Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik

Turniej Decydujący Gospodarz: MKS ÓSEMKA Skierniewice

04.04.2024 17:30 Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz - APRO Twarde Pierniki Toruń 66:56
04.04.2024 19:00 MKS ÓSEMKA Skierniewice - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 96:65
06.04.2024 16:00 APRO Twarde Pierniki Toruń - MKS ÓSEMKA Skierniewice 45:106
06.04.2024 18:30 Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 82:70
07.04.2024 14:00 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - APRO Twarde Pierniki Toruń 86:74
07.04.2024 16:30 MKS ÓSEMKA Skierniewice - Inowrocławska Akademia Koszykówki Kasprowicz 67:58

Kolejka I

08.10.2023 10:00 KS Kutno - LUKS Sokół Rzgów 61:39
08.10.2023 15:00 AS Proem Tomaszów Maz. - UMKS Księżak Łowicz 30:91
10.10.2023 18:30 AZS PWSZ Skierniewice - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 27:115

Kolejka I

08.10.2023 14:00 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - UKS Siódemka Kutno 49:29
16.10.2023 18:00 Basket Stryków - WKS WIELUN 58:39
17.10.2023 17:30 MKS ÓSEMKA Skierniewice - PKK 99 Pabianice 131:34

Kolejka II

15.10.2023 10:00 UMKS Księżak Łowicz - LUKS Sokół Rzgów 108:36
15.10.2023 12:30 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - KS Kutno 162:15
15.10.2023 15:00 AS Proem Tomaszów Maz. - AZS PWSZ Skierniewice 51:69

Kolejka II

15.10.2023 12:00 WKS WIELUN - PKK 99 Pabianice 25:100
15.10.2023 12:00 Basket Stryków - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 26:112
25.10.2023 17:30 UKS Siódemka Kutno - MKS ÓSEMKA Skierniewice 21:129

Kolejka III

22.10.2023 10:00 AZS PWSZ Skierniewice - UMKS Księżak Łowicz 58:91
22.10.2023 10:00 KS Kutno - AS Proem Tomaszów Maz. 66:62
28.10.2023 12:30 LUKS Sokół Rzgów - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 21:135

Kolejka III

22.10.2023 10:30 PKK 99 Pabianice - UKS Siódemka Kutno 100:31
22.10.2023 12:30 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - WKS WIELUN 109:10
23.10.2023 19:30 MKS ÓSEMKA Skierniewice - Basket Stryków 134:23

Kolejka IV

29.10.2023 10:00 UMKS Księżak Łowicz - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 38:105
29.10.2023 13:00 AZS PWSZ Skierniewice - KS Kutno 94:48
29.10.2023 15:00 AS Proem Tomaszów Maz. - LUKS Sokół Rzgów 54:52

Kolejka IV

29.10.2023 12:00 Basket Stryków - PKK 99 Pabianice 29:113
29.10.2023 17:00 WKS WIELUN - UKS Siódemka Kutno 41:46
08.11.2023 16:30 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - MKS ÓSEMKA Skierniewice 30:98

Kolejka V

05.11.2023 10:00 MKS ÓSEMKA Skierniewice - WKS WIELUN 158:10
05.11.2023 13:30 PKK 99 Pabianice - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 57:55
05.11.2023 17:00 UKS Siódemka Kutno - Basket Stryków 84:38

Kolejka V

05.11.2023 10:00 KS Kutno - UMKS Księżak Łowicz 58:95
05.11.2023 12:00 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - AS Proem Tomaszów Maz. 108:16
05.11.2023 14:00 LUKS Sokół Rzgów - AZS PWSZ Skierniewice 45:95

Kolejka VI

12.11.2023 10:00 UKS Siódemka Kutno - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 48:82
12.11.2023 11:00 WKS WIELUN - Basket Stryków 41:72
12.11.2023 11:00 PKK 99 Pabianice - MKS ÓSEMKA Skierniewice 48:123

Kolejka VI

12.11.2023 10:00 UMKS Księżak Łowicz - AS Proem Tomaszów Maz. 83:58
12.11.2023 10:30 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - AZS PWSZ Skierniewice 118:32
12.11.2023 14:00 LUKS Sokół Rzgów - KS Kutno 63:69

Kolejka VII

26.11.2023 10:00 KS Kutno - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 31:120
26.11.2023 14:00 LUKS Sokół Rzgów - UMKS Księżak Łowicz 18:92
29.11.2023 15:30 AZS PWSZ Skierniewice - AS Proem Tomaszów Maz. 69:37

Kolejka VII

26.11.2023 12:30 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - Basket Stryków 77:52
26.11.2023 15:45 PKK 99 Pabianice - WKS WIELUN 114:20
29.11.2023 17:30 MKS ÓSEMKA Skierniewice - UKS Siódemka Kutno 144:32

Kolejka VIII

03.12.2023 10:00 UKS Siódemka Kutno - PKK 99 Pabianice 36:74
03.12.2023 17:00 WKS WIELUN - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 10:162
16.12.2023 09:30 Basket Stryków - MKS ÓSEMKA Skierniewice 35:117

Kolejka VIII

03.12.2023 11:00 UMKS Księżak Łowicz - AZS PWSZ Skierniewice 84:62
03.12.2023 15:00 AS Proem Tomaszów Maz. - KS Kutno 60:75
15.12.2023 18:30 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - LUKS Sokół Rzgów 120:22

Kolejka IX

10.12.2023 10:00 MKS ÓSEMKA Skierniewice - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 139:42
10.12.2023 13:30 PKK 99 Pabianice - Basket Stryków 71:60
12.12.2023 18:30 UKS Siódemka Kutno - WKS WIELUN 69:33

Kolejka IX

10.12.2023 10:00 KS Kutno - AZS PWSZ Skierniewice 48:99
10.12.2023 11:30 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - UMKS Księżak Łowicz 105:40
10.12.2023 14:00 LUKS Sokół Rzgów - AS Proem Tomaszów Maz. 59:57

Kolejka X

17.12.2023 11:00 UMKS Księżak Łowicz - KS Kutno 96:41
17.12.2023 12:00 AZS PWSZ Skierniewice - LUKS Sokół Rzgów 87:43
17.12.2023 15:00 AS Proem Tomaszów Maz. - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 50:117

Kolejka X

17.12.2023 11:30 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - PKK 99 Pabianice 59:51
17.12.2023 15:00 Basket Stryków - UKS Siódemka Kutno 94:49
17.12.2023 17:00 WKS WIELUN - MKS ÓSEMKA Skierniewice 11:142

Kolejka I

14.01.2024 10:00 UKS Siódemka Kutno - LUKS Sokół Rzgów 66:61
14.01.2024 11:00 WKS WIELUN - AS Proem Tomaszów Maz. 26:80
14.01.2024 12:30 Basket Stryków - KS Kutno 77:49

Kolejka I

14.01.2024 14:00 MKS ÓSEMKA Skierniewice - AZS PWSZ Skierniewice 149:24
14.01.2024 17:30 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 32:109
18.01.2024 18:40 PKK 99 Pabianice - UMKS Księżak Łowicz 73:58

Kolejka II

21.01.2024 11:30 KS Kutno - WKS WIELUN 81:45
21.01.2024 14:00 LUKS Sokół Rzgów - Basket Stryków 20:0
21.01.2024 18:00 AS Proem Tomaszów Maz. - UKS Siódemka Kutno 72:44

Kolejka II

21.01.2024 12:00 AZS PWSZ Skierniewice - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 39:105
21.01.2024 14:30 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - PKK 99 Pabianice 87:35
15.02.2024 18:30 UMKS Księżak Łowicz - MKS ÓSEMKA Skierniewice 22:126

Kolejka III

18.02.2024 11:00 WKS WIELUN - LUKS Sokół Rzgów 52:80
18.02.2024 12:00 UKS Siódemka Kutno - KS Kutno 46:54
18.02.2024 12:30 Basket Stryków - AS Proem Tomaszów Maz. 82:49

Kolejka III

18.02.2024 12:00 MKS ÓSEMKA Skierniewice - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 105:58
18.02.2024 15:15 PKK 99 Pabianice - AZS PWSZ Skierniewice 82:50
27.02.2024 16:30 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - UMKS Księżak Łowicz 70:43

Kolejka IV

22.02.2024 18:45 UMKS Księżak Łowicz - PKK 99 Pabianice 71:91
29.02.2024 16:30 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 103:23
06.03.2024 19:00 AZS PWSZ Skierniewice - MKS ÓSEMKA Skierniewice 43:158

Kolejka IV

25.02.2024 15:00 AS Proem Tomaszów Maz. - WKS WIELUN 20:0
02.03.2024 11:00 KS Kutno - Basket Stryków 61:81
09.03.2024 14:30 LUKS Sokół Rzgów - UKS Siódemka Kutno 84:48

Kolejka V

10.03.2024 09:00 PKK 99 Pabianice - ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 59:104
10.03.2024 10:00 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - AZS PWSZ Skierniewice 91:46
18.03.2024 19:00 MKS ÓSEMKA Skierniewice - UMKS Księżak Łowicz 133:23

Kolejka V

10.03.2024 10:00 UKS Siódemka Kutno - AS Proem Tomaszów Maz. 59:49
10.03.2024 11:00 WKS WIELUN - KS Kutno 56:92
10.03.2024 12:00 Basket Stryków - LUKS Sokół Rzgów 76:67

Kolejka VI

13.03.2024 19:00 AZS PWSZ Skierniewice - PKK 99 Pabianice 79:82
24.03.2024 11:00 UMKS Księżak Łowicz - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 52:75
24.03.2024 15:00 ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź - MKS ÓSEMKA Skierniewice 64:59

Kolejka VI

22.03.2024 17:30 KS Kutno - UKS Siódemka Kutno 65:69
24.03.2024 14:00 LUKS Sokół Rzgów - WKS WIELUN 70:49
24.03.2024 15:00 AS Proem Tomaszów Maz. - Basket Stryków 54:63

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet Kreska Platin Studio Tabaco Hotel Selgros

Sponsorzy 3x3

Lotto Fundacja Lotto WSRM Manu

Partnerzy

PZkosz Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi