Array ( [co] => indywidualne [funkcja] => 0 [runda] => 0 [pokaz] => g1 [sortowanie] => avg_Pkt ) U14K - Statystyki
Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty śr. Punkty suma
1. Wiktoria Kośla UKS BASKET I 16 28.31 453
2. Wiktoria Widawska MAG-RYS Zgierz 18 28.00 504
3. Anna Michalak UKS TEOFILÓW-48 Łódź 14 21.50 301
4. Martyna Leszczyńska TK ALLES Głowno 18 19.39 349
5. Wiktoria Stępień WIDZEW I Łódź 17 18.71 318
6. Karina Gzinka WIDZEW I Łódź 17 18.00 306
7. Weronika Dolewa Dachmaxx Pabianice 14 18.00 252
8. Daria Kowalczyk UKS ORLIK Ujazd 17 16.88 287
9. Martyna Dolewa Dachmaxx Pabianice 12 16.08 193
10. Klaudia Łukawska UMKS Księżak Łowicz 14 15.71 220
11. Ewa Wioletta Pietrzak LUKS TRÓJKA Sieradz 18 15.61 281
12. Weronika Bogdańska MKS Kutno 14 14.71 206
13. Klaudia Kozłowska UKS BASKET II 17 14.47 246
14. Sara Kacprzak UKS TEOFILÓW-48 Łódź 17 14.24 242
15. Natalia Gozdek UKS BASKET I 17 13.88 236
16. Milena Sobczyk ŁKS KK Łódź 18 13.44 242
17. Sandra Ścigalska MAG-RYS Zgierz 17 13.35 227
18. Paulina Owczarek UKS ORLIK Ujazd 12 13.33 160
19. Wiktoria Rzeźnik WIDZEW I Łódź 18 13.06 235
20. Julia Piestrzyńska Dachmaxx Pabianice 12 12.58 151
21. Martyna Goniarska MKS Kutno 16 12.50 200
22. Aneta Machała LUKS TRÓJKA Sieradz 18 12.28 221
23. Justyna Rudzka UKS ORLIK Ujazd 15 12.20 183
24. Katarzyna Kopycka UKS TEOFILÓW-48 Łódź 18 12.17 219
25. Daria Owczarek TK ALLES Głowno 18 12.11 218
26. Bianka Bałwas UKS BASKET II 14 11.00 154
27. Julia Amsolik MAG-RYS Zgierz 17 10.59 180
28. Wiktoria Kłos TK ALLES Głowno 15 10.20 153
29. Julia Janus UKS BASKET II 9 10.11 91
30. Weronika Pawlak UKS ORLIK Ujazd 13 10.08 131
31. Martyna Olczyk UKS BASKET II 15 10.00 150
32. Małgorzata Zawiślak WIDZEW II Łódź 12 10.00 120
33. Amelia Pintera TK ALLES Głowno 17 9.76 166
34. Zuzanna Caban Dachmaxx Pabianice 12 9.67 116
35. Blanka Zawierucha MKS Kutno 17 9.29 158
36. Weronika Galińska ŁKS KK Łódź 16 9.00 144
37. Hanna Ciołek UKS TEOFILÓW-48 Łódź 18 8.83 159
38. Gaja Włodarczyk Dachmaxx Pabianice 13 8.46 110
39. Marta Śleszyńska UMKS Księżak Łowicz 16 8.38 134
40. Aleksandra Kałużyńska MAG-RYS Zgierz 18 8.11 146
41. Klaudia Świderek UKS ORLIK Ujazd 10 7.80 78
42. Zuzanna Osyda LUKS TRÓJKA Sieradz 18 7.61 137
43. Ewa Kielar Dachmaxx Pabianice 12 7.58 91
44. Klaudia Traut UMKS Księżak Łowicz 16 7.56 121
45. Jessica Solak WIDZEW I Łódź 17 7.41 126
46. Marlena Papuga ŁKS KK Łódź 13 7.38 96
47. Zuzanna Jędrzejczak MKS Kutno 18 7.33 132
48. Katarzyna Owczarek UKS ORLIK Ujazd 11 7.00 77
49. Aleksandra Królikowska WIDZEW I Łódź 16 7.00 112
50. Karolina Pajor UKS BASKET II 16 6.56 105
51. Weronika Pietrzykowska UKS BASKET I 17 6.53 111
52. Julia Stankiewicz WIDZEW I Łódź 17 6.47 110
53. Natalia Łacwik UKS ORLIK Ujazd 14 6.36 89
54. Kinga Keler LUKS TRÓJKA Sieradz 17 6.24 106
55. Nikola Łukiańska WIDZEW II Łódź 14 6.14 86
56. Katarzyna Pietrzyk UKS ORLIK Ujazd 17 5.76 98
57. Julia Leśniak WIDZEW I Łódź 18 5.67 102
58. Barbara Lisiecka WIDZEW I Łódź 15 5.60 84
59. Natalia Boczkowska WIDZEW II Łódź 12 5.58 67
60. Sandra Kopyciok MAG-RYS Zgierz 15 5.53 83
61. Katarzyna Pęcina UKS ORLIK Ujazd 18 5.33 96
62. Paulina Grobelna WIDZEW II Łódź 13 5.31 69
63. Aleksandra Ambroziak WIDZEW I Łódź 14 5.14 72
64. Adrianna Ambroziak WIDZEW II Łódź 13 5.08 66
65. Marta Erwińska MKS Kutno 15 4.87 73
66. Aneta Chodak LUKS TRÓJKA Sieradz 17 4.76 81
67. Joanna Banaszczyk ŁKS KK Łódź 14 4.71 66
68. Zofia Serafin UKS BASKET II 16 4.69 75
69. Kamila Piłacik MKS Kutno 17 4.47 76
70. Natalia Pawłowska ŁKS KK Łódź 11 4.45 49
71. Zuzanna Lubomirska Dachmaxx Pabianice 14 4.43 62
72. Adrianna Cieśla UKS TEOFILÓW-48 Łódź 16 4.25 68
73. Martyna Wojtczak TK ALLES Głowno 14 4.21 59
74. Natalia Janitzka Dachmaxx Pabianice 11 4.18 46
75. Aleksandra Caban Dachmaxx Pabianice 12 4.00 48
76. Zofia Zbrożek UMKS Księżak Łowicz 17 3.94 67
77. Sylwia Sobczak UKS BASKET II 16 3.81 61
78. Natalia Woźniak WIDZEW I Łódź 15 3.80 57
79. Małgorzata Pietrzyk UKS ORLIK Ujazd 17 3.71 63
80. Patrycja Borawska LUKS TRÓJKA Sieradz 18 3.44 62
81. Milena Adamiak MKS Kutno 18 3.39 61
82. Natalia Zaręba TK ALLES Głowno 18 3.39 61
83. Julia Pawłowska Dachmaxx Pabianice 13 3.38 44
84. Emilia Sójkowska ŁKS KK Łódź 15 3.27 49
85. Natalia Leśniak WIDZEW I Łódź 18 3.22 58
86. Klaudia Beze Dachmaxx Pabianice 11 3.18 35
87. Klaudia Wołowicz UKS BASKET I 17 3.06 52
88. Maria Wybraniec WIDZEW II Łódź 9 3.00 27
89. Aleksandra Łopyta UKS ORLIK Ujazd 15 2.93 44
90. Anna Żeberkiewicz MKS Kutno 13 2.85 37
91. Justyna Samulak LUKS TRÓJKA Sieradz 13 2.85 37
92. Aleksandra Zasina LUKS TRÓJKA Sieradz 14 2.79 39
93. Wiktoria Majewska MAG-RYS Zgierz 18 2.78 50
94. Martyna Pietruszczak UKS ORLIK Ujazd 12 2.67 32
95. Weronika Lipińska UKS BASKET II 17 2.65 45
96. Julia Wilk UKS BASKET I 17 2.65 45
97. Agata Czuba TK ALLES Głowno 18 2.61 47
98. Zuzanna Wielgus WIDZEW II Łódź 13 2.46 32
99. Kinga Graczyk ŁKS KK Łódź 16 2.44 39
100. Karolina Klusek WIDZEW II Łódź 17 2.41 41
101. Sandra Migała WIDZEW II Łódź 17 2.35 40
102. Paulina Szwej Dachmaxx Pabianice 8 2.25 18
103. Sylwia Grzelak UKS BASKET I 17 2.12 36
104. Martyna Starzyńska UKS BASKET I 17 1.94 33
105. Magdalena Buczyńska MKS Kutno 11 1.91 21
106. Joanna Kraska Dachmaxx Pabianice 11 1.91 21
107. Wiktoria Krzeszewska TK ALLES Głowno 18 1.83 33
108. Wiktoria Fabijańska UMKS Księżak Łowicz 17 1.76 30
109. Angelika Waracka UMKS Księżak Łowicz 17 1.76 30
110. Adrianna Wilk UKS TEOFILÓW-48 Łódź 12 1.75 21
111. Klaudia Owczarczyk MAG-RYS Zgierz 16 1.75 28
112. Karolina Jankowska MKS Kutno 17 1.71 29
113. Patrycja Hejmanowska MKS Kutno 10 1.70 17
114. Daria Raurowicz MKS Kutno 10 1.70 17
115. Małgorzata Zatorska MAG-RYS Zgierz 13 1.69 22
116. Justyna Walewska WIDZEW II Łódź 13 1.69 22
117. Barbara Worsowicz UKS BASKET II 16 1.69 27
118. Klara Lachowicz WIDZEW I Łódź 16 1.56 25
119. Małgorzata Łukaszewicz MKS Kutno 14 1.50 21
120. Aleksandra Majchrzak MAG-RYS Zgierz 15 1.47 22
121. Wiktoria Ohanyan UKS BASKET I 15 1.47 22
122. Izabela Witkowska UKS ORLIK Ujazd 13 1.46 19
123. Joanna Waingertner ŁKS KK Łódź 13 1.46 19
124. Natalia Makowska UKS ORLIK Ujazd 14 1.43 20
125. Katarzyna Lis TK ALLES Głowno 17 1.29 22
126. Patrycja Antczak TK ALLES Głowno 17 1.24 21
127. Marika Kucińska UMKS Księżak Łowicz 11 1.18 13
128. Magdalena Kowalska UKS TEOFILÓW-48 Łódź 17 1.18 20
129. Karolina Łaska ŁKS KK Łódź 17 1.12 19
130. Wiktoria Matych UMKS Księżak Łowicz 12 1.08 13
131. Julia Jędrzejewska UKS BASKET I 16 1.00 16
132. Katarzyna Mierzejewska LUKS TRÓJKA Sieradz 16 0.94 15
133. Karolina Fisiak UKS TEOFILÓW-48 Łódź 13 0.92 12
134. Wiktoria Kosielska MAG-RYS Zgierz 18 0.89 16
135. Oliwia Morawska ŁKS KK Łódź 17 0.88 15
136. Kornelia Bryl UKS TEOFILÓW-48 Łódź 16 0.88 14
137. Oliwia Błaż LUKS TRÓJKA Sieradz 16 0.88 14
138. Patrycja Stępień UMKS Księżak Łowicz 9 0.78 7
139. Oliwia Bartczak WIDZEW II Łódź 9 0.78 7
140. Aleksandra Wankiewicz WIDZEW II Łódź 13 0.69 9
141. Wiktoria Ziąbka UKS BASKET II 17 0.65 11
142. Zuzanna Kwiatkowska TK ALLES Głowno 17 0.65 11
143. Klaudia Tomaszewska UKS TEOFILÓW-48 Łódź 16 0.63 10
144. Małgorzata Wybrzak UKS TEOFILÓW-48 Łódź 13 0.62 8
145. Martyna Olczak ŁKS KK Łódź 17 0.59 10
146. Oliwia Kwiatkowska LUKS TRÓJKA Sieradz 14 0.57 8
147. Emilia Zielińska UKS BASKET I 16 0.50 8
148. Weronika Dziekońska MAG-RYS Zgierz 12 0.50 6
149. Gabriela Gabrysiak WIDZEW II Łódź 10 0.50 5
150. Milena Firlej LUKS TRÓJKA Sieradz 14 0.50 7
151. Martyna Marczak ŁKS KK Łódź 16 0.38 6
152. Laila Samman Lababidi WIDZEW I Łódź 11 0.36 4
153. Kinga Chmurska UMKS Księżak Łowicz 10 0.30 3
154. Zuzanna Krzywicka UKS TEOFILÓW-48 Łódź 15 0.27 4
155. Weronika Reczycka UMKS Księżak Łowicz 10 0.20 2
156. Bogusława Ołubek UKS BASKET II 15 0.20 3
157. Joanna Garstka MKS Kutno 12 0.17 2
158. Zuzanna Nowakowska MAG-RYS Zgierz 13 0.15 2
159. Julia Klimczyk WIDZEW II Łódź 16 0.13 2
160. Roksana Jóźwik UKS TEOFILÓW-48 Łódź 11 0.00 0
161. Elżbieta Leśniewska MAG-RYS Zgierz 9 0.00 0
162. Julia Pawlaczyk LUKS TRÓJKA Sieradz 15 0.00 0
163. Lidia Pawlicka UKS TEOFILÓW-48 Łódź 11 0.00 0
164. Klaudia Musialik UMKS Księżak Łowicz 16 0.00 0

Sponsorzy

KEEZA Zet Kreska Platin Studio Tabaco Hotel Selgros

Sponsorzy 3x3

Lotto Fundacja Lotto WSRM Manu

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi Urząd Miasta Pabianice PZkosz