Array ( [co] => indywidualne [funkcja] => 0 [runda] => 0 [pokaz] => g1 [sortowanie] => avg_Pkt ) 2 Liga Kobiet W - Statystyki
Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty śr. Punkty suma
1. Natalia Bajerska UKS PWiK Huragan Wołomin 6 21.00 126
2. Martyna Sabatowska TK Nowa Wieś 12 17.08 205
3. Zuzanna Paradowska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 7 15.14 106
4. Oliwia Bęben UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 12 15.00 180
5. Julia Hyjek MUKS Piaseczno 11 14.27 157
6. Julia Zielińska-Obarek SMS PZKosz II Łomianki 6 14.17 85
7. Alicja Waszczykowska Basket 4EVER Ksawerów 11 14.00 154
8. Julia Lesiuk MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 11 13.09 144
9. Laura Weber UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 11 13.09 144
10. Aleksandra Wasilewska UKS La Basket Warszawa 8 13.00 104
11. Nikola Pogorzelska Bogdanka AZS UMCS II Lublin 8 12.63 101
12. Daria Ishchuk UKS La Basket Warszawa 10 12.60 126
13. Weronika Plewa Basket 4EVER Ksawerów 6 12.50 75
14. Katarzyna Szyszko UKS 4 Ursus Warszawa 8 12.38 99
15. Małgorzata Majchrzak TK Nowa Wieś 12 12.33 148
16. Natalia Chrzanowska MUKS Piaseczno 12 12.17 146
17. Natalia Iszczuk MUKS Piaseczno 12 11.83 142
18. Aleksandra Stasiełowicz UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 12 11.83 142
19. Ada Sałańska UKS PWiK Huragan Wołomin 9 11.67 105
20. Roksana Rózga Basket 4EVER Ksawerów 9 11.33 102
21. Urszula Piętka UKS 4 Ursus Warszawa 12 11.17 134
22. Olga Łaś MUKS Piaseczno 11 10.82 119
23. Mariola Dzikowska Basket 4EVER Ksawerów 9 10.78 97
24. Zuzanna Trybułowska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 12 10.67 128
25. Małgorzata Kniefel TK Nowa Wieś 8 10.50 84
26. Konstancja Wielańczyk MUKS Piaseczno 6 10.33 62
27. Natalia Jańczuk MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 9 10.22 92
28. Urszula Ciechomska MUKS Piaseczno 6 10.17 61
29. Jolanta Nowocin UKS 4 Ursus Warszawa 11 10.09 111
30. Joanna Szeklicka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 9 9.67 87
31. Milena Gryszko SMS PZKosz II Łomianki 6 9.50 57
32. Zuzanna Mitura Bogdanka AZS UMCS II Lublin 11 9.45 104
33. Paulina Bukowska UKS 4 Ursus Warszawa 11 9.18 101
34. Dagmara Urbańczyk UKS 4 Ursus Warszawa 9 9.11 82
35. Marta Maćkiewicz UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 8 9.00 72
36. Julia Maciejczyk UKS Dwójka Nidzica 10 9.00 90
37. Gabriela Łuczak SMS PZKosz II Łomianki 6 8.83 53
38. Oliwia Zawadka UKS PWiK Huragan Wołomin 11 8.64 95
39. Laura Poleszak Bogdanka AZS UMCS II Lublin 9 8.44 76
40. Klaudia Matusiewicz UKS PWiK Huragan Wołomin 12 8.17 98
41. Weronika Paszkowska UKS La Basket Warszawa 12 7.92 95
42. Agnieszka Doboszyńska UKS 4 Ursus Warszawa 11 7.91 87
43. Nicola Brzeska SMS PZKosz II Łomianki 7 7.86 55
44. Wiktoria Kobylińska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 10 7.80 78
45. Karolina Bukowska SMS PZKosz II Łomianki 10 7.80 78
46. Aleksandra Mirosław Bogdanka AZS UMCS II Lublin 12 7.67 92
47. Barbara Dumańska UKS Dwójka Nidzica 8 7.63 61
48. Anna Bykowska SMS PZKosz II Łomianki 9 7.56 68
49. Maja Choińska SMS PZKosz II Łomianki 6 7.50 45
50. Agnieszka Kuklińska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 7 7.29 51
51. Agata Kasprzycka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 12 6.92 83
52. Alicja Mirkiewicz TK Nowa Wieś 10 6.90 69
53. Martyna Niesobska SMS PZKosz II Łomianki 10 6.80 68
54. Klaudia Fydrych UKS Dwójka Nidzica 10 6.80 68
55. Maria Gąska UKS La Basket Warszawa 9 6.78 61
56. Aniela Kurkiewicz Basket 4EVER Ksawerów 8 6.75 54
57. Wiktoria Jakimiak UKS La Basket Warszawa 8 6.75 54
58. Weronika Staniak UKS PWiK Huragan Wołomin 12 6.67 80
59. Joanna Krogul UKS 4 Ursus Warszawa 11 6.45 71
60. Julia Hryciuk TK Nowa Wieś 8 6.38 51
61. Zuzanna Kwestarz UKS Dwójka Nidzica 8 6.25 50
62. Julia Kosmala UKS Dwójka Nidzica 9 6.22 56
63. Joanna Kaska UKS 4 Ursus Warszawa 10 6.20 62
64. Gabriela Kliglich UKS PWiK Huragan Wołomin 9 6.00 54
65. Laura Radziwilska SMS PZKosz II Łomianki 6 5.83 35
66. Natalia Gejcyg UKS 4 Ursus Warszawa 12 5.67 68
67. Emilia Bogut Bogdanka AZS UMCS II Lublin 12 5.50 66
68. Kamila Berus MUKS Piaseczno 7 5.29 37
69. Julia Zwierzyńska UKS La Basket Warszawa 12 5.17 62
70. Barbara Dyduch MUKS Piaseczno 7 5.14 36
71. Ewa Bagrowska TK Nowa Wieś 8 5.13 41
72. Maja Zielińska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 8 5.13 41
73. Zofia Cymer UKS La Basket Warszawa 8 5.13 41
74. Julia Pawłowska Basket 4EVER Ksawerów 9 5.11 46
75. Paulina Stromecka UKS La Basket Warszawa 10 5.00 50
76. Anna Lewandowska UKS 4 Ursus Warszawa 6 5.00 30
77. Maja Brzozowska UKS Dwójka Nidzica 7 4.86 34
78. Nikola Skulimowska Bogdanka AZS UMCS II Lublin 12 4.83 58
79. Weronika Szer UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 9 4.67 42
80. Aleksandra Pasik MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 11 4.45 49
81. Malwina Kruszewska SMS PZKosz II Łomianki 8 4.38 35
82. Pola Rosłaniec TK Nowa Wieś 7 4.29 30
83. Alicja Bodak Bogdanka AZS UMCS II Lublin 7 4.29 30
84. Bianka Kurman UKS La Basket Warszawa 7 4.00 28
85. Aniela Olejnik SMS PZKosz II Łomianki 9 4.00 36
86. Alicja Wróblewska UKS PWiK Huragan Wołomin 10 3.90 39
87. Ulyana Niahanava UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 8 3.75 30
88. Weronika Marczak Bogdanka AZS UMCS II Lublin 13 3.38 44
89. Julia Banaszek UKS PWiK Huragan Wołomin 11 3.36 37
90. Zofia Wojak UKS 4 Ursus Warszawa 6 3.33 20
91. Iga Kraft TK Nowa Wieś 7 3.29 23
92. Dominika Hańczaruk SMS PZKosz II Łomianki 7 3.29 23
93. Weronika Kirsz Basket 4EVER Ksawerów 8 3.25 26
94. Aneta Supeł UKS 4 Ursus Warszawa 11 3.18 35
95. Kassia Leshchyk UKS La Basket Warszawa 6 3.17 19
96. Kinga Durka UKS PWiK Huragan Wołomin 12 2.92 35
97. Maja Dawid UKS Dwójka Nidzica 7 2.86 20
98. Katarzyna Renau MUKS Piaseczno 7 2.86 20
99. Zuzanna Nowak MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 7 2.86 20
100. Wiktoria Sereda UKS PWiK Huragan Wołomin 8 2.75 22
101. Amelia Dzianach Basket 4EVER Ksawerów 6 2.50 15
102. Kornelia Pajewska MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 9 2.44 22
103. Adriana Wojtczuk UKS 4 Ursus Warszawa 7 2.43 17
104. Aleksandra Pniewska TK Nowa Wieś 12 2.42 29
105. Amelia Kołodziej Basket 4EVER Ksawerów 10 2.30 23
106. Rozalia Jaworowska MUKS Piaseczno 12 2.25 27
107. Wiktoria Głębocka UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 10 2.10 21
108. Julita Kirsz Basket 4EVER Ksawerów 8 1.75 14
109. Julianna Kwasieborska UKS La Basket Warszawa 8 1.50 12
110. Antonina Kowalska UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 9 1.44 13
111. Daria Bączyk MUKS Piaseczno 8 1.25 10
112. Olga Pietrowicz UKS Dwójka Nidzica 9 1.22 11
113. Wiktoria Gajewska UKS La Basket Warszawa 9 1.11 10
114. Kinga Jastrzębowska UKS Dwójka Nidzica 5 1.00 5
115. Dagmara Sadurska Bogdanka AZS UMCS II Lublin 12 1.00 12
116. Gabriela Olender Bogdanka AZS UMCS II Lublin 10 1.00 10
117. Julia Król UKS PWiK Huragan Wołomin 12 0.92 11
118. Lena Pilarczyk UKS Dwójka Nidzica 5 0.80 4
119. Dominika Kowalik UKS PWiK Huragan Wołomin 7 0.57 4
120. Lena Wiśniewska UKS Dwójka Nidzica 5 0.40 2
121. Amelia Chodacka Bogdanka AZS UMCS II Lublin 8 0.38 3
122. Julia Opalach UKS Dwójka Nidzica 7 0.29 2

Sponsorzy

KEEZA Zet Kreska Platin Studio Tabaco Hotel Selgros

Sponsorzy 3x3

Lotto Fundacja Lotto WSRM Manu

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi Urząd Miasta Pabianice PZkosz