Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Alan Kacperski GTK Głowno 20 442 22.10
2. Mateusz Gładki UMKS Księżak Łowicz 17 354 20.82
3. Hubert Lewandowski UKS M-G SZS Żychlin 20 339 16.95
4. Artur Kucharski CARBO Radomsko 18 334 18.56
5. Kamil Nowicki MKS ÓSEMKA Skierniewice 16 333 20.81
6. Michał Haczyk KKS PRO-BASKET Kutno 20 327 16.35
7. Jan Komorowski PIOTRCOVIA Piotrków 18 324 18.00
8. Jacek Jaguścik CARBO Radomsko 20 321 16.05
9. Aleksander Fabiszewski ŁKS I KM Łódź 17 312 18.35
10. Michał Stasiak KKS PRO-BASKET Kutno 20 312 15.60
11. Bartłomiej Łysio GTK Głowno 20 310 15.50
12. Bartosz Rochmiński AZS PWSZ Skierniewice 16 303 18.94
13. Norbert Nowakowski SKS START Łódź 18 295 16.39
14. Michał Kowalewski SKS START Łódź 19 289 15.21
15. Wiktor Gwiazdowicz MUKS WIKING 19 289 15.21
16. Jakub Świątek KKS PRO-BASKET Kutno 18 271 15.06
17. Wiktor Tomczyk MUKS WIKING 20 260 13.00
18. Wiktor Wilk PKK 99 Pabianice 17 259 15.24
19. Mateusz Łąpieś ŁKS I KM Łódź 18 257 14.28
20. Sebastian Wujas SMS MG-13 Łódź 25 252 10.08
21. Szymon Aniszewski UMKS Księżak Łowicz 18 234 13.00
22. Szymon Spyra SMS MG-13 Łódź 21 234 11.14
23. Łukasz Gontarek MKS ÓSEMKA Skierniewice 19 228 12.00
24. Jan Jakub Jesiotr AZS PWSZ Skierniewice 18 226 12.56
25. Michał Rasiński GTK Głowno 20 225 11.25
26. Bartłomiej Wołowski ŁKS II KM Łódź 17 225 13.24
27. Adrian Lamus ŁKS I KM Łódź 18 223 12.39
28. Jakub Sampławski SMS MG-13 Łódź 23 219 9.52
29. Maciej Lewandowski PKK 99 Pabianice 18 216 12.00
30. Kacper Dominiak MKS ÓSEMKA Skierniewice 18 214 11.89
31. Rafał Pietrzak UKS M-G SZS Żychlin 16 209 13.06
32. Piotr Kuta MUKS WIKING 19 208 10.95
33. Maciej Poznański ŁKS II KM Łódź 15 204 13.60
34. Paweł Fiuczek SMS MG-13 Łódź 36 204 5.67
35. Piotr Skrzypiński MKS ÓSEMKA Skierniewice 14 197 14.07
36. Damian Nowak MUKS WIKING 19 197 10.37
37. Michał Kamiński ŁKS II KM Łódź 17 190 11.18
38. Michał Olkusz PKK 99 Pabianice 18 182 10.11
39. Hubert Alama PIOTRCOVIA Piotrków 16 179 11.19
40. Przemysław Bednarek AZS PWSZ Skierniewice 18 175 9.72
41. Krystian Łągiewczyk PKK 99 Pabianice 18 175 9.72
42. Maciej Wiliński UKS M-G SZS Żychlin 19 172 9.05
43. Krystian Mik ŁKS I KM Łódź 10 169 16.90
44. Piotr Majdecki CARBO Radomsko 20 166 8.30
45. Kacper Dzięgielewski AZS PWSZ Skierniewice 18 165 9.17
46. Michał Szymański SKS START Łódź 18 164 9.11
47. Michał Zdunkiewicz UMKS Księżak Łowicz 17 158 9.29
48. Filip Szumilas SKS START Łódź 20 156 7.80
49. Mateusz Pietrzak ŁKS I KM Łódź 18 153 8.50
50. Szymon Rojek PIOTRCOVIA Piotrków 17 151 8.88
51. Jakub Komorowski ŁKS I KM Łódź 18 151 8.39
52. Marcin Jaworski CARBO Radomsko 19 149 7.84
53. Krzysztof Durka SMS MG-13 Łódź 18 146 8.11
54. Jarosław Krawiec SMS MG-13 Łódź 20 145 7.25
55. Piotr Zakrzewski CARBO Radomsko 18 144 8.00
56. Fabian Stępień PIOTRCOVIA Piotrków 18 143 7.94
57. Jakub Szymczak UKS M-G SZS Żychlin 19 136 7.16
58. Bartosz Klamżyński PKK 99 Pabianice 17 126 7.41
59. Adam Filiński UKS M-G SZS Żychlin 19 119 6.26
60. Konrad Kozłowski ŁKS II KM Łódź 13 118 9.08
61. Witold Guz KKS PRO-BASKET Kutno 19 114 6.00
62. Krystian Broniarek AZS PWSZ Skierniewice 18 102 5.67
63. Tomasz Frontczak KKS PRO-BASKET Kutno 11 102 9.27
64. Paweł Olejnik PIOTRCOVIA Piotrków 16 99 6.19
65. Jakub Sienkiewicz SMS MG-13 Łódź 20 98 4.90
66. Jakub Kukulski CARBO Radomsko 19 95 5.00
67. Tomasz Paliwoda KKS PRO-BASKET Kutno 18 94 5.22
68. Michał Rokicki UMKS Księżak Łowicz 17 93 5.47
69. Krzysztof Rondoś UMKS Księżak Łowicz 11 92 8.36
70. Adam Kudzin SKS START Łódź 16 90 5.63
71. Bartosz Koźbiał AZS PWSZ Skierniewice 16 87 5.44
72. Hubert Krawczyk MUKS WIKING 18 84 4.67
73. Piotr Piskorski MUKS WIKING 17 81 4.76
74. Piotr Pawluk ŁKS I KM Łódź 16 81 5.06
75. Bartłomiej Dróżdż ŁKS II KM Łódź 16 80 5.00
76. Michał Józefecki KKS PRO-BASKET Kutno 19 79 4.16
77. Mateusz Czuba MKS ÓSEMKA Skierniewice 16 73 4.56
78. Jan Van Wijngaarden PKK 99 Pabianice 15 73 4.87
79. Karol Klonowski ŁKS II KM Łódź 15 73 4.87
80. Bartosz Kurzawski GTK Głowno 15 72 4.80
81. Damian Graszka GTK Głowno 18 70 3.89
82. Kacper Graszka ŁKS II KM Łódź 14 67 4.79
83. Mateusz Stępień UKS M-G SZS Żychlin 16 66 4.13
84. Mateusz Dobrzyński UMKS Księżak Łowicz 15 65 4.33
85. Mateusz Klimczak UMKS Księżak Łowicz 12 65 5.42
86. Bartosz Adamik GTK Głowno 19 64 3.37
87. Adrian Sadkowski MUKS WIKING 11 64 5.82
88. Michał Kowalski ŁKS II KM Łódź 13 63 4.85
89. Mateusz Witczak SMS MG-13 Łódź 12 60 5.00
90. Martin Ciesielski SMS MG-13 Łódź 16 59 3.69
91. Hubert Skowron SMS MG-13 Łódź 18 57 3.17
92. Bartosz Brandys PIOTRCOVIA Piotrków 18 56 3.11
93. Adam Włóka PIOTRCOVIA Piotrków 12 54 4.50
94. Kacper Błaszczyk PIOTRCOVIA Piotrków 18 54 3.00
95. Ernest Guminiak SKS START Łódź 10 53 5.30
96. Michał Szymczak KKS PRO-BASKET Kutno 15 53 3.53
97. Rafał Hetüg ŁKS I KM Łódź 13 50 3.85
98. Mateusz Jóźwiak UKS M-G SZS Żychlin 18 48 2.67
99. Hubert Jarociński ŁKS II KM Łódź 9 47 5.22
100. Adrian Wlazło PKK 99 Pabianice 14 47 3.36
101. Maciej Grzelak GTK Głowno 16 45 2.81
102. Krzysztof Kaczorowski AZS PWSZ Skierniewice 16 45 2.81
103. Kacper Kujawa ŁKS II KM Łódź 13 45 3.46
104. Bartosz Gorczycki PKK 99 Pabianice 18 41 2.28
105. Kamil Katarzyński KKS PRO-BASKET Kutno 16 40 2.50
106. Michał Pater PKK 99 Pabianice 15 37 2.47
107. Robert Ruszkiewicz CARBO Radomsko 18 37 2.06
108. Michał Sygitowicz MUKS WIKING 15 36 2.40
109. Adam Wasilewski MKS ÓSEMKA Skierniewice 18 36 2.00
110. Adrian Kowalczyk PIOTRCOVIA Piotrków 17 34 2.00
111. Jakub Szkup UMKS Księżak Łowicz 14 33 2.36
112. Krzysztof Blocher ŁKS II KM Łódź 11 33 3.00
113. Krzysztof Pietrzykowski SKS START Łódź 16 31 1.94
114. Jarosław Elmerich SKS START Łódź 11 30 2.73
115. Bartłomiej Marcinkowski CARBO Radomsko 14 30 2.14
116. Jakub Kordialik SKS START Łódź 10 30 3.00
117. Bartłomiej Morzyszek ŁKS II KM Łódź 13 29 2.23
118. Patryk Wnuk PKK 99 Pabianice 14 29 2.07
119. Igor Rosiak KKS PRO-BASKET Kutno 16 28 1.75
120. Łukasz Marchel MKS ÓSEMKA Skierniewice 16 27 1.69
121. Michał Sokół MKS ÓSEMKA Skierniewice 15 22 1.47
122. Patryk Kacperski GTK Głowno 18 21 1.17
123. Michał Milczarek MUKS WIKING 20 21 1.05
124. Jakub Gwiazda SKS START Łódź 14 21 1.50
125. Hubert Gajda GTK Głowno 12 20 1.67
126. Kamil Kaźmierczak SKS START Łódź 11 20 1.82
127. Kamil Wasilewski AZS PWSZ Skierniewice 18 19 1.06
128. Robert Kaczorowski MKS ÓSEMKA Skierniewice 10 18 1.80
129. Rafał Adamczyk ŁKS II KM Łódź 10 15 1.50
130. Kamil Pietrowicz UKS M-G SZS Żychlin 16 14 0.88
131. Patryk Gośliński SKS START Łódź 12 13 1.08
132. Mateusz Ostrowski MUKS WIKING 11 13 1.18
133. Przemysław Kukieła ŁKS I KM Łódź 10 13 1.30
134. Artur Borowski ŁKS I KM Łódź 9 13 1.44
135. Jakub Brandys PIOTRCOVIA Piotrków 11 12 1.09
136. Rafał Rutkowski MKS ÓSEMKA Skierniewice 15 12 0.80
137. Dominik Zieliński GTK Głowno 11 12 1.09
138. Bartosz Sierakowski ŁKS I KM Łódź 11 11 1.00
139. Michał Gala AZS PWSZ Skierniewice 9 8 0.89
140. Kamil Żórawski PKK 99 Pabianice 13 7 0.54
141. Filip Mleczkowski AZS PWSZ Skierniewice 12 6 0.50
142. Wiktor Popławski MKS ÓSEMKA Skierniewice 12 6 0.50
143. Kacper Białecki SMS MG-13 Łódź 17 5 0.29
144. Jakub Jędrzejczak SKS START Łódź 13 4 0.31
145. Artur Biernacki PKK 99 Pabianice 12 2 0.17
146. Jakub Kowalski GTK Głowno 10 2 0.20
147. Kamil Branicki UMKS Księżak Łowicz 10 1 0.10
148. Bartosz Czarnota AZS PWSZ Skierniewice 9 0 0.00
149. Jan Lipski AZS PWSZ Skierniewice 13 0 0.00

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz