Array ( [co] => indywidualne [funkcja] => 0 [runda] => 0 [pokaz] => g1 [sortowanie] => avg_Pkt ) U15M - Statystyki
Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty śr. Punkty suma
1. Tomasz Cybulski KS Kutno 13 36.69 477
2. Borys Łamajkowski MUKS King Tomaszów Mazowiecki 12 30.33 364
3. Oliwier Jabrzyk MUKS King Tomaszów Mazowiecki 10 28.80 288
4. Miłosz Pawlak KS Kutno 13 28.23 367
5. Erwin Guminiak MKK Boruta Bank Spółdzielczy Zgierz 14 26.07 365
6. Igor Senator AS Proem Tomaszów Mazowiecki 10 21.90 219
7. Jan Zabost UMKS Księżak Łowicz 13 21.62 281
8. Filip Korycki MKS ÓSEMKA Skierniewice 14 21.36 299
9. Marcin Ratajski UMKS Piotrcovia 10 20.80 208
10. Adam Wasiak ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 14 20.71 290
11. Wiktor Szymczyk AZS PWSZ Skierniewice 12 19.25 231
12. Nikodem Buczek AZS PWSZ Skierniewice 10 19.20 192
13. Piotr Mąkolski MKS ÓSEMKA Skierniewice 14 19.14 268
14. Szymon Kalwinek Złote Kolibry PKK 99 Pabianice I 15 19.07 286
15. Szymon Kowalczyk MKS ÓSEMKA Skierniewice 13 17.23 224
16. Adam Shawesh MUKS King Tomaszów Mazowiecki 12 17.00 204
17. Ksawery Kacprzak MKK Boruta Bank Spółdzielczy Zgierz 14 16.71 234
18. Piotr Rzeźniczak ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź, ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 12 15.00 180
19. Ksawier Głogowski KS Kutno 13 14.85 193
20. Adrian Dutkowski UMKS Księżak Łowicz 13 14.08 183
21. Samuel Gużda AS Proem Tomaszów Mazowiecki 9 13.44 121
22. Artur Sikora UMKS Piotrcovia 13 13.00 169
23. Patryk Zwoliński Złote Kolibry PKK 99 Pabianice I 14 12.79 179
24. Tymon Tralewski-Górka ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 13 12.77 166
25. Antoni Gędek UMKS Księżak Łowicz 14 12.57 176
26. Alan Golenia AZS PWSZ Skierniewice 12 12.42 149
27. Rafał Moraczewski ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 13 12.31 160
28. Mateusz Jankowski Złote Kolibry PKK 99 Pabianice I 14 12.14 170
29. Adrian Stora Złote Kolibry PKK 99 Pabianice II 14 11.79 165
30. Aleksander Skinder MKK Boruta Bank Spółdzielczy Zgierz 14 11.67 175
31. Marcel Malski MKK Boruta Bank Spółdzielczy Zgierz 11 11.64 128
32. Jan Skowroński Basket Stryków 11 11.18 123
33. Karol Krakowiak MKS ÓSEMKA Skierniewice 14 10.93 153
34. Szymon Minta ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 12 10.67 128
35. Antoni Musialik ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 11 10.45 115
36. Jakub Tomaszewski ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 11 10.45 115
37. Dawid Kazimierczak Złote Kolibry PKK 99 Pabianice I, Złote Kolibry PKK 99 Pabianice II 14 9.93 139
38. Antoni Szcześniak UMKS Księżak Łowicz 12 9.92 119
39. Antoni Góralczyk Basket Stryków 14 9.79 137
40. Adam Piekarski AS Proem Tomaszów Mazowiecki 12 9.50 114
41. Bartosz Kret Złote Kolibry PKK 99 Pabianice I, Złote Kolibry PKK 99 Pabianice II 14 9.36 131
42. Mateusz Gabara AZS PWSZ Skierniewice 12 9.25 111
43. Franciszek Jakubowski UMKS Księżak Łowicz 12 9.25 111
44. Maksymilian Skalski ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 9 9.11 82
45. Szymon Kosior MUKS King Tomaszów Mazowiecki 12 8.83 106
46. Piotr Gorzeń Basket Stryków 14 8.43 118
47. Aleksander Romanowicz MUKS King Tomaszów Mazowiecki 11 8.36 92
48. Kamil Kaczmarek KS Kutno 12 8.17 98
49. Łukasz Miarka MUKS King Tomaszów Mazowiecki 13 8.15 106
50. Dorian Kamelak MKK Boruta Bank Spółdzielczy Zgierz 10 8.10 81
51. Mateusz Jurek-Pinkowski ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 13 8.08 105
52. Wiktor Kuba Złote Kolibry PKK 99 Pabianice II 14 7.93 111
53. Przemysław Kujawski Złote Kolibry PKK 99 Pabianice II 9 7.89 71
54. Antoni Głowacki MKK Boruta Bank Spółdzielczy Zgierz 15 7.73 116
55. Oliwier Najbert MKK Boruta Bank Spółdzielczy Zgierz 14 7.57 106
56. Filip Koszek Złote Kolibry PKK 99 Pabianice I 14 7.21 101
57. Szymon Rosiński MKS ÓSEMKA Skierniewice 12 7.00 84
58. Filip Motylewski UMKS Piotrcovia 12 7.00 84
59. Kornel Kopeć Złote Kolibry PKK 99 Pabianice II 14 6.86 96
60. Maciej Lenarcik AS Proem Tomaszów Mazowiecki 9 6.67 60
61. Kacper Kwiatkowski AS Proem Tomaszów Mazowiecki 13 6.62 86
62. Tymoteusz Jeliński-Jankowski ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 11 6.45 71
63. Michał Hejduk Złote Kolibry PKK 99 Pabianice I 14 6.43 90
64. Oskar Wiśniewski ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 13 6.31 82
65. Igor Dobczyk AZS PWSZ Skierniewice 13 6.23 81
66. Bartłomiej Partyka AZS PWSZ Skierniewice 10 6.20 62
67. Mateusz Antczak KS Kutno 13 5.85 76
68. Michał Kądzioła Basket Stryków 13 5.62 73
69. Kostiantyn Kryvorog MKK Boruta Bank Spółdzielczy Zgierz 12 5.42 65
70. Adam Stusio Złote Kolibry PKK 99 Pabianice II 10 5.40 54
71. Jan Sołtysiak MUKS King Tomaszów Mazowiecki 8 5.25 42
72. Jakub Skotarek Basket Stryków 12 5.17 62
73. Mateusz Jaguś Złote Kolibry PKK 99 Pabianice I 13 5.15 67
74. Igor Tybura KS Kutno 8 5.13 41
75. BARTŁOMIEJ KRAMARZ UMKS Księżak Łowicz 10 5.00 50
76. Tomasz Jurek-Pinkowski ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 13 4.92 64
77. Bartosz Igras Złote Kolibry PKK 99 Pabianice I 9 4.67 42
78. Jakub Szymański UMKS Piotrcovia 12 4.67 56
79. Michał Śliwiński AS Proem Tomaszów Mazowiecki 9 4.67 42
80. Adam Krysztofik UKS Siódemka Ozdowscy Kutno 13 4.62 60
81. Marcel Prasalski ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 9 4.56 41
82. Szymon Kozłowski UKS Siódemka Ozdowscy Kutno 13 4.54 59
83. Oliwier Góranowski ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 8 4.38 35
84. Tymon Kasprowicz MKK Boruta Bank Spółdzielczy Zgierz 14 4.36 61
85. Miłosz Smejda AS Proem Tomaszów Mazowiecki 12 4.33 52
86. Kajetan Salwerowicz ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 10 4.30 43
87. Maciej Kohutek ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 8 4.25 34
88. Bartosz Finfando AZS PWSZ Skierniewice 8 4.25 34
89. Nikodem Chałubiński UMKS Piotrcovia 12 4.25 51
90. Oliwier Niedomagała ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 10 4.20 42
91. Noah Cackowski AS Proem Tomaszów Mazowiecki 8 4.13 33
92. Bartłomiej Stachowski MUKS King Tomaszów Mazowiecki 12 4.08 49
93. Franciszek Przelazły Złote Kolibry PKK 99 Pabianice I 10 4.00 40
94. Juliusz Olejniczak Basket Stryków 10 3.90 39
95. Krzysztof Kosakiewicz ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 9 3.89 35
96. Dawid Pasek UKS Siódemka Ozdowscy Kutno 9 3.89 35
97. Dmytro Danyliuk ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 7 3.86 27
98. Stanisław Pluta UMKS Piotrcovia 13 3.85 50
99. Oktawian Rychtelski MKS ÓSEMKA Skierniewice 13 3.77 49
100. Maciej Cichy ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 12 3.75 45
101. Karol Jarecki ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 7 3.71 26
102. Antoni Sobieszek MKS ÓSEMKA Skierniewice 14 3.71 52
103. Oskar Najder ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 10 3.70 37
104. Miłosz Cyrek MKK Boruta Bank Spółdzielczy Zgierz 9 3.67 33
105. Julian Głaszcz Złote Kolibry PKK 99 Pabianice II 11 3.64 40
106. Oliwier Wróbel ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 12 3.58 43
107. Tobiasz Drabik KS Kutno 9 3.56 32
108. Julian Skinder MKK Boruta Bank Spółdzielczy Zgierz 13 3.46 45
109. Filip Tybura KS Kutno 10 3.40 34
110. Błażej Ciemieniewski Złote Kolibry PKK 99 Pabianice II 10 3.40 34
111. Piotr Jóźwiak KS Kutno 12 3.33 40
112. Miłosz Witerek MKS ÓSEMKA Skierniewice 10 3.20 32
113. Filip Karwas AS Proem Tomaszów Mazowiecki 10 3.10 31
114. Marcel Gielec MUKS King Tomaszów Mazowiecki 11 3.09 34
115. Jakub Grzelczyk ŁKS KM Szkoła Gortata I Łódź 7 3.00 21
116. Wojciech Woźniak MUKS King Tomaszów Mazowiecki 7 3.00 21
117. Jakub Rajski KS Kutno 8 2.88 23
118. Kacper Zajda Złote Kolibry PKK 99 Pabianice II 10 2.80 28
119. Jan Pasikowski UKS Siódemka Ozdowscy Kutno 8 2.75 22
120. Błażej Piotrowski MKS ÓSEMKA Skierniewice 14 2.64 37
121. Witold Zadumiński UMKS Piotrcovia 12 2.58 31
122. Stanisław Krysztofik UKS Siódemka Ozdowscy Kutno 13 2.54 33
123. Antoni Dębski Basket Stryków 13 2.46 32
124. Beniamin Lewandowski Złote Kolibry PKK 99 Pabianice II 11 2.45 27
125. Filip Matyjek MKS ÓSEMKA Skierniewice 7 2.43 17
126. Patryk Szewczyk UMKS Księżak Łowicz 7 2.43 17
127. Piotr Kaźmierczak MUKS King Tomaszów Mazowiecki 12 2.33 28
128. Martin Skóra UMKS Piotrcovia 10 2.30 23
129. Borys Suszkowski MKS ÓSEMKA Skierniewice 7 2.29 16
130. Aleksander Broncher Basket Stryków 11 2.27 25
131. Krystian Pawłowski UKS Siódemka Ozdowscy Kutno 8 2.25 18
132. Jakub Jaskuła UMKS Księżak Łowicz 14 2.21 31
133. Adam Szczepaniak ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 10 2.10 21
134. Adam Derda AZS PWSZ Skierniewice 12 2.08 25
135. Stanisław Wojdyła Basket Stryków 13 2.00 26
136. Kacper Kowalczyk AZS PWSZ Skierniewice 8 1.88 15
137. Cyprian Laskowski MUKS King Tomaszów Mazowiecki 8 1.88 15
138. Wiktor Jędrzejak AZS PWSZ Skierniewice 7 1.86 13
139. Jan Frączak AZS PWSZ Skierniewice 10 1.80 18
140. Maciej Okraska UMKS Księżak Łowicz 13 1.77 23
141. Kosma Księżopolski UKS Siódemka Ozdowscy Kutno 11 1.73 19
142. Leo Wendzonka UMKS Piotrcovia 11 1.64 18
143. Marcel Mańko Złote Kolibry PKK 99 Pabianice I 8 1.63 13
144. Wojciech Mikołajczyk Złote Kolibry PKK 99 Pabianice II 8 1.63 13
145. Filip Socik ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 9 1.56 14
146. Gabriel Pęchra UMKS Piotrcovia 7 1.43 10
147. Szymon Popielski MUKS King Tomaszów Mazowiecki 10 1.40 14
148. Maksymilian Gurowski UMKS Księżak Łowicz 10 1.40 14
149. Filip Kołek UMKS Piotrcovia 13 1.38 18
150. Oliwier Dobrosz Złote Kolibry PKK 99 Pabianice II 10 1.30 13
151. Julian Żyłka AS Proem Tomaszów Mazowiecki 7 1.29 9
152. Olaf Jankowski Złote Kolibry PKK 99 Pabianice II 11 1.27 14
153. Filip Szewczyk Złote Kolibry PKK 99 Pabianice II 10 1.20 12
154. Jakub Wiśniewski UKS Siódemka Ozdowscy Kutno 10 1.20 12
155. Miłosz Walczak ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 12 1.17 14
156. Michał Michalski Złote Kolibry PKK 99 Pabianice II 9 1.11 10
157. Filip Wójcik UMKS Piotrcovia 9 1.11 10
158. Stanisław Góralczyk Basket Stryków 12 1.08 13
159. Rafał Wasiak UKS Siódemka Ozdowscy Kutno 12 0.83 10
160. Patryk Walas MUKS King Tomaszów Mazowiecki 7 0.71 5
161. Igor Zamojski Basket Stryków 10 0.60 6
162. Kajetan Juszczak ŁKS KM Szkoła Gortata II Łódź 10 0.60 6
163. Gabriel Chromiński AS Proem Tomaszów Mazowiecki 12 0.50 6
164. Eryk Gwioździk AS Proem Tomaszów Mazowiecki 11 0.45 5
165. Albert Socha Złote Kolibry PKK 99 Pabianice II 8 0.38 3
166. Mikołaj Jakubczak UMKS Księżak Łowicz 10 0.20 2
167. Maksymilian Domański KS Kutno 8 0.13 1
168. Marcin Wasiak UKS Siódemka Ozdowscy Kutno 12 0.00 0

Sponsorzy

KEEZA Zet Kreska Platin Studio Tabaco Hotel Selgros

Sponsorzy 3x3

Lotto Fundacja Lotto WSRM Manu

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi Urząd Miasta Pabianice PZkosz