Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik

Kolejka III Gospodarz: UKS Siódemka Kutno

25.11.2023 09:00 UKS Siódemka Kutno - KS Kutno 0:50
25.11.2023 10:30 KS Kutno - Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź 48:58
25.11.2023 12:00 Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź - UKS Siódemka Kutno 52:2

Kolejka II Gospodarz: FABRYKANCI

25.11.2023 15:30 Basket Stryków - FABRYKANCI 24:54
25.11.2023 17:00 PKK 99 Pabianice - Basket Stryków 52:21
25.11.2023 18:30 FABRYKANCI - PKK 99 Pabianice 62:26

Kolejka I Gospodarz: AZS PWSZ Skierniewice

06.12.2023 16:30 AZS PWSZ Skierniewice - UMKS Księżak Łowicz 58:60
06.12.2023 17:45 UMKS Księżak Łowicz - ŁKS Szkoła Gortata I Łódź 44:60
06.12.2023 19:00 ŁKS Szkoła Gortata I Łódź - AZS PWSZ Skierniewice 76:26

Kolejka IV Gospodarz: UMKS Księżak Łowicz

16.12.2023 10:00 UMKS Księżak Łowicz - PKK 99 Pabianice 73:38
16.12.2023 11:30 PKK 99 Pabianice - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 55:51
16.12.2023 13:00 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - UMKS Księżak Łowicz 25:75

Kolejka VI Gospodarz: Basket Stryków

16.12.2023 11:30 Basket Stryków - ŁKS Szkoła Gortata I Łódź 4:54
16.12.2023 13:00 ŁKS Szkoła Gortata I Łódź - UKS Siódemka Kutno 20:0
16.12.2023 14:30 UKS Siódemka Kutno - Basket Stryków 0:20

Kolejka V Gospodarz: KS Kutno

16.12.2023 13:15 KS Kutno - AZS PWSZ Skierniewice 62:59
16.12.2023 14:45 AZS PWSZ Skierniewice - FABRYKANCI 51:43
16.12.2023 16:15 FABRYKANCI - KS Kutno 54:67

Kolejka IX Gospodarz: FABRYKANCI

06.01.2024 10:00 UKS Siódemka Kutno - FABRYKANCI 0:51
06.01.2024 11:30 KS Kutno - UKS Siódemka Kutno 51:0
06.01.2024 13:00 FABRYKANCI - KS Kutno 33:60

Kolejka VIII Gospodarz: Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź

06.01.2024 10:00 Basket Stryków - Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź 8:58
06.01.2024 11:30 PKK 99 Pabianice - Basket Stryków 45:46
06.01.2024 13:00 Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź - PKK 99 Pabianice 74:23

Kolejka VII Gospodarz: ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź

06.01.2024 10:00 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - UMKS Księżak Łowicz 17:67
06.01.2024 11:45 UMKS Księżak Łowicz - AZS PWSZ Skierniewice 69:24
06.01.2024 13:30 AZS PWSZ Skierniewice - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 51:49

Kolejka XII Gospodarz: ŁKS Szkoła Gortata I Łódź

13.01.2024 09:30 UKS Siódemka Kutno - ŁKS Szkoła Gortata I Łódź 0:20
13.01.2024 11:15 AZS PWSZ Skierniewice - UKS Siódemka Kutno 20:0
13.01.2024 13:00 ŁKS Szkoła Gortata I Łódź - AZS PWSZ Skierniewice 63:13

Kolejka X Gospodarz: UMKS Księżak Łowicz

13.01.2024 10:00 UMKS Księżak Łowicz - FABRYKANCI 54:29
13.01.2024 11:30 FABRYKANCI - Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź 31:63
13.01.2024 13:00 Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź - UMKS Księżak Łowicz 49:37

Kolejka XI Gospodarz: KS Kutno

13.01.2024 10:00 KS Kutno - Basket Stryków 78:32
13.01.2024 11:30 Basket Stryków - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 44:58
13.01.2024 13:00 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - KS Kutno 41:60

Kolejka XIV Gospodarz: UKS Siódemka Kutno

17.02.2024 09:30 UKS Siódemka Kutno - AZS PWSZ Skierniewice 0:20
17.02.2024 10:45 AZS PWSZ Skierniewice - PKK 99 Pabianice 46:50
17.02.2024 12:00 PKK 99 Pabianice - UKS Siódemka Kutno 55:5

Kolejka XIII Gospodarz: Basket Stryków

17.02.2024 10:00 Basket Stryków - UMKS Księżak Łowicz 27:73
17.02.2024 11:30 UMKS Księżak Łowicz - KS Kutno 53:52
17.02.2024 13:00 KS Kutno - Basket Stryków 68:37

Kolejka XV Gospodarz: Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź

17.02.2024 11:30 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - ŁKS Szkoła Gortata I Łódź 15:66
17.02.2024 13:00 Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 57:60
17.02.2024 14:30 ŁKS Szkoła Gortata I Łódź - Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź 61:11

Kolejka XVIII Gospodarz: ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź

24.02.2024 09:00 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź 31:72
24.02.2024 10:45 UKS Siódemka Kutno - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 2:52
24.02.2024 12:30 Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź - UKS Siódemka Kutno 50:0

Kolejka XVII Gospodarz: KS Kutno

24.02.2024 10:00 KS Kutno - UMKS Księżak Łowicz 51:50
24.02.2024 11:30 UMKS Księżak Łowicz - ŁKS Szkoła Gortata I Łódź 21:71
24.02.2024 13:00 ŁKS Szkoła Gortata I Łódź - KS Kutno 79:49

Kolejka XVI Gospodarz: AZS PWSZ Skierniewice

24.02.2024 14:00 AZS PWSZ Skierniewice - FABRYKANCI 62:12
24.02.2024 15:30 FABRYKANCI - Basket Stryków 54:67
24.02.2024 17:00 Basket Stryków - AZS PWSZ Skierniewice 16:67

Kolejka XX Gospodarz: UKS Siódemka Kutno

16.03.2024 09:30 UKS Siódemka Kutno - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 2:52
16.03.2024 10:45 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - FABRYKANCI 74:35
16.03.2024 12:00 FABRYKANCI - UKS Siódemka Kutno 46:14

Kolejka XIX Gospodarz: Basket Stryków

16.03.2024 10:00 Basket Stryków - AZS PWSZ Skierniewice 46:67
16.03.2024 11:30 AZS PWSZ Skierniewice - Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź 13:64
16.03.2024 13:00 Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź - Basket Stryków 80:30

Kolejka XXI Gospodarz: PKK 99 Pabianice

16.03.2024 12:00 PKK 99 Pabianice - ŁKS Szkoła Gortata I Łódź 27:77
16.03.2024 13:30 ŁKS Szkoła Gortata I Łódź - KS Kutno 82:32
16.03.2024 15:00 KS Kutno - PKK 99 Pabianice 65:52

Kolejka XXII Gospodarz: ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź

23.03.2024 09:00 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - KS Kutno 34:46
23.03.2024 09:00 ŁKS Szkoła Gortata I Łódź - Basket Stryków 71:21
23.03.2024 10:30 PKK 99 Pabianice - Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź 36:81
23.03.2024 11:00 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - Basket Stryków 62:56
23.03.2024 12:00 ŁKS Szkoła Gortata I Łódź - Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź 82:40
23.03.2024 13:00 PKK 99 Pabianice - KS Kutno 61:43

Kolejka XXIII Gospodarz: Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź

13.04.2024 10:00 Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź - FABRYKANCI 79:29
13.04.2024 11:45 FABRYKANCI - UMKS Księżak Łowicz 24:68
13.04.2024 13:15 UMKS Księżak Łowicz - Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź 32:63

Kolejka XXIV Gospodarz: PKK 99 Pabianice

13.04.2024 10:00 PKK 99 Pabianice - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 58:83
13.04.2024 11:45 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - AZS PWSZ Skierniewice 74:68
13.04.2024 13:30 AZS PWSZ Skierniewice - PKK 99 Pabianice 56:76

Kolejka XXV Gospodarz: UMKS Księżak Łowicz

20.04.2024 10:00 UMKS Księżak Łowicz - UKS Siódemka Kutno --:--
20.04.2024 11:30 Basket Stryków - UMKS Księżak Łowicz --:--
20.04.2024 13:00 UKS Siódemka Kutno - Basket Stryków --:--

Kolejka XXVI Gospodarz: ŁKS Szkoła Gortata I Łódź

20.04.2024 11:15 FABRYKANCI - PKK 99 Pabianice --:--
20.04.2024 13:00 PKK 99 Pabianice - ŁKS Szkoła Gortata I Łódź --:--
20.04.2024 9:30 ŁKS Szkoła Gortata I Łódź - FABRYKANCI --:--

Kolejka XXVII Gospodarz: PKK 99 Pabianice

27.04.2024 10:00 PKK 99 Pabianice - UMKS Księżak Łowicz --:--
27.04.2024 11:45 UMKS Księżak Łowicz - UKS Siódemka Kutno --:--
27.04.2024 13:30 UKS Siódemka Kutno - PKK 99 Pabianice --:--

Kolejka XXVIII Gospodarz: FABRYKANCI

27.04.2024 10:45 FABRYKANCI - ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź --:--
27.04.2024 12:15 ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź - ŁKS Szkoła Gortata I Łódź --:--
27.04.2024 13:45 ŁKS Szkoła Gortata I Łódź - FABRYKANCI --:--

Kolejka XXIX Gospodarz: AZS PWSZ Skierniewice

27.04.2024 14:00 AZS PWSZ Skierniewice - KS Kutno --:--
27.04.2024 15:30 KS Kutno - Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź --:--
27.04.2024 17:00 Akademia Koszykówki Crossbasket Łódź - AZS PWSZ Skierniewice --:--

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Zet Kreska Platin Studio Tabaco Hotel Selgros

Sponsorzy 3x3

Lotto Fundacja Lotto WSRM Manu

Partnerzy

PZkosz Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi