Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik

Kolejka I - grupa B

13.10.2019 14:00 BASKET 4EVER II KSAWERÓW - Basket 4EVER Ksawerów 33:115
18.10.2019 17:00 UKS Orlik Ujazd - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy z/s w Bełchatowie 31:91
23.10.2019 18:00 PTK Szmigiel Znaki Pabianice - Ludowy Uczniowski Klub Sportowy TRÓJKA SIERADZ 122:18

Kolejka II - grupa B

20.10.2019 12:00 Ludowy Uczniowski Klub Sportowy TRÓJKA SIERADZ - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy z/s w Bełchatowie 40:88
20.10.2019 14:00 Basket 4EVER Ksawerów - PTK Szmigiel Znaki Pabianice 70:41
20.10.2019 16:00 BASKET 4EVER II KSAWERÓW - UKS Orlik Ujazd 76:47

Kolejka III - grupa B

23.10.2019 18:30 Basket 4EVER Ksawerów - UKS Orlik Ujazd 103:16
27.10.2019 16:00 Ludowy Uczniowski Klub Sportowy TRÓJKA SIERADZ - BASKET 4EVER II KSAWERÓW 50:76
04.11.2019 17:30 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy z/s w Bełchatowie - PTK Szmigiel Znaki Pabianice 44:90

Kolejka IV - grupa B

10.11.2019 14:00 Basket 4EVER Ksawerów - Ludowy Uczniowski Klub Sportowy TRÓJKA SIERADZ 137:16
10.11.2019 16:00 BASKET 4EVER II KSAWERÓW - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy z/s w Bełchatowie 61:50
20.11.2019 17:30 UKS Orlik Ujazd - PTK Szmigiel Znaki Pabianice 35:133

Kolejka V - grupa B

17.11.2019 10:30 PTK Szmigiel Znaki Pabianice - BASKET 4EVER II KSAWERÓW 83:35
17.11.2019 11:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy z/s w Bełchatowie - Basket 4EVER Ksawerów 25:99
17.11.2019 12:00 Ludowy Uczniowski Klub Sportowy TRÓJKA SIERADZ - UKS Orlik Ujazd 55:65

Kolejka VI - grupa B

24.11.2019 11:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy z/s w Bełchatowie - UKS Orlik Ujazd 85:42
24.11.2019 9:15 Ludowy Uczniowski Klub Sportowy TRÓJKA SIERADZ - PTK Szmigiel Znaki Pabianice 24:87
14.12.2019 14:00 Basket 4EVER Ksawerów - BASKET 4EVER II KSAWERÓW 99:23

Kolejka VII - grupa B

01.12.2019 09:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy z/s w Bełchatowie - Ludowy Uczniowski Klub Sportowy TRÓJKA SIERADZ 96:34
08.12.2019 13:15 PTK Szmigiel Znaki Pabianice - Basket 4EVER Ksawerów 27:72
10.12.2019 18:00 UKS Orlik Ujazd - BASKET 4EVER II KSAWERÓW 62:50

Kolejka VIII - grupa B

15.12.2019 10:30 UKS Orlik Ujazd - Basket 4EVER Ksawerów 23:97
15.12.2019 14:00 BASKET 4EVER II KSAWERÓW - Ludowy Uczniowski Klub Sportowy TRÓJKA SIERADZ 81:36
18.12.2019 18:00 PTK Szmigiel Znaki Pabianice - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy z/s w Bełchatowie 102:30

Kolejka IX - grupa B

22.12.2019 10:45 PTK Szmigiel Znaki Pabianice - UKS Orlik Ujazd 94:35
22.12.2019 11:00 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy z/s w Bełchatowie - BASKET 4EVER II KSAWERÓW 77:61
22.12.2019 12:00 Ludowy Uczniowski Klub Sportowy TRÓJKA SIERADZ - Basket 4EVER Ksawerów 20:105

Kolejka X - grupa B

05.01.2020 11:00 UKS Orlik Ujazd - Ludowy Uczniowski Klub Sportowy TRÓJKA SIERADZ 63:38
05.01.2020 14:00 BASKET 4EVER II KSAWERÓW - PTK Szmigiel Znaki Pabianice 46:101
08.01.2020 17:30 Basket 4EVER Ksawerów - Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy z/s w Bełchatowie 78:36

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel Platin Studio

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz