Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Michał Popławski KKS Pro-Basket Kutno 10 222 22.20
2. Mateusz Ćwirko-Godycki KKS Pro-Basket Kutno 10 181 18.10
3. Kacper Jędrzejczak Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz 9 151 16.78
4. Jakub Jagodziński Twarde Pierniki Toruń 10 151 15.10
5. Oliwier Wiśniewski Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria II Bydgoszcz 10 141 14.10
6. Artur Ziaja ŁKS Szkoła Gortata Łódź 10 137 13.70
7. Piotr Rajch ŁKS Szkoła Gortata Łódź 10 137 13.70
8. Artur Lewandowski KKS Pro-Basket Kutno 10 134 13.40
9. Bartłomiej Młynarczyk TKM Włocławek 10 118 11.80
10. Jakub Bierski Twarde Pierniki Toruń 10 113 11.30
11. Damian Sypniewski Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria II Bydgoszcz 9 113 12.56
12. Adam Frąckiewicz Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria II Bydgoszcz 11 107 9.73
13. Radosław Weselski Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria II Bydgoszcz 10 103 10.30
14. Jakub Kondraciuk Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz 5 101 20.20
15. Mateusz Ziółkowski Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria II Bydgoszcz 12 100 8.33
16. Adrian Protasiuk TKM Włocławek 9 100 11.11
17. Maksymilian Estkowski Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria II Bydgoszcz 11 98 8.91
18. Carlos Brzozowski Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz 7 98 14.00
19. Jakub Niedźwiadek KKS Pro-Basket Kutno 8 92 11.50
20. Jakub Łukasiewicz KKS Pro-Basket Kutno 7 90 12.86
21. Szymon Rosik ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 90 15.00
22. Karol Lebiedziński Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria II Bydgoszcz 10 85 8.50
23. Jakub Lambarski Twarde Pierniki Toruń 10 83 8.30
24. Kacper Bochat Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria II Bydgoszcz 11 83 7.55
25. Maksymilian Makowski Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria II Bydgoszcz 10 79 7.90
26. Hubert Grzegorzewski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 9 79 8.78
27. Kacper Kujawa ŁKS Szkoła Gortata Łódź 10 76 7.60
28. Mikołaj Szumański Twarde Pierniki Toruń 7 71 10.14
29. Marcel Karpiak ŁKS Szkoła Gortata Łódź 7 70 10.00
30. Bartosz Zakrzewski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 7 69 9.86
31. Michał Kukawski KKS Pro-Basket Kutno 9 67 7.44
32. Kamil Krużyński Twarde Pierniki Toruń 6 60 10.00
33. Wojciech Kaniewski Twarde Pierniki Toruń 10 58 5.80
34. Jan Pietrow ŁKS Szkoła Gortata Łódź 5 57 11.40
35. Adrian Stadnicki ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 52 8.67
36. Jakub Anuszkiewicz Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria II Bydgoszcz 10 51 5.10
37. Hubert Paluch Twarde Pierniki Toruń 10 50 5.00
38. Adam Dawid Waśko TKM Włocławek 10 40 4.00
39. Damian Krawczyk Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz 7 39 5.57
40. Łukasz Gliszczyński Twarde Pierniki Toruń 10 39 3.90
41. Sebastian Graś Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria II Bydgoszcz 6 38 6.33
42. Szymon Goszczyński Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria II Bydgoszcz 8 38 4.75
43. Michał Makowski TKM Włocławek 6 36 6.00
44. Kacper Kramarz ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 34 5.67
45. Tymoteusz Solarczyk Twarde Pierniki Toruń 10 31 3.10
46. Szymon Gralewski ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 30 5.00
47. Wiktor Iwański Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria II Bydgoszcz 8 29 3.63
48. Rafał Jankowski TKM Włocławek 10 29 2.90
49. Daniel Kosut Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz 5 28 5.60
50. Bartłomiej Dróżdż ŁKS Szkoła Gortata Łódź 6 28 4.67
51. Kacper Wojciechowski TKM Włocławek 6 26 4.33
52. Miłosz Kaczmarek TKM Włocławek 9 24 2.67
53. Hubert Matusiak Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria II Bydgoszcz 5 24 4.80
54. Mateusz Hołda TKM Włocławek 8 23 2.88
55. Adam Hirsz Twarde Pierniki Toruń 5 23 4.60
56. Kacper Grontkowski KKS Pro-Basket Kutno 8 23 2.88
57. Jakub Sieradzki Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria II Bydgoszcz 7 21 3.00
58. Michał Kucharski Enea Novum/Astoria I Bydgoszcz, Enea Novum/Astoria II Bydgoszcz 8 17 2.13
59. Mikołaj Rakowski TKM Włocławek 6 17 2.83
60. Jakub Katarzyński KKS Pro-Basket Kutno 9 15 1.67
61. Szymon Michalski Twarde Pierniki Toruń 10 12 1.20
62. Jakub Kletkiewicz TKM Włocławek 8 10 1.25
63. Adam Milewski TKM Włocławek 6 10 1.67
64. Mateusz Skonieczny Twarde Pierniki Toruń 9 7 0.78
65. Jakub Lisiecki Enea Novum/Astoria II Bydgoszcz 5 4 0.80
66. Mateusz Rosa KKS Pro-Basket Kutno 9 4 0.44
67. Szymon Kowalkowski Twarde Pierniki Toruń 5 2 0.40

Sponsorzy

KEEZA Zet kreska Novotel

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski PZkosz