Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Patrycja Tomaszkiewicz Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 13 396 30.46
2. Klaudia Banasiak Basket 4EVER Ksawerów, BASKET 4EVER II KSAWERÓW 13 230 17.69
3. Magdalena Łaz Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy z/s w Bełchatowie 14 226 16.14
4. Zofia Śmigiel BASKET 4EVER II KSAWERÓW 15 215 14.33
5. Weronika Nowakowska PTK Szmigiel Znaki Pabianice 12 212 17.67
6. Patrycja Wielemborek KKS Pro-Basket MOSiR Kutno 14 209 14.93
7. Oliwia Dajer KKS Pro-Basket MOSiR Kutno 14 209 14.93
8. Zuzanna Śliwkiewicz BASKET 4EVER II KSAWERÓW 15 202 13.47
9. Natalia Śliwińska Widzew Łódź 13 197 15.15
10. Natalia Chałupka Basket 4EVER Ksawerów, BASKET 4EVER II KSAWERÓW 14 195 13.93
11. Marta Obrębska UKS SZKOŁA GORTATA 12 178 14.83
12. Emilia Szczepaniak UKS SZKOŁA GORTATA 11 177 16.09
13. Amelia Dzianach UKS Orlik Ujazd 14 173 12.36
14. Wiktoria Uławska PTK Szmigiel Znaki Pabianice 12 163 13.58
15. Joanna Włodarczyk Basket 4EVER Ksawerów, BASKET 4EVER II KSAWERÓW 12 160 13.33
16. Antonina Janicka PTK Szmigiel Znaki Pabianice 12 160 13.33
17. Lilianna Malik UKS Orlik Ujazd 14 156 11.14
18. Julia Koryzna Basket 4EVER Ksawerów, BASKET 4EVER II KSAWERÓW 14 153 10.93
19. Natalia Wieczorek PTK Szmigiel Znaki Pabianice, Widzew Łódź 11 152 13.82
20. Lena Grabowicz BASKET 4EVER II KSAWERÓW 15 149 9.93
21. Zuzanna Kowalska UKS SZKOŁA GORTATA 11 146 13.27
22. Patrycja Lenart Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy z/s w Bełchatowie 14 144 10.29
23. Oliwia Marciniak Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy z/s w Bełchatowie 14 130 9.29
24. Roksana Krawul Widzew Łódź 13 130 10.00
25. Natalia Dobrosz PTK Szmigiel Znaki Pabianice 11 128 11.64
26. Anna Popek UKS Orlik Ujazd 13 125 9.62
27. Aniela Kurkiewicz Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 12 122 10.17
28. Julia Rakowska Basket 4EVER Ksawerów, BASKET 4EVER II KSAWERÓW 11 122 11.09
29. Aleksandra Dąbrowska Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 13 120 9.23
30. Klaudia Stasiak AKS SMS Łódź 13 119 9.15
31. Oliwia Gleń Ludowy Uczniowski Klub Sportowy TRÓJKA SIERADZ 12 118 9.83
32. Anna Chwalbińska UKS SZKOŁA GORTATA 12 116 9.67
33. Martyna Perlińska UKS SZKOŁA GORTATA 11 106 9.64
34. Wiktoria Mikuła Basket 4EVER Ksawerów 14 105 7.50
35. Natalia Młynarczyk PTK Szmigiel Znaki Pabianice 10 99 9.90
36. Oliwia Tomasik KKS Pro-Basket MOSiR Kutno 14 99 7.07
37. Iga Jagiełło-Siurmicka Basket 4EVER Ksawerów 14 95 6.79
38. Amelia Papuga BASKET 4EVER II KSAWERÓW, PTK Szmigiel Znaki Pabianice 9 94 10.44
39. Karolina Olszyńska UKS Orlik Ujazd 14 94 6.71
40. Józefina Grzanek Ludowy Uczniowski Klub Sportowy TRÓJKA SIERADZ 12 92 7.67
41. Wiktoria Rączka KKS Pro-Basket MOSiR Kutno 14 86 6.14
42. Zuzanna Warnecka Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy z/s w Bełchatowie 13 85 6.54
43. Julita Kirsz BASKET 4EVER II KSAWERÓW 14 82 5.86
44. Aleksandra Graczyk PTK Szmigiel Znaki Pabianice, Widzew Łódź 13 81 6.23
45. Karolina Wiśniowska Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 12 80 6.67
46. Zuzanna Wiercioch UMKS Księżak Łowicz 14 75 5.36
47. Zuzanna Urban KKS Pro-Basket MOSiR Kutno 13 75 5.77
48. Magdalena Ryl Ludowy Uczniowski Klub Sportowy TRÓJKA SIERADZ 12 74 6.17
49. Hanna Musiałowicz BASKET 4EVER II KSAWERÓW 14 74 5.29
50. Wiktoria Jurkowska AKS SMS Łódź 11 71 6.45
51. Aleksandra Kubińska BASKET 4EVER II KSAWERÓW 15 69 4.60
52. Oliwia Król Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 13 68 5.23
53. Gabriela Hilchen Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 11 67 6.09
54. Aleksandra Ziółkowska Basket 4EVER Ksawerów 14 66 4.71
55. Oliwia Radziszewska Basket 4EVER Ksawerów 11 64 5.82
56. Zofia Wieczorek Widzew Łódź 10 64 6.40
57. Lilianna Stępnik Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy z/s w Bełchatowie 12 62 5.17
58. Dominika Matelska UKS SZKOŁA GORTATA 11 61 5.55
59. Iga Stus Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy z/s w Bełchatowie 13 61 4.69
60. Zuzanna Karasiewicz KKS Pro-Basket MOSiR Kutno 12 59 4.92
61. Marlena Borowiecka KKS Pro-Basket MOSiR Kutno 14 59 4.21
62. Wiktoria Gajda Basket 4EVER Ksawerów 14 58 4.14
63. Barbara Heichman Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 13 58 4.46
64. Antonina Kowalska Ludowy Uczniowski Klub Sportowy TRÓJKA SIERADZ 10 58 5.80
65. Natalia Kosior Basket 4EVER Ksawerów 13 58 4.46
66. Julia Rybarczyk Basket 4EVER Ksawerów 13 57 4.38
67. Aleksandra Bagińska BASKET 4EVER II KSAWERÓW 14 57 4.07
68. Wiktoria Matyjaszczyk BASKET 4EVER II KSAWERÓW, PTK Szmigiel Znaki Pabianice 12 56 4.67
69. Nadia Myśliwiec UKS Orlik Ujazd 14 55 3.93
70. Oliwia Mąkolska Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 13 52 4.00
71. Joanna Wieczorkowska Widzew Łódź 13 51 3.92
72. Roksana Madej Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy z/s w Bełchatowie 14 51 3.64
73. Zuzanna Majchrzak Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy z/s w Bełchatowie 13 49 3.77
74. Amelia Romanowska Widzew Łódź 13 49 3.77
75. Amelia Kowalska PTK Szmigiel Znaki Pabianice 9 47 5.22
76. Wiktoria Lipińska Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 12 47 3.92
77. Zuzanna Jeziorska Widzew Łódź 9 46 5.11
78. Aleksandra Wróbel UMKS Księżak Łowicz 14 45 3.21
79. Justyna Klatd Widzew Łódź 13 45 3.46
80. Zuzanna Cyrulska AKS SMS Łódź 13 43 3.31
81. Amelia Góral KKS Pro-Basket MOSiR Kutno 11 42 3.82
82. Oliwia Sterpińska UMKS Księżak Łowicz 14 42 3.00
83. Julia Błażejewska PTK Szmigiel Znaki Pabianice 11 40 3.64
84. Martyna Stępińska PTK Szmigiel Znaki Pabianice 12 39 3.25
85. Kaja Serednicka BASKET 4EVER II KSAWERÓW 10 35 3.50
86. Julia Puchalska UMKS Księżak Łowicz 14 35 2.50
87. Klaudia Walczak Widzew Łódź 10 35 3.50
88. Wiktoria Wacławek Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 10 33 3.30
89. Martyna Kubisiewicz UKS SZKOŁA GORTATA 10 32 3.20
90. Wiktoria Ochędalska UKS SZKOŁA GORTATA 12 31 2.58
91. Wiktoria Wilczek PTK Szmigiel Znaki Pabianice 9 30 3.33
92. Anna Kulesza Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy z/s w Bełchatowie 14 28 2.00
93. Patrycja Krzeszewska BASKET 4EVER II KSAWERÓW 12 28 2.33
94. Tola Chabowska AKS SMS Łódź 8 28 3.50
95. Zofia Szafran PTK Szmigiel Znaki Pabianice 12 27 2.25
96. Natalia Błaszczyk Ludowy Uczniowski Klub Sportowy TRÓJKA SIERADZ 11 26 2.36
97. Oliwia Olejniczak KKS Pro-Basket MOSiR Kutno 14 26 1.86
98. Natalia Strugińska UMKS Księżak Łowicz 14 26 1.86
99. Antonina Kuleta UMKS Księżak Łowicz 10 25 2.50
100. Nadia Mirowska Ludowy Uczniowski Klub Sportowy TRÓJKA SIERADZ 10 25 2.50
101. Chelsea Puchalska UMKS Księżak Łowicz 13 24 1.85
102. Julia Adamus UKS Orlik Ujazd 13 24 1.85
103. Zuzanna Jagielska Ludowy Uczniowski Klub Sportowy TRÓJKA SIERADZ 7 23 3.29
104. Maja Raj Ludowy Uczniowski Klub Sportowy TRÓJKA SIERADZ 10 23 2.30
105. Zuzanna Kuśmierowska PTK Szmigiel Znaki Pabianice 6 23 3.83
106. Agata Słowińska UKS SZKOŁA GORTATA 9 22 2.44
107. Nikola Rączka KKS Pro-Basket MOSiR Kutno 14 21 1.50
108. Paulina Siudak Widzew Łódź 13 21 1.62
109. Amelia Antosik Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 11 20 1.82
110. Weronika Michalak Ludowy Uczniowski Klub Sportowy TRÓJKA SIERADZ 8 18 2.25
111. Elwira Białas UMKS Księżak Łowicz 15 17 1.13
112. Zuzanna Dąbrowska UKS SZKOŁA GORTATA 9 17 1.89
113. Klara Supera Miejski Klub Sportowy ÓSEMKA Skierniewice 9 17 1.89
114. Natalia Puchalska AKS SMS Łódź 13 16 1.23
115. Maria Chodera UKS Orlik Ujazd 10 16 1.60
116. Aleksandra Ratajska UKS Orlik Ujazd 13 16 1.23
117. Lena Rogużyńska Widzew Łódź 7 15 2.14
118. Wiktoria Piaskowska UMKS Księżak Łowicz 10 14 1.40
119. Zuzanna Swircz UKS SZKOŁA GORTATA 11 14 1.27
120. Weronika Łazarska AKS SMS Łódź 13 14 1.08
121. Maja Pawlik UKS Orlik Ujazd 10 13 1.30
122. Zuzanna Karp UKS Orlik Ujazd 12 13 1.08
123. Oliwia Jasica AKS SMS Łódź 13 12 0.92
124. Małgorzata Zapart Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy z/s w Bełchatowie 14 10 0.71
125. Maja Choińska BASKET 4EVER II KSAWERÓW 8 10 1.25
126. Anastazja Niewiadomska UKS Orlik Ujazd 13 10 0.77
127. Natalia Skupio Ludowy Uczniowski Klub Sportowy TRÓJKA SIERADZ 9 9 1.00
128. Julia Stachecka UKS Orlik Ujazd 13 9 0.69
129. Aleksandra Szczepanik UMKS Księżak Łowicz 9 9 1.00
130. Zuzanna Wylazłowska AKS SMS Łódź 9 8 0.89
131. Victoria Ślusarek UKS SZKOŁA GORTATA 7 8 1.14
132. Martyna Majdańska Ludowy Uczniowski Klub Sportowy TRÓJKA SIERADZ 7 7 1.00
133. Paulina Mirowska Ludowy Uczniowski Klub Sportowy TRÓJKA SIERADZ 11 6 0.55
134. Wiktoria Jóźwiak AKS SMS Łódź 9 6 0.67
135. Hanna Ciołek Ludowy Uczniowski Klub Sportowy TRÓJKA SIERADZ 7 4 0.57
136. Sandra Gajda AKS SMS Łódź 10 4 0.40
137. Aleksandra Perek AKS SMS Łódź 11 3 0.27
138. Maja Ziółkowska UMKS Księżak Łowicz 14 2 0.14
139. Lisa Jasińska Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy z/s w Bełchatowie 12 0 0.00
140. Patrycja Dyguda Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy z/s w Bełchatowie 7 0 0.00
141. Wiktoria Sobaniec Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy z/s w Bełchatowie 7 0 0.00
142. Gabriela Kołaczkowska AKS SMS Łódź 7 0 0.00

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz