Łódzki Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Obraz
Data Drużyny Wynik

1 kolejka

09.10.2022 12:30 Świecki Klub Koszykówki - Twarde Pierniki Toruń 70:90
09.10.2022 13:30 Enea Astoria Bydgoszcz - ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź 89:62
09.10.2022 16:00 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej - Pogoń Mogilno 63:92
09.10.2022 16:00 Basket 2010 Kruszwica - UKS Siódemka Kutno 83:82

2 kolejka

16.10.2022 14:30 UKS Siódemka Kutno - Enea Astoria Bydgoszcz 63:109
16.10.2022 17:00 ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź - Pogoń Mogilno 74:108
16.10.2022 19:15 Twarde Pierniki Toruń - Basket 2010 Kruszwica 53:61
28.11.2022 20:00 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej - Świecki Klub Koszykówki 72:93

3 kolejka

23.10.2022 10:00 Basket 2010 Kruszwica - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej 103:36
23.10.2022 14:00 Twarde Pierniki Toruń - Enea Astoria Bydgoszcz 77:74
23.10.2022 17:00 Świecki Klub Koszykówki - Pogoń Mogilno 74:95
23.10.2022 17:30 ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź - UKS Siódemka Kutno 75:96

4 kolejka

30.10.2022 17:00 Twarde Pierniki Toruń - ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź 85:56
06.11.2022 17:00 Świecki Klub Koszykówki - Basket 2010 Kruszwica 94:71
06.11.2022 18:00 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej - Enea Astoria Bydgoszcz 32:109
13.11.2022 16:00 Pogoń Mogilno - UKS Siódemka Kutno 109:53

5 kolejka

20.11.2022 14:00 UKS Siódemka Kutno - Twarde Pierniki Toruń 53:65
20.11.2022 15:00 Enea Astoria Bydgoszcz - Świecki Klub Koszykówki 91:71
20.11.2022 16:00 Basket 2010 Kruszwica - Pogoń Mogilno 78:103
20.11.2022 17:00 ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej 86:55

6 kolejka

27.11.2022 14:00 Świecki Klub Koszykówki - ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź 100:78
27.11.2022 16:00 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej - UKS Siódemka Kutno 60:78
27.11.2022 17:30 Pogoń Mogilno - Twarde Pierniki Toruń 78:62
27.11.2022 18:00 Basket 2010 Kruszwica - Enea Astoria Bydgoszcz 72:81

7 kolejka

22.11.2022 18:30 Twarde Pierniki Toruń - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej 78:38
04.12.2022 13:30 Enea Astoria Bydgoszcz - Pogoń Mogilno 76:57
04.12.2022 15:00 UKS Siódemka Kutno - Świecki Klub Koszykówki 87:100
04.12.2022 17:00 ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź - Basket 2010 Kruszwica 82:84

8 kolejka

11.12.2022 14:00 ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź - Enea Astoria Bydgoszcz --:--
11.12.2022 16:30 UKS Siódemka Kutno - Basket 2010 Kruszwica --:--
11.12.2022 19:00 Twarde Pierniki Toruń - Świecki Klub Koszykówki --:--
12.02.2023 14:00 Pogoń Mogilno - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej --:--

9 kolejka

18.12.2022 Basket 2010 Kruszwica - Twarde Pierniki Toruń --:--
18.12.2022 Enea Astoria Bydgoszcz - UKS Siódemka Kutno --:--
18.12.2022 14:00 Świecki Klub Koszykówki - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej --:--
18.12.2022 16:00 Pogoń Mogilno - ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź --:--

10 kolejka

22.01.2023 Enea Astoria Bydgoszcz - Twarde Pierniki Toruń --:--
22.01.2023 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej - Basket 2010 Kruszwica --:--
22.01.2023 Pogoń Mogilno - Świecki Klub Koszykówki --:--
05.02.2023 12:00 UKS Siódemka Kutno - ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź --:--

11 kolejka

19.02.2023 UKS Siódemka Kutno - Pogoń Mogilno --:--
19.02.2023 Basket 2010 Kruszwica - Świecki Klub Koszykówki --:--
19.02.2023 Enea Astoria Bydgoszcz - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej --:--
19.02.2023 ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź - Twarde Pierniki Toruń --:--

12 kolejka

26.02.2023 Pogoń Mogilno - Basket 2010 Kruszwica --:--
26.02.2023 Świecki Klub Koszykówki - Enea Astoria Bydgoszcz --:--
26.02.2023 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej - ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź --:--
26.02.2023 Twarde Pierniki Toruń - UKS Siódemka Kutno --:--

13 kolejka

12.03.2023 Twarde Pierniki Toruń - Pogoń Mogilno --:--
12.03.2023 UKS Siódemka Kutno - Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej --:--
12.03.2023 ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź - Świecki Klub Koszykówki --:--
12.03.2023 Enea Astoria Bydgoszcz - Basket 2010 Kruszwica --:--

14 kolejka

19.03.2023 Pogoń Mogilno - Enea Astoria Bydgoszcz --:--
19.03.2023 Basket 2010 Kruszwica - ŁKS KM Szkoła Gortata Łódź --:--
19.03.2023 Świecki Klub Koszykówki - UKS Siódemka Kutno --:--
19.03.2023 Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej - Twarde Pierniki Toruń --:--

Newsletter - zapisz się

Sponsorzy

KEEZA Platin Studio SandBus Tabaco Hotel Manufaktura MAKiS Vera Sport

Partnerzy

Łódzka Federacja Sportu Urząd Marszałkowski Urzad Miasta Lodzi Urząd Miasta Pabianice PZkosz