30 123
12. Julia Zbudniewek UKS Trójka Żyrardów 15 12.07 181
13. Maja Zielińska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 13 11.54 150
14. Milena Jarkiewicz UKS Trójka Żyrardów 11 11.45 126
15. Urszula Ciechomska MUKS Piaseczno 15 11.33 170
16. Aleksandra Dec MPKK OSiR Sokołów S.A. Sokołów Podl. 6 10.83 65
17. Agata Kasprzycka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 7 10.71 75
18. Olga Łaś MUKS Piaseczno 16 10.56 169
19. Maria Grudzień UKS Trójka Żyrardów 15 10.53 158
20. Marta Maćkiewicz UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 14 10.50 147
21. Natalia Chrzanowska MUKS Piaseczno 16 10.38 166
22. Maja Zajączkowska MPKK OSiR Sokołów S.A. Sokołów Podl. 10 10.10 101
23. Agata Młyńska TK Nowa Wieś 13 9.92 129
24. Iga Gejcyg UKS Trójka Żyrardów 15 9.60 144
25. Milena Gryszko SMS PZKosz II Łomianki 16 9.56 153
26. Urszula Piętka UKS 4 Ursus Warszawa 12 9.50 114
27. Nela Salak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 13 9.38 122
28. Daria Doga UKS Trójka Żyrardów 13 9.23 120
29. Zuzanna Ludwiczuk UKS Trójka Żyrardów 14 9.21 129
30. Aleksandra Kazarnowicz TK Nowa Wieś 15 9.13 137
31. Julia Świech TK Nowa Wieś 15 8.87 133
32. Anita Kuniewicz Bogdanka AZS UMCS Lublin 10 8.60 86
33. Natalia Chałupka SMS PZKosz II Łomianki 11 8.55 94
34. Dagmara Urbańczyk UKS 4 Ursus Warszawa 13 8.23 107
35. Agnieszka Doboszyńska UKS 4 Ursus Warszawa 9 8.22 74
36. Alicja Waszczykowska Basket 4Ever Ksawerów 11 8.18 90
37. Zuzanna Marczyńska SMS PZKosz II Łomianki 15 8.13 122
38. Zuzanna Paradowska MPKK OSiR Sokołów S.A. Sokołów Podl. 8 8.13 65
39. Natalia Kobza TK Nowa Wieś 16 7.88 126
40. Joanna Kaska UKS 4 Ursus Warszawa 14 7.86 110
41. Laura Banaszczyk Basket 4Ever Ksawerów 13 7.85 102
42. Wiktoria Kobylińska MPKK OSiR Sokołów S.A. Sokołów Podl. 9 7.56 68
43. Wiktoria Dyś Bogdanka AZS UMCS Lublin 12 7.50 90
44. Liliia Kolbun UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 9 7.44 67
45. Julia Zielińska-Obarek SMS PZKosz II Łomianki 12 7.33 88
46. Aleksandra Kuźnicka UKS 4 Ursus Warszawa 8 7.25 58
47. Klaudia Banasiak SMS PZKosz II Łomianki 8 7.25 58
48. Nikola Pogorzelska Bogdanka AZS UMCS Lublin 10 7.20 72
49. Aleksandra Szostakiewicz UKS Huragan Wołomin 11 7.18 79
50. Natalia Gejcyg UKS 4 Ursus Warszawa 14 7.14 100
51. Izabela Cabaj UKS Huragan Wołomin 8 6.75 54
52. Weronika Dmowska MPKK OSiR Sokołów S.A. Sokołów Podl. 10 6.50 65
53. Barbara Dumańska UKS Dwójka Nidzica 10 6.50 65
54. Aleksandra Kowalska Basket 4Ever Ksawerów 11 6.18 68
55. Zofia Wojak TK Nowa Wieś 14 6.14 86
56. Zuzanna Kwestarz UKS Dwójka Nidzica 11 6.09 67
57. Roksana Rózga Basket 4Ever Ksawerów 8 5.75 46
58. Natalia Kosior Basket 4Ever Ksawerów 9 5.67 51
59. Weronika Owczarek UKS Trójka Żyrardów 14 5.64 79
60. Weronika Kirsz Basket 4Ever Ksawerów 13 5.62 73
61. Alicja Dembska UKS Dwójka Nidzica 12 5.50 66
62. Aneta Supeł UKS 4 Ursus Warszawa 14 5.29 74
63. Jolanta Nowocin UKS 4 Ursus Warszawa 8 5.25 42
64. Kaja Jaguś TK Nowa Wieś 15 5.20 78
65. Natalia Rozińska Grodziski Klub Koszykarski 15 5.13 77
66. Julia Kosmala UKS Dwójka Nidzica 7 4.86 34
67. Anna Lewandowska UKS 4 Ursus Warszawa 12 4.83 58
68. Oliwia Zawadka UKS Huragan Wołomin 11 4.82 53
69. Kaja Niewiadomska SMS PZKosz II Łomianki 10 4.80 48
70. Klaudia Matusiewicz UKS Huragan Wołomin 14 4.79 67
71. Katsiaryna Lagutkowa SMS PZKosz II Łomianki 14 4.71 66
72. Natalia Pietrzak MPKK OSiR Sokołów S.A. Sokołów Podl. 6 4.67 28
73. Katarzyna Szubińska Grodziski Klub Koszykarski 12 4.67 56
74. Maja Troszka SMS PZKosz II Łomianki 11 4.64 51
75. Anna Bykowska SMS PZKosz II Łomianki 16 4.63 74
76. Weronika Szer UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 13 4.54 59
77. Urszula Warda Bogdanka AZS UMCS Lublin 12 4.42 53
78. Zuzanna Mitura Bogdanka AZS UMCS Lublin 11 4.36 48
79. Kamila Pilarska MUKS Piaseczno 15 4.33 65
80. Kinga Kuc UKS Dwójka Nidzica 7 4.29 30
81. Oliwia Sokołowska UKS Trójka Żyrardów 15 4.20 63
82. Zuzanna Lefelt UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 14 4.14 58
83. Martyna Banaszek-Ziemińska UKS Huragan Wołomin 9 4.00 36
84. Zuzanna Stefankiewicz UKS Trójka Żyrardów 13 4.00 52
85. Oliwia Gleń UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 14 3.93 55
86. Katarzyna Pęcina Basket 4Ever Ksawerów 14 3.79 53
87. Natalia Rozbiewska MPKK OSiR Sokołów S.A. Sokołów Podl. 9 3.78 34
88. Małgorzata Majchrzak TK Nowa Wieś 10 3.70 37
89. Agata Skibicka Grodziski Klub Koszykarski 13 3.69 48
90. Oliwia Stawczyk UKS Trójka Żyrardów 13 3.69 48
91. Natalia Kuchta UKS Huragan Wołomin 7 3.57 25
92. Ewa Bagrowska Grodziski Klub Koszykarski 14 3.50 49
93. Kamila Berus MUKS Piaseczno 12 3.33 40
94. Agnieszka Kuklińska MPKK OSiR Sokołów S.A. Sokołów Podl. 6 3.33 20
95. Julia Lesiuk MPKK OSiR Sokołów S.A. Sokołów Podl. 10 3.30 33
96. Julia Banaszek UKS Huragan Wołomin 8 3.25 26
97. Amelia Papuga Basket 4Ever Ksawerów 9 3.22 29
98. Aleksandra Mirosław Bogdanka AZS UMCS Lublin 14 3.21 45
99. Amelia Kołodziej Basket 4Ever Ksawerów 10 3.20 32
100. Kinga Jastrzębowska UKS Dwójka Nidzica 10 3.10 31
101. Ada Sałańska UKS Huragan Wołomin 7 3.00 21
102. Nadia Pianka UKS Dwójka Nidzica 8 2.88 23
103. Julia Hryciuk TK Nowa Wieś 12 2.83 34
104. Maja Olczak MPKK OSiR Sokołów S.A. Sokołów Podl. 10 2.80 28
105. Emilia Bogut Bogdanka AZS UMCS Lublin 10 2.70 27
106. Natalia Polak UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 8 2.63 21
107. Rozalia Jaworowska MUKS Piaseczno 8 2.50 20
108. Oliwia Zajda Basket 4Ever Ksawerów 13 2.46 32
109. Maja Dawid UKS Dwójka Nidzica 11 2.36 26
110. Weronika Wiśniewska UKS Trójka Żyrardów 9 2.33 21
111. Anna Kamieniak Basket 4Ever Ksawerów 12 2.25 27
112. Aleksandra Śpiewak Basket 4Ever Ksawerów 8 2.25 18
113. Kamila Wójcik-Skóra Grodziski Klub Koszykarski 10 2.10 21
114. Natalia Dobrowolska MUKS Piaseczno 12 1.92 23
115. Katarzyna Skrzypczak TK Nowa Wieś 10 1.90 19
116. Maja Brzozowska UKS Dwójka Nidzica 6 1.83 11
117. Nikola Skulimowska Bogdanka AZS UMCS Lublin 12 1.83 22
118. Kinga Pilarczyk UKS Dwójka Nidzica 7 1.71 12
119. Laura Poleszak Bogdanka AZS UMCS Lublin 9 1.67 15
120. Aleksandra Piechota Grodziski Klub Koszykarski 12 1.58 19
121. Kamila Chwedorczuk MPKK OSiR Sokołów S.A. Sokołów Podl. 9 1.56 14
122. Kinga Kokosza UKS Huragan Wołomin 7 1.43 10
123. Gabriela Kliglich UKS Huragan Wołomin 7 1.43 10
124. Karolina Domaradzka TK Nowa Wieś 11 1.36 15
125. Agata Drządzewska UKS Dwójka Nidzica 8 1.13 9
126. Gabriela Maliszewska Bogdanka AZS UMCS Lublin 10 1.10 11
127. Zofia Przybysz MUKS Piaseczno 12 1.08 13
128. Joanna Jaroszewska Bogdanka AZS UMCS Lublin 8 1.00 8
129. Julia Opalach UKS Dwójka Nidzica 6 1.00 6
130. Aleksandra Pniewska TK Nowa Wieś 15 0.93 14
131. Gabriela Olender Bogdanka AZS UMCS Lublin 8 0.75 6
132. Sandra Jędrzejewska Grodziski Klub Koszykarski 11 0.64 7
133. Dominika Rybarczyk UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 10 0.60 6
134. Karolina Boniowska UKS 4 Ursus Warszawa 9 0.56 5
135. Antonina Kowalska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 9 0.22 2

Sponsorzy

KEEZA Zet Kreska Platin Studio Tabaco Hotel Selgros

Sponsorzy 3x3

Lotto Fundacja Lotto WSRM Manu

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi Urząd Miasta Pabianice PZkosz