Array ( [co] => indywidualne [funkcja] => 0 [runda] => 0 [pokaz] => g1 [sortowanie] => avg_Pkt ) U16M - Statystyki
Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty śr. Punkty suma
1. Piotr Skrzypiński MKS ÓSEMKA Skierniewice 12 24.50 294
2. Szymon Pawlak PRO-BASKET Fresenius Kabi Kutno 16 22.69 363
3. Szymon Aniszewski UMKS Księżak Łowicz 12 21.67 260
4. Kacper Dominiak MKS ÓSEMKA Skierniewice 16 18.44 295
5. Norbert Nowakowski SKS START Łódź 16 17.38 278
6. Jakub Szkup UMKS Księżak Łowicz 16 17.00 272
7. Artur Szczerkowski PKK 99 I Pabianice 16 16.94 271
8. Marcel Haczyk PRO-BASKET Fresenius Kabi Kutno 14 16.64 233
9. Michał Kowalewski SKS START Łódź 15 16.60 249
10. Michał Kamiński ŁKS SMS MG13 Łódź 12 16.00 192
11. Kacper Błaszczyk PIOTRCOVIA Piotrków 16 15.69 251
12. Konrad Kozłowski ŁKS SMS MG13 Łódź 11 15.09 166
13. Juliusz Knop PKK 99 I Pabianice 16 14.75 236
14. Jakub Brandys PIOTRCOVIA Piotrków 14 13.50 189
15. Bartosz Malarczyk PKK 99 II Pabianice 15 13.07 196
16. Marcel Karpiak ŁKS II KM Łódź 14 12.57 176
17. Bartosz Klamżyński PKK 99 I Pabianice 15 12.47 187
18. Karol Klonowski ŁKS SMS MG13 Łódź 12 12.00 144
19. Norbert Gajda PIOTRCOVIA Piotrków 11 11.18 123
20. Bartłomiej Wołowski ŁKS SMS MG13 Łódź 12 10.83 130
21. Hubert Jarociński ŁKS SMS MG13 Łódź 9 10.67 96
22. Filip Szumilas SKS START Łódź 16 10.63 170
23. Bartłomiej Dróżdż ŁKS SMS MG13 Łódź 14 10.50 147
24. Michał Szymański SKS START Łódź 14 10.14 142
25. Maksymilian Ligman MKS ÓSEMKA Skierniewice 13 9.69 126
26. Wiktor Ziemniak ŁKS II KM Łódź 16 9.63 154
27. Adrian Stadnicki ŁKS II KM Łódź 16 9.50 152
28. Filip Sauter PKK 99 I Pabianice 16 9.06 145
29. Robert Kaczorowski MKS ÓSEMKA Skierniewice 15 8.93 134
30. Mateusz Ćwirko-Godycki PRO-BASKET Fresenius Kabi Kutno 16 8.88 142
31. Hubert Miłak PIOTRCOVIA Piotrków 15 8.87 133
32. Michał Kowalski ŁKS SMS MG13 Łódź 12 8.58 103
33. Jakub Zając MKS ÓSEMKA Skierniewice 12 8.17 98
34. Marcin Lewandowski PKK 99 I Pabianice 14 8.00 112
35. Viktor Van Wijngaarden PKK 99 II Pabianice 16 7.94 127
36. Jan Szewczyk PIOTRCOVIA Piotrków 14 7.57 106
37. Tomasz Stajuda ŁKS II KM Łódź 15 7.40 111
38. Kacper Kujawa ŁKS SMS MG13 Łódź 15 7.33 110
39. Jakub Kordialik SKS START Łódź 16 6.75 108
40. Kacper Graszka ŁKS SMS MG13 Łódź 12 6.58 79
41. Ernest Guminiak SKS START Łódź 11 6.45 71
42. Jarosław Elmerich SKS START Łódź 13 6.38 83
43. Szymon Owczarek PKK 99 I Pabianice 16 6.38 102
44. Mariusz Dobrzyński UMKS Księżak Łowicz 14 6.21 87
45. Daniel Pikula PKK 99 I Pabianice 16 6.06 97
46. Michał Bartczak PKK 99 II Pabianice 16 5.88 94
47. Filip Kramarz UMKS Księżak Łowicz 11 5.82 64
48. Szymon Bernasiak PKK 99 I Pabianice 16 5.63 90
49. Krzysztof Blocher ŁKS SMS MG13 Łódź 14 5.43 76
50. Tomasz Rogoziński PKK 99 II Pabianice 15 5.27 79
51. Jakub Łukasiewicz PRO-BASKET Fresenius Kabi Kutno 16 5.25 84
52. Aleksander Jóźwik PKK 99 II Pabianice 16 4.88 78
53. Szymon Barys PKK 99 II Pabianice 16 4.88 78
54. Adam Majecki SKS START Łódź 13 4.77 62
55. Marcin Rudzki PIOTRCOVIA Piotrków 16 4.63 74
56. Stanisław Kucharski UMKS Księżak Łowicz 13 4.62 60
57. Adam Boroń PRO-BASKET Fresenius Kabi Kutno 10 4.50 45
58. Aleksander Placek PKK 99 I Pabianice 16 4.38 70
59. Adrian Lipiński ŁKS II KM Łódź 16 4.31 69
60. Dawid Kopański PKK 99 II Pabianice 16 4.13 66
61. Maciej Pracucik SKS START Łódź 8 3.88 31
62. Dominik Rybicki ŁKS II KM Łódź 16 3.81 61
63. Wiktor Popławski MKS ÓSEMKA Skierniewice 15 3.67 55
64. Bartłomiej Morzyszek ŁKS SMS MG13 Łódź 13 3.62 47
65. Rafał Adamczyk ŁKS SMS MG13 Łódź 15 3.53 53
66. Damian Brzozowski UMKS Księżak Łowicz 10 3.30 33
67. Jakub Gwiazda SKS START Łódź 13 3.00 39
68. Patryk Gośliński SKS START Łódź 12 2.83 34
69. Rafał Skura MKS ÓSEMKA Skierniewice 16 2.81 45
70. Krzysztof Wojtczak PRO-BASKET Fresenius Kabi Kutno 13 2.54 33
71. Bartłomiej Smakowski PRO-BASKET Fresenius Kabi Kutno 16 2.44 39
72. Krzysztof Pietrzykowski SKS START Łódź 12 2.08 25
73. Piotr Łągiewczyk PKK 99 II Pabianice 16 2.06 33
74. Maciej Bąbol PIOTRCOVIA Piotrków 15 2.00 30
75. Michał Chudzik ŁKS SMS MG13 Łódź 8 1.88 15
76. Michał Zawadzki MKS ÓSEMKA Skierniewice 13 1.77 23
77. Jakub Mróz PRO-BASKET Fresenius Kabi Kutno 15 1.73 26
78. Krzysztof Knapik PKK 99 I Pabianice 13 1.54 20
79. Michał Skrzypiński MKS ÓSEMKA Skierniewice 13 1.38 18
80. Tomasz Kozieł PIOTRCOVIA Piotrków 15 1.33 20
81. Paweł Redo UMKS Księżak Łowicz 10 1.20 12
82. Kacper Kramarz UMKS Księżak Łowicz 13 1.08 14
83. Sebastian Włodarski PRO-BASKET Fresenius Kabi Kutno 9 1.00 9
84. Arkadiusz Hofft ŁKS II KM Łódź 12 0.92 11
85. Jakub Chojnacki PKK 99 II Pabianice 16 0.88 14
86. Adam Postolski PRO-BASKET Fresenius Kabi Kutno 14 0.86 12
87. Piotr Kozieł PIOTRCOVIA Piotrków 13 0.85 11
88. Jakub Polowiec ŁKS II KM Łódź 11 0.82 9
89. Norbert Nowysz UMKS Księżak Łowicz 14 0.71 10
90. Wojciech Jankiewicz MKS ÓSEMKA Skierniewice 11 0.64 7
91. Jan Puchalski UMKS Księżak Łowicz 11 0.36 4
92. Adam Drząszcz PIOTRCOVIA Piotrków 12 0.33 4
93. Konrad Czarnecki PKK 99 II Pabianice 14 0.21 3
94. Kamil Brzeziański PIOTRCOVIA Piotrków 9 0.11 1

Sponsorzy

KEEZA Zet Kreska Platin Studio Tabaco Hotel Selgros

Sponsorzy 3x3

Lotto Fundacja Lotto WSRM Manu

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi Urząd Miasta Pabianice PZkosz